• Hlavná
  • Herci
  • Kto je Romann Berrux z filmu Outlander? Vek, zoznamka, bohatstvo

Kto je Romann Berrux z filmu Outlander? Vek, zoznamka, bohatstvo

ObsahKto je Romann Berrux?

Romann Berrux sa narodil vo Francúzsku 13. augusta 2001 – jeho znamenie zverokruhu je Lev a má francúzsku národnosť. On je herec , ktorý je možno najznámejší pre postavu Huga Rocha v komediálnom kriminálnom seriáli Detektívi, ktorý v roku 2013 odvysielal 16 epizód a v ktorom si zahrali aj Philippe Lefebvre, Sara Martins a Jean-Luc Bideau – príbeh sleduje dvoch amatérskych detektívov pracujúcich v Paríži, hlavné mesto Francúzska.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Nálada ☀️

Príspevok zdieľaný používateľom Roman Berrux (@romannberrux) 9. augusta 2020 o 11:06 PDT

Raný život a vzdelanie

Romann bol vychovávaný vo Francúzsku ako jedináčik, jeho otec, ktorý je taxikár, a jeho matka, ktorá pracuje v miestnom supermarkete. O herectvo sa začal zaujímať vo veku piatich rokov po sledovaní filmov a televíznych seriálov a jeho matka ho čoskoro prihlásila na školu múzických umení, kde si precvičoval svoje herecké schopnosti. Romann sa zúčastnil Bilingual Acting Workshop (BAW) Teen Film Acting Workshop v Paríži spolu s Clarenceom Tokleym a hoci sa väčšinou zameral na herectvo, zaujímal sa aj o šport, hral futbal a tenis.

Len nedávno v roku 2020 maturoval a nebude navštevovať vysokú školu, ale sústredí sa na svoju kariéru herca.

Kariéra ako herec

Romann odštartoval svoju hereckú kariéru v roku 2007, keď stvárnil Gastona v romantickej komédii Le Coeur des Hommes 2, v ktorej hrali Bernard Campan, Gerard Darmon a Jean-Pierre Darroussin, a sleduje príbeh štyroch priateľov v priebehu štyroch rokov.

V nasledujúcom roku sa Romman objavil ako Ludo v kriminálnom filme Miroir, Mon Beau Miroir, ktorý režíroval a napísal Serge Meynard, ktorý však nepritiahol veľkú pozornosť, a v tom istom roku sa Romann prvýkrát objavil v televíznom seriáli, keď stvárnil Remiho. v epizóde La Festin d'Alain z komediálny fantasy seriál Josephne, Ange Gardien , ktorý získal tri ocenenia a na ďalšie dve bol nominovaný. V roku 2009 sa objavil ako Romain v epizóde Mascarade krimiseriálu Brigade Navarro – séria bola zrušená po odvysielaní ôsmich epizód.

Romann bol v roku 2010 veľmi zaneprázdnený, keďže hosťoval v jedinej epizóde kriminálneho seriálu Le Juge Est une Femme a potom stvárnil Lucasa v epizóde Eau et Gaz à Tous les Etages lekárskeho seriálu Équipe Médicale d'Urgence – tiež stvárnil vedľajšiu postavu Jules v komediálnom filme Merci Papa, Merci Maman. V roku 2011 stvárnil Gaetana Fauveta v komediálnom filme Le Bon Samaritain, ktorý nepritiahol veľkú pozornosť.

Debutoval v roku 2012, keď nahovoril hlavnú postavu Kirikou v animovanom dobrodružnom filme Kirikou et les Hommes et les Femmes v roku 2012, a jeho ďalšia rola prišla o dva roky neskôr, keď stvárnil vedľajšiu postavu Mariusa Faresa v komédii. film Cout de Chance.

Tri z najnovších rolí Romanna boli v roku 2017 v romantickej fantasy sérii Outlander, v ktorej stvárnil Fergusa v 12 epizódach, v trilerovej minisérii Jeux d'Influence, v ktorej stvárnil Damiena Forresta v šiestich epizódach v roku 2018, a v roku 2019. komediálny film Huguette, v ktorom stvárnil vedľajšiu úlohu Remiho.

Zoznamka

Romann nehovoril o randení so žiadnym dievčaťom, keďže si svoje osobné záležitosti radšej necháva pre seba, a keďže o dievčatách nehovoril a väčšinou je obklopený mužmi, internetom kolujú klebety, že je gay. jeho fanúšikovia dokonca tvrdili, že ho videli byť príliš blízko svojim mužským priateľom v nočnom klube v Paríži. Romann nekomentoval žiadne fámy týkajúce sa jeho sexuality.

Povráva sa tiež, že je v súčasnosti vo vzťahu s tajomným necelebritným dievčaťom, keďže ich fanúšikovia údajne pri viacerých príležitostiach videli, keď jedli v miestnej reštaurácii a pozerali filmy v kine.

Podľa klebiet sú Romann a dievča spolu už rok a pol, keď sa stretli na strednej škole začiatkom roka 2019, k fámam sa však opäť nevyjadril.

Od augusta 2020 Je slobodný , nie je ženatý a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Romann je milovník zvierat a má domáceho psa, ktorého možno vidieť na niektorých obrázkoch, ktoré Romann odovzdal na jeho instagramový účet .

Rád cestuje a navštívil celú Európu a navštívil svoje vysnívané destinácie, akými sú talianske Benátky, Londýn v Anglicku a Berlín v Nemecku. Je fyzicky veľmi aktívny a je bežcom, ktorý má za sebou zatiaľ dva polmaratóny – zvyčajne cvičí vonku, ale aj v posilňovni, kde má každý týždeň tri až štyri tréningy.

Romann rád ochutnáva rôzne kuchyne a často sa stravuje v rôznych reštauráciách, aby zistil, ktorá je jeho najobľúbenejšia – kuchyňa, ktorú má najradšej, je maďarská, pretože má rád pikantné jedlá.

Jeho osobným obľúbeným hercom a herečkou sú Jean Reno a Angelina Jolie, zatiaľ čo niektoré z jeho obľúbených filmov sú Leon: Profesionál, Návštevníci a Lara Croft: Tomb Raider – Kolíska života.

Vek a bohatstvo

Roman má 19 rokov. Má kučeravé hnedé vlasy a modré oči, je vysoký 1,6 metra a váži okolo 52 kg.

Od augusta 2020 sa jeho čisté imanie odhadovalo na približne 100 000 dolárov.