• Hlavná
  • Herci
  • Kto je Shelby Simmons? Vek, rodina, rodičia, čistá hodnota, životopis

Kto je Shelby Simmons? Vek, rodina, rodičia, čistá hodnota, životopis

ObsahRaný život, rodina, vzdelanie

Shelby Simmons sa narodila 6. februára 2002 v Richmonde vo Virgínii, USA, Penelope a Buck Simmons, má dvoch súrodencov, brata Bernieho a sestru Mariah Simmons. Shelby momentálne žije v Los Angeles v Kalifornii.

Kariéra

Shelby začala hrať, keď sa objavila v školských hrách, jej obľúbenou postavou, ktorú hrala, bola princezná Fiona v ich produkcii Shreka.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný @shelbysimmons

Po presťahovaní do Los Angeles si úlohy zarezervovala pomerne skoro. Svoj profesionálny debut absolvovala vo veku 15 rokov v roku 2017, keď hrala Shanelle v epizóde s názvom The Trip Trap zo show Nickelodeon, Game Shaker,

V roku 2018 sa objavila v jednej epizóde v televíznej adaptácii School of Rock a neskôr v tom istom roku mala opakujúcu sa rolu Natalie v druhej sérii seriálu Disney Channel, Andi Mack – komediálnu drámu, ktorú vytvorila Terri Minsky. od 7. apríla 2017 do 26. júla 2019 a hrali v ňom Sofia Wylie, Peyton Elizabeth Lee, Lilan Bowden, Trent Garrett, Joshua Rush, Lauren Tom a Asher Angel.

Veľký rok pre Shelby z profesionálneho hľadiska bola tiež Sydney Quinn, vedúca v Netflixovom Prince of Peoria, komediálna show bola prvou sériou Netflix, ktorá bola natočená za prítomnosti živého štúdia publika.

V roku 2019 Shelby vystúpila ako Joss Moss vo filme Henry Danger, jej postava bola predstavená ako dcéra mafiánskeho bossa Roba Mossa v epizóde s názvom Double-O Danger.

Neskôr v roku 2019 začala hrať ako Ava v sérii Disney Channel Bunk’d, tínedžerka z mesta, ktorá je novou táborovou poradkyňou, aj keď nemá žiadne relevantné skúsenosti.

Komediálny seriál mal premiéru 31. júla 2015, vytvorila ho Pamela Eells O'Connell a je spin-off z inej Disney show, Jessie, a dokonca v ňom hrali Karan Brar, Skai Jackson a Peyton List, ktorí boli súčasťou hlavného obsadenia. v Jessie. Dej sleduje Ravi, Zuri a Emmu, keď opúšťajú New York, aby strávili leto v Moose Rump v štáte Maine v tábore Kikiwaka – tábore, v ktorom sa ich rodičia stretli, keď boli tínedžeri. Jedediah Swearengen založil tábor a pomenoval ho po legendárnom tvorovi typu Bigfoot, o ktorom sa hovorí, že žije v blízkom lese. Tábor je známy tým, že stále funguje, aj keď porušujú viaceré bezpečnostné predpisy a zdravotné predpisy. Piata sezóna série bola potvrdená vo februári 2020.

V roku 2020 bola Shelby obsadená do hlavnej úlohy po boku Jamesa Dentona v celovečernom filme Selfie Dad.

Osobný život

Shelby rada športuje a je súčasťou majstrovského softbalového tímu.

Tiež miluje zvieratá a má dvoch vlastných domácich miláčikov, bieleho králika menom Luenell a psa menom Daisy.

Povrávalo sa, že chodí s hlavným hercom vo filme Henry Danger, Jaceom Normanom, po tom, čo sa dvojica spolu zúčastnila na odovzdávaní cien Kid’s Choice Awards v marci 2019. Kráčala s ním po oranžovom koberci, pózovali na fotografiách a vyzerali veľmi šťastne.

Vyhral cenu Obľúbený televízny herec a vyzeralo to, akoby sa držal za ruky so Shelby predtým, ako vstal, aby si prevzal cenu. Svoj vzťah oficiálne neoznámili, no Jace zverejnil fotografiu Shelby na svojom instagramovom účte spolu s ďalšími obrázkami z noci. Neskôr s ňou zverejnil selfie a napísal k nej „Posledná“ spolu s červeným srdiečkom a smajlíkom.

Shelby tiež zverejnila fotografie z tejto udalosti a napísala: „Úžasný čas na odovzdávaní cien pre deti! Sliz bol legitímny. Ďakujem ti, @jacenorman, že si ma pozval, a ďakujem ti @saniyyasidney @amconstance, že si tam so mnou! Milujem vás ľudia.'

Obaja pokračovali v uverejňovaní spoločných fotografií, čo naznačuje, že sú vo vzťahu - Shelby zverejnila fotografiu, ktorá vyzerala ako romantický útek v Santa Monike.

Ak boli dvaja položkou, zdá sa, že sa rozišli. Jaceova posledná fotografia so Shelby bola zverejnená v máji 2019 a odvtedy z Instagramu vymazala všetky obrázky s ním alebo s ním.

Vzhľad

Má svetlohnedé vlasy, orieškové oči a je vysoká 5 stôp (1,57 m).

Čistý majetok a plat

Čistý majetok spoločnosti Shelby sa ku koncu roka 2020 odhaduje na 2 milióny dolárov.