Kto je Salice Rose? Odkiaľ pochádza? Vek, výška, etnická príslušnosť

ObsahÚvod

V modernej dobe a dobe sú sociálne médiá skvelým spôsobom, ako dosiahnuť celosvetovú slávu a vyzbierať peknú sumu peňazí, ktorá sa k tomu môže hodiť. Toto je príbeh Salice Rose, ktorá začínala ako modelka na Instagrame, no preslávila sa nahrávaním videí pre YouTube. Koľko toho naozaj viete o tomto ryšavom tvorcovi? Na ktorých platformách je najaktívnejší?

Raný život a vzdelanie

Salice Rose sa narodila 20. novembra 1994 v Lancasteri v Kalifornii v USA, kde vyrastala spolu so svojimi súrodencami, sestrou Ashley Rose a dvoma bratmi. Nikdy nezverejnila žiadne informácie o svojich rodičoch, ale má čiastočne peruánsky pôvod a hovorí plynule španielsky.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Buďte šťastní, nenávidia to vidieť

Príspevok zdieľaný používateľom Willow Rose (@salicerose) dňa 23. júna 2020 o 15:59 PDT

Rose navštevovala miestnu strednú školu a po imatrikulácii sa zapísala na vojenskú školu.

Kariéra

Rose si vytvorila svoj účet na platforme sociálnych médií Instagram v auguste 2013. Jej vzhľad a plamenné ryšavé vlasy prilákali na jej profil veľa ľudí a jej fanúšikovská základňa sa rýchlo rozrástla. V roku 2014 sa stala ešte populárnejšou, keď sa 21. marca toho roku pripojila k platforme na streamovanie videa YouTube. Začala nahrávať videá o trendových témach, no čoskoro to rozšírila aj na vytváranie osobnejších videí, ako napríklad My Coming Out Story a What My Tattoos Mean.

Jej videá sa stali veľmi populárnymi, pretože mladí ľudia, väčšinou tínedžeri, sa mohli týkať tém, o ktorých hovorila. Súdiac podľa komentárov k jej videám a príspevkom, väčšina mladých ľudí má pocit, že prechádzajú podobnými problémami a majú problém sa s nimi vysporiadať, a tak by chodili na jej videá, aby si vypočuli jej rady.

V júni 2020 získala viac ako 11 miliónov sledovateľov na Instagrame, viac ako 155 000 predplatiteľov na YouTube a viac ako 14,6 milióna fanúšikov na platforme sociálnych médií TikTok, na ktorej ľudia zverejňujú krátke klipy seba samých na rôzne vopred nahraté videá. audiokazety.

Populárna je aj na Twitteri, na ktorom má viac ako 275 000 sledovateľov, a preslávila sa aj na Snapchate po založení vlákna s názvom Môj príbeh, v ktorom všetkých vyzvala, aby uverejňovali zaujímavé a jedinečné príbehy zo svojho života.

Jej rastúca popularita na sociálnych sieťach jej pomohla otvoriť si vlastný obchod s oblečením, ktorý sa nazýval jednoducho Willow Rose , na ktorom predáva svoj tovar, ktorý je väčšinou inšpirovaný jej peruánskym a latinskoamerickým pôvodom, vrátane vlastnej línie oblečenia s názvom The Donut Factory. Je tvárou energetického nápoja bez cukru Bang Energy, ktorý má na Instagrame viac ako 1,5 milióna sledovateľov, ako aj ďalšej veľkej spolupráce s Google Pixel.

Osobný život

Rose je lesbička a veľmi hlasno hovorí o svojej sexuálnej orientácii. V jednom zo svojich videí s názvom My Coming Out Story, ona povedal že bola zamilovaná do svojej spolužiačky na strednej škole, ale v tom čase tomu nerozumela, pretože si myslela, že sa jej majú páčiť chlapci a nie dievčatá. Tiež uviedla, že chodila s chlapmi, pretože si myslela, že musí, ale nikdy si k žiadnemu z nich nevypestovala city, čo ju rozčuľovalo, pretože chcela mať pocit, že k niekomu patrí. Keď sa však prihlásila na vojenskú školu, konečne si uvedomila, že je v skutočnosti lesba.

Bála sa, že jej rodičia neprijmú jej sexuálnu orientáciu, ale jej matka ju plne podporovala a pomohla jej nájsť pokoj so sebou samým.

Rose chodila s dievčaťom menom Alejandra a natočila o nej veľa videí. Títo dvaja sa však z nezistených príčin rozišli. Od júna 2020 je považovaná za slobodnú, pretože nikdy o nikom nehovorí romanticky.

V rôznych videoklipoch a obrázkoch vystupovala s mnohými členmi svojej rodiny, ale neprezradila nikoho mená ani osobné údaje. Niektorí z rodinných príslušníkov, ktorých ukázala, sú jej matka, jej starý otec a jej súrodenci.

Salice je oddaná kresťanka a na viacerých miestach tela má dokonca vytetovaný kríž. Veľa jej popiskov k fotografiám je venovaných jej láske k Bohu a často propaguje svoju vieru.

Rose je veľkým fanúšikom zdobenia tela a tetovania. Väčšina jej tetovaní má pre ňu hlboký význam a mnohé z nich sú zasvätené Bohu a jej rodine.

Jedným z jej obľúbených spevákov je Trey Songz, R&B spevák známy hitmi ako On Top, Love Faces či Last Time. Na videoklipe k jeho piesni Ya No Tiene Novio spolupracovala s kolumbijským spevákom Sebastianom Yatrom.

Kontroverzie

Roseina sláva nie je bez určitého množstva hanby. Mnohí ju kritizujú za to, že sa pokúša stať sa ešte slávnejšou tým, že žiada veľké značky, aby s ňou spolupracovali, a že zavolala niekoľkým veľkým celebritám YouTube, aby nahrali videá pre jej kanál. Iní tvrdili, že je „falošná“ a že sa snaží vyzerať jedinečnejšie, než je v skutočnom živote.

Rose dostala veľa kritiky po tom, čo na svojom Instagrame propagovala produkty na cvičenie v páse a tvrdila, že s použitím techník a produktov, ktoré propaguje, môže každý stratiť aspoň dva palce z pásu za približne dva týždne. Po nejakom čase vymazala všetky kontroverzné fotografie a odmietla ich komentovať.

Čistá hodnota

Okrem toho, že je populárna na rôznych stránkach sociálnych médií a zarába zo spolupráce so značkami ako Bang Energy a Budlight, má aj značný príjem zo svojho internetového obchodu. Od júna 2020 je jej čistý majetok odhadnutý za približne 5 miliónov dolárov!

Fyzicka charakteristika

Rose je mnohými jej fanúšikmi považovaná za nádherne vyzerajúcu ženu. Má olivový odtieň pleti, tmavé oči a hnedé vlasy si farbí na jasnočervenú. Jej výška je 5 stôp 5 palcov (1,65 m), váži okolo 114 libier (52 kg) a jej vitálne štatistiky sú okolo 34-24-34 s veľkosťou podprsenky 34B. Jej telo je pokryté tetovaniami.