Kto je Ronnie 2k? Skutočné meno, syn, výška, vek, čistá hodnota

ObsahAké je skutočné meno Ronnie 2k?

Ronnie Singh sa narodil v USA 14. novembra 1982 – jeho znamenie zverokruhu je Škorpión a má americkú národnosť. Je to YouTuber ktorý je najlepšie známy ako Ronnie2K pre svoj kanál, na ktorý väčšinou nahráva obsah súvisiaci s franšízou videohier NBA 2K.

Detstvo a vzdelanie

Ronnie bol vychovávaný ako jediné dieťa v USA jeho otcom, ktorý bol vodičom kamiónu, a jeho matkou, ktorá bola krajčírka.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Ronniem Singhom (@ronnie2k)

O basketbal sa začal zaujímať už vo veľmi ranom veku, keďže on a jeho rovesníci ho často hrali na ulici, po zápise na miestnu základnú školu začal Ronnie hrať za školský tím. Po zápise na strednú školu Redwood High School pokračoval v hre, ale nebol dosť dobrý na to, aby hral za školský tím, a tak sa rozhodol zamerať na iné veci, no stále slúžil ako školský basketbalový komentátor.

Po imatrikulácii v roku 2000, Ronnie zapísal na Kalifornskú univerzitu v San Diegu ktorú v roku 2004 ukončil s titulom bakalára vied o manažmente.

Kariéra youtubera a iné aktivity

Predtým, ako sa Ronnie rozhodol zamerať na svoju kariéru na internete, pracoval v spoločnosti Morrison and Forester Company ako ich právny asistent a zostal tam viac ako rok, kým začal pracovať v spoločnosti Fish and Richardson ako ich manažér pre podporu pri súdnych sporoch.

V novembri 2005 skončil, aby pracoval ako nezávislý pracovník a odvtedy pomohol mnohým ľuďom naštartovať ich kariéru v oblasti manažmentu a tiež vyvinul webovú aplikáciu. Dva roky pracoval Ronnie v Golden Baseball League ako riaditeľ prevádzky, ako aj riaditeľ ľudských zdrojov.

Ronnie spustil svoj kanál YouTube 28. septembra 2011 a momentálne má viac ako 50 000 odberateľov, pričom všetky jeho videá spolu prilákali takmer pol milióna videní – jeho dve najobľúbenejšie videá od októbra 2020 sú NBA 2K15 MyPark – Ronnie2K Teams Up with Paul George & LD2K At Rivet City!, zobrazené takmer 300 000-krát od 31. októbra 2014, a Ronnie 2Kicks | Kyrie 4 Road to 99 Alt Confetti, od 28. júna 2018 si ju pozrelo viac ako 34 000 krát.

Ronnie je možno najpopulárnejší na Twitteri, pretože zvyčajne tweetuje niekoľkokrát denne, a tak získal viac ako 1,3 milióna sledovateľov. Aktívny je aj na Instagrame, pretože ho sleduje viac ako milión ľudí, pričom nahral okolo 320 obrázkov – väčšina jeho obsahu súvisí s basketbalom, pričom Ronnie pridáva aj obrázky, ktoré urobil počas svojho každodenného života. Na Facebooku ho sleduje niečo vyše 100 ľudí a jeho kanál TikTok má takmer 350 000 sledovateľov a viac ako 4,4 milióna „páči sa mi“ všetkých jeho videí a obrázkov dohromady.

Miluj život a syna

Ronnie nehovoril o žiadnych ženách, s ktorými by mohol chodiť, pretože si svoje osobné záležitosti radšej necháva pre seba, a preto je veľa ľudí, ktorí veria, že Ronnie je gay. Internetom kolujú aj zvesti, že bol kedysi ženatý a že sa títo dvaja rozišli po dvoch rokoch, keď boli spolu, Ronnie sa však k žiadnej z týchto klebiet nevyjadril.

Existuje YouTuber, ktorý sa vydáva za Ronnieho syna a ľudia začali veriť, že Ronnie skutočne má syna, ale drží ho mimo pozornosti médií. Dňa 22. marca 2019 Ronnie tweetoval povedal, že chlapec nie je jeho syn a že nemá ani poňatia, kto to je.

Ronnieho v poslednej dobe nevideli tráviť čas so žiadnou ženou, takže od októbra 2020 je slobodný, neoženil sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Ronnieho hlavným koníčkom je cestovanie a bol po celých USA, aby sledoval zápasy NBA a potom o nich informoval na svojich sociálnych sieťach. Rád sa stretáva s hráčmi, trénermi a ďalšími analytikmi NBA a na svoj instagramový účet nahral množstvo fotografií s rôznymi ľuďmi. Stále veľmi športuje a s kamarátmi si občas zahrá basketbal a futbal.

Ronnie je milovník zvierat, ktorý mal niekoľko domácich miláčikov, keď vyrastal, ale dnes už žiadne nemá, pretože veľmi často cestuje.

Vo svojom voľnom čase Ronnie rád pozerá filmy a jeho obľúbenými hercami a herečkami sú Bill Murray, Michael Jordan a Anne Hathaway a medzi jeho obľúbené filmy patrí Space Jam, The Groundhog Day a One Day.

Výška, vek a čistý majetok

Ronnie má 37 rokov. Má krátke hnedé vlasy a hnedé oči, jeho výška je 6 stôp 5 palcov (1,95 m) a váži okolo 195 libier (88 kg).

Od októbra 2020 sa jeho čisté imanie odhadovalo na viac ako 2 milióny dolárov.