Kto je Shhhelbss? Vek, výška Shelby Fettermanovej, Wiki

ObsahKto je Shelbss? Wiki Bio od Shelby Fettermanovej

Shelby ‚Shhhelbss‘ Fetterman sa narodila v Írsku 22. februára 1991 – jej znamenie zverokruhu sú Ryby a má írsku národnosť. Je zdravotnou sestrou, plus size modelkou a hviezdou Instagramu , ktorá je azda najznámejšia vďaka svojmu instagramovému účtu, ktorý v súčasnosti sleduje okolo 800 000 ľudí a na ktorý nahrala takmer 650 fotiek, väčšinou nafotených počas jej fotení.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Stehná. Vždy boli mojou najnenávidenejšou časťou tela. Stále mám dni, keď bojujem s tým, ako sa pozerám na seba a najmä s tým, ako sa pozerám na svoje stehná. Trvalo mi dlho, kým som ich prijal a miloval tak, ako ich Boh stvoril (a mňa). Ale fakty sú: tieto hromové stehná držia inteligentnú, starostlivú, vtipnú, vychovávajúcu, empatickú, štíhlu, silnú a mocnú ženu! (& korisť 🤪) a za to ich milujem!! Snažím sa nesústreďovať sa na negatíva (hoci VER mi, že je to niekedy ťažké!) Zistila som, že na mojej vlastnej ceste #sebaláska mi pomáha sústrediť sa a hovoriť o pozitívach vecí, ktoré na sebe možno ‚nenávidím‘!! Ak dnes vôbec niečo robíte, povedzte o sebe niečo pekné. Sme našimi najhoršími kritikmi, ukľudnite sa na seba✨#shhhelbss Photo Cred : @cojiba ✨ • • • • #novababe #bopo #bodypositive #loveseba #inspire #glow #pretty #rolemodel #beauti #influencer #model #beautiful # hrubé stehnásavelives #plussize #plussizemóda #plusmodelka #krivky #krivky #hruškovitá #psootd #ootd #láska #tvar #inšpirácia #motivácia

Príspevok zdieľaný používateľom Shelby Fetterman (@shhhelbss) 13. júla 2020 o 10:12 PDT

Raný život a vzdelanie

Shhhelbss bola vychovávaná ako jediné dieťa v Írsku jej otcom, ktorý je právnik, a jej matkou, ktorá je realitnou maklérkou. Keďže jej rodičia trávili väčšinu času v práci, Shhhelbss väčšinou vychovávali ich rodiny. Veľmi pribrala keď chodila na základnú školu a kvôli tomu tam trpela šikanovaním, čo ju viedlo k tomu, že sa stala plachou a trochu antisociálnou.

Čo jej pomohlo, bola skutočnosť, že mala jedného blízkeho priateľa, ktorý bol pri nej, keď sa potrebovala s niekým porozprávať, a Shhhelbss sa nakoniec zmierila so svojou váhou a skutočnosťou, že ju možno nikdy neschudne.

Navštevovala miestnu strednú školu, na ktorej šikanovanie pokračovalo, no Shhhelbss tomu už nevenoval veľkú pozornosť. Vstúpila do školského dramatického krúžku a precvičila si svoje herecké schopnosti a po imatrikulácii v roku 2009 sa rozhodla nezapísať sa na vysokú školu, ale pracovať na svojej kariére modelky a pomáhať ľuďom s nadváhou, ktorí majú problémy so sebaúctou.

Kariéra ako hviezda sociálnych médií a modelka

Shhhelbss už niekoľko rokov pracuje ako plus-size modelka a momentálne pôsobí ako ambasádorka globálnej plus-size módnej značky Fashion Nova Curve – značka má instagramový účet, ktorý sleduje viac ako 3,7 milióna ľudí a má viac ako 15 000 nahratých obrázkov. Je členkou Good Squad a je podpísaná s modelingovou agentúrou Good American, ktorú založili Khloe Kardashian a Emma Grede a ktorá má slogan ‚ZNAČKA PRE EMPOWERED WOMEN‘ – jej účet na Instagrame sleduje viac ako 1,6 milióna ľudí.

Shhhelbss je aktívna na rôznych iných sociálnych sieťach vrátane Twitteru, na ktorom ju sleduje takmer 5 000 ľudí, a zvyčajne sa snaží tweetovať aspoň raz za deň. Aktívna je aj na Facebooku a jej účet momentálne sleduje cez 100-tisíc ľudí.

Svoj kanál YouTube Shhhelbss spustila 20. júna 2019 a má viac ako 250 odberateľov a takmer 400 zhliadnutí jej jediného videa Shhhelbss Good American EPK, ktoré bolo nahrané 18. februára 2020 a v ktorom ju možno vidieť, keď hovorí o svojom počine. v modelingovom priemysle.

Milujte život a vzťahy

Shhhelbss nehovorila o žiadnych mužoch, s ktorými by mohla chodiť, ale internetom kolujú klebety, že momentálne vidí záhadného muža, keďže niekoľko jej fanúšikov a sledovateľov tvrdí, že ju videli kráčať s mužom, pričom sa držala za ruky. Shhhelbss nekomentovala klebety, že sa v súčasnosti javí ako slobodná, nevydala sa a nemá deti.

Všeobecne sa verí, že Shhhelbss počas tých štyroch rokov strávených na strednej škole nemala priateľa a že väčšina chlapcov, ktorých mala rada, k nej nič necítila, pričom sa tiež verí, že mala svoj prvý skutočný vzťah. keď mala 20 rokov a títo dvaja spolu chodili viac ako dva roky, kým sa z neznámych dôvodov rozišli. Podľa niektorých zdrojov má za sebou tri dlhodobé vzťahy.

Záľuby a iné záujmy

Hlavným koníčkom Shhhelbss je pomáhať svojim fanúšikom a iným dievčatám, ktoré môžu vážiť viac, ako sa považuje za normálne, získať sebadôveru, a často im dáva rady v titulkoch svojich nahraných obrázkov. na jej instagramový účet . Shhhelbss je nadšená cestovaním a bola v mnohých európskych krajinách, ako je Francúzsko, Taliansko a Španielsko, kde vystúpila na rôznych podujatiach organizovaných na podporu ľudí s nadváhou, a tiež bola pri niekoľkých príležitostiach v USA, kde navštívila štáty ako napr. ako Arizona, Texas a New York. Je milovníčkou zvierat a je zástankyňou ochrany ohrozených druhov pred vyhynutím.

Vo svojom voľnom čase Shhhelbss rada pozerá filmy a jej obľúbenými hercami a herečkami sú Will Smith, Julia Roberts a Emma Watson, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú I Am Legend, Runaway Bride a franšízový Harry Potter. Tiež rada sleduje Disneyho animované filmy, pričom medzi jej obľúbené patria How To Train Your Dragon, Despicable Me a Finding Nemo.

Vzhľad a čistý majetok

Shhhelbss čistý majetok sa odhadol v júni 2020 za viac ako 50 000 USD. Farba jej vlasov je hnedá, rovnako ako farba očí, a je vysoká 1,78 m. Jej vek je 29.