• Hlavná
  • Herci
  • Kto je sestra Matthewa Daddaria? Wiki Catharine Daddario

Kto je sestra Matthewa Daddaria? Wiki Catharine Daddario

ObsahKto je Catharine Daddario?

Rodina Daddarioovcov je hlboko zapojená do šoubiznisu, pričom všetci súrodenci Alexandra, Matthew a Catharine sú hercami. Catharine je najmladšia a svet ju najviac pozná ako Sybill v dramatickom filme Donna (2019). Medzi ďalšie zásluhy patrí okrem iného úloha Grace vo filme Lake Artifact (2019).

Catharine Daddario Wiki-Vek, detstvo a vzdelanie

Catharine Daddario sa narodila 16. decembra 1992 v New Yorku v USA ako dcéra Richarda Daddaria a jeho manželky Christiny. Keď vyrastala, začala sa zaujímať o herectvo a balet, takže od raného veku až do dospelosti navštevovala hodiny baletu.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Diamanty sú najlepším priateľom dievčaťa. Milujem prácu s @gbxhair a @lucyhelenaa!! Ďakujem @thatsarcasticblonde za to, že si mojou kráľovnou šperkov a životným koučom. # #tieto skaly nestratia svoj tvar #malé zvieratkádostávajúveľkébagety

Príspevok zdieľaný používateľom Katarína Daddario (@catdaddario) 6. júna 2019 o 20:38 PDT

Navštevovala aj hodiny herectva a účinkovala v školských hrách. Po imatrikulácii na strednej škole sa Catherine zapísala na Hunter College, súčasť City University of New York, kde v roku 2014 ukončila štúdium angličtiny, lingvistiky a rétoriky.

Začiatky kariéry

Po ukončení štúdia podpísala Catharine zmluvu so spoločnosťou The Only Agency, ktorá sa zaoberá správou talentov v oblasti módy a krásy, a odvtedy ju zastupuje. Nevenovala veľkú pozornosť platformám sociálnych médií, aj keď dostala nejaké ponuky na spustenie kariéry modelky, rozhodla sa však pre kariéru herečky.

Catharine debutovala v krátkom filme Wilde Eastern (2017), zatiaľ čo o dva roky neskôr bola vybraná pre úlohu Grace v sci-fi komediálnom a dramatickom filme Lake Artifact so Sheilou Ball, Thomasom Brazzle a Adrianom Burke. . V roku 2019 bola veľmi zaneprázdnená, keďže jej kariéra napredovala a vystupovala v niekoľkých projektoch – bola Theresa Hughes v televíznom seriáli The Whole Truth so Sunny Hostin a potom hrala Sybill v dramatickom filme Donna, v ktorom hrali Israel Acevedo, Kate Amundsen a James. Aronson.

Vystúpte na výslnie

Ako sa jej herecká kariéra rozvíjala, Catharine začala venovať väčšiu pozornosť sociálnym médiám a začala častejšie uverejňovať príspevky na Instagrame, čo viedlo k väčšiemu počtu sledovateľov. Získala niekoľko odporúčaní značky, okrem iného aj so značkou šperkov ThatSarcastigBlonde.

V hereckom svete je stále aktívna a naposledy pracovala na projektoch, ako je film Alia's Birth, ktorý by mal mať premiéru neskôr v roku 2020, a tiež pracuje na krátkom filme And The Heavens Must Have Cried, ktorý je momentálne v predpremiére. výroby.

Catharine Daddario Čistá hodnota, výška, hmotnosť a vzhľad

Catharine Daddario je stále mladá herečka bez veľkých skúseností, ale všetko, čo urobila, zvýšilo jej bohatstvo. Podľa zdrojov sa čistý majetok Catharine odhaduje na viac ako 500 000 dolárov na začiatku roku 2020. Catharine Daddario je vysoká 5 stôp 5 palcov (1,55 m), pričom váži približne 119 libier ~ 54 kg. Jej životne dôležité štatistiky sú neznáme, no má štíhlu postavu. Catharine má modré oči a tmavohnedé vlasy.

Catharine Daddario Osobný život, zoznamka, priateľ, je slobodná?

Catharine Daddario nezdieľala veľa informácií o svojom osobnom živote, ale je známa svojím vzťahom s ctižiadostivým hercom Jeremym Cohenom. Tí dvaja neprezradili, kedy spolu začali chodiť, ale často spolu zdieľali fotky z rôznych dobrodružstiev – ich prvá spoločná fotka bola nahraná 3. mája 2016.

Brat Catharine Daddario, Matthew Daddario

Matthew je druhý najstarší v rodine, narodil sa Matthew Quincy Daddario 1. októbra 1987 v New Yorku, USA. Je synom právničky Christiny Daddarioovej a jej manžela Richarda, ktorý je prokurátorom a bývalým šéfom protiteroristickej jednotky NYPD pod vedením starostu Michaela Bloomberga.

Matthewov herecký debut bol v roku 2012 ako Peter Hamble v krátkom filme Debut. Potom stvárnil Aarona vo filme Breathe In v roku 2013 a v tom istom roku sa objavil v niekoľkých ďalších filmoch, vrátane komediálnej drámy Delivery Man a thrilleru 36 Saints. Matthew pokračoval vo svojej hereckej kariére a stal sa veľmi populárnym hercom, keďže sa objavil v niekoľkých úspešných filmoch, vrátane drámy When the Game Stands Tall (2014), v ktorej si zahrali Jim Caviezel, Alexander Ludwig a Michael Chiklis, zatiaľ čo v roku 2016 hral vo filme horor Cabin Fever po boku Gagea Golightlyho a Samuela Davisa.

V tom istom roku bol Matthew vybraný pre rolu Aleca Lightwooda vo fantasy akčnej dráme Tieňolovci (2016-2019) a hral vo všetkých 55 epizódach ocenenej série, čo určite zvýšilo jeho popularitu. Matthew momentálne pracuje na akčnom filme Push spolu s Victoriou Justice a Lucienom Laviscountom, ktorý je momentálne v predprodukcii a ešte nedostal dátum premiéry. Matthew je ženatý muž a jeho manželkou je Esther Kim, ktorá sa zosobášila 31. decembra 2017. Podľa správ čistý majetok Matthewa Daddaria presahuje 3 milióny dolárov.

Sestra Catharine Daddario, Alexandra Daddario

Alexandra Daddario sa narodila 16. marca 1986 a je najstaršou v rodine a ako prvá sa stala herečkou, chodila do Brearley School a Professional Children’s School a neskôr sa zapísala na Marymount Manhattan College, ale prestala sa venovať herectvu. Alexandra potom začala študovať Meisnerovu hereckú techniku. Alexandra debutovala, keď mala len 16 rokov, keď sa objavila ako prenasledovaná tínedžerka Laurie Lewis v telenovele Všetky moje deti. Pokračovala s množstvom menších úloh, kým si ju vybrali do role Annabeth vo fantasy filme Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief (2010) a zopakovala si rolu v pokračovaní Percy Jackson: Sea of ​​Monsters (2013).

Od svojej prvej hlavnej úlohy sa Alexandra stala veľmi populárnou herečkou a doteraz sa objavila vo viac ako 50 filmových a televíznych tituloch. Medzi jej najobľúbenejšie úlohy patrí postava Heather Miller v horore Texas Chainsaw 3D (2013), potom ako Summer Quinn v akčnom filme Baywatch (2017), zatiaľ čo naposledy začala stvárňovať Jade v televíznom seriáli Why Women Kill (2019). ). Pracuje na niekoľkých filmoch, vrátane Die in a Gunfight (2020), One Night in San Diego, ktorý je momentálne v postprodukcii, a Happy Life, ktorý je v predprodukcii, no ešte nebol známy dátum vydania.

pridané Alexandra Daddario na Utorok 5. septembra 2017

Alexandra Daddario Čistá hodnota a osobný život

Alexandra sa stala veľmi úspešnou herečkou a jej čistý majetok sa začiatkom roku 2020 odhaduje na viac ako 8 miliónov dolárov.

Alexandra nie je vydatá a momentálne je slobodná, no v minulosti mala niekoľko významných vzťahov. V rokoch 2006 až 2009 chodila s Jasonom Fuchsom a potom v roku 2011 začala románik so spevákom Treyom Songzom, no v tom istom roku sa obaja rozišli. Potom si dala nejaký čas pre seba, kým si v roku 2015 začala románik s Loganom Lermanom – dokonca sa zasnúbili, no potom sa rozišli. Naposledy bola v roku 2019 spojená s Brendanom Wallaceom.