• Hlavná
  • Herci
  • Kto je Rich Sommer? Chudnutie, čistá hodnota, manželka, rodina

Kto je Rich Sommer? Chudnutie, čistá hodnota, manželka, rodina

ObsahKto je Rich Sommer?

Richard Olen Sommer II sa narodil 2. februára 1978 v Tolede, Ohio, USA, a je hercom, ktorý sa preslávil najmä prácou v televíznom seriáli Mad Men, v ktorom stvárnil Harryho Cranea. Počas svojej kariéry sa objavil aj v mnohých filmoch, vrátane filmu The Devil Wears Prada a Hello, My Name is Doris.

Bohatstvo bohatého Sommera

Začiatkom roku 2020 sa čisté imanie Richa Sommera odhaduje na viac ako 4 milióny dolárov, ktoré zarobil úspechom v hereckej profesii od roku 2004. Okrem práce na obrazovke sa zúčastnil aj niekoľkých divadelných inscenácií a jeho výkony ho získali. niekoľko ocenení.

Raný život a vzdelávanie

Zatiaľ čo sa Rich narodil v Tolede, jeho rodina sa neskôr presťahovala do Stillwater v Minnesote, kde vyrastal. Tam navštevoval strednú školu Stillwater Area High School, kde sa začal zaujímať o divadelné umenie. Po imatrikulácii sa tomuto záujmu venoval a zapísal sa na Concordia College v neďalekom Moorhead, kde nastúpil na divadelný kurz. Súkromnú vysokú školu založili osadníci z Nórska koncom 19. storočia.

Počas svojho pôsobenia bol aktívny v The Concordia Choir, zmiešanom zbore, ktorý pravidelne vystupuje na univerzite.

Po ukončení štúdia pokračoval vo svojom tréningu štúdiom improvizácie v Minneapolise, čo ho priviedlo k tomu, že nakoniec založil improvizovanú skupinu. Tiež študoval, zapísal sa na Case Western Reserve University v Clevelande, aby dokončil magisterské štúdium herectva. Počas prvých rokov svojej hereckej kariéry sa občas vracal do Case Western, aby vyučoval niekoľko tried a tiež organizoval workshopy pre študentov divadla.

Začiatky kariéry

Sommerov prvý veľký filmový projekt by bol jednou z jeho najvýznamnejších úloh, pretože podporoval Anne Hathawayovú v jej prelomovej úlohe Diabol nosí pradu , ktorá hrá rolu priateľa svojej postavy Douga.

Film je založený na rovnomennom románe Lauren Weisberger a bol jedným z najúspešnejších v roku a získal si priaznivé recenzie. Počas tejto doby využil mnoho príležitostí, ktoré sa mu naskytli, vrátane komerčnej práce – medzi značky, ktoré propagoval, patrili Nextel, Bud Light a Sprint.

Nasledujúci rok získal ďalšiu veľkú úlohu, tentoraz v televízii, keď bol obsadený ako stály člen seriálu Mad Men , ktorý hrá šéfa televízneho oddelenia reklamnej agentúry. Predstavenie rozpráva príbeh ľudí žijúcich v 60. rokoch minulého storočia so zameraním na reklamného manažéra Dona Drapera a ľudí v jeho živote.

Prehliadka bola chválená za svoju autentickosť, písanie, výkony a štýl, prútik na 16 cenách Emmy za osem sezón, prvé predstavenie, ktoré počas prvých štyroch rokov získalo štyri ceny Emmy za výnimočný dramatický seriál. Mnohí kritici a fanúšikovia ju považujú za jednu z najväčších televíznych relácií všetkých čias.

Iné projekty

Počas práce na Mad Men Rich pokračoval v ďalších hereckých projektoch, aj keď väčšinou v menších alebo hosťujúcich úlohách, pretože nemal veľa času. Hosťoval vo filme Ugly Betty a mal v ňom rolu v dvoch epizódach Kancelária , situačná komédia, ktorá je prezentovaná v mockumentárnom štýle, sleduje životy zamestnancov vo fiktívnej papierenskej spoločnosti.

Prehliadka pomohla mnohým z jej členov získať slávu, vrátane Johna Krasinského a Steva Carella. V roku 2011 hosťoval v Nikite, kde hral úlohu Malcolma Mitchella, konzultanta CIA.

Pracoval vo filme aj mimo sezóny Mad Men, ako je vidieť vo filme The Giant Mechanical Man, kde pracoval po boku Jenny Fischer a Boba Odenkirka. Robil aj divadelné projekty, vrátane účasti na produkcii na Broadwayi Harvey , v hlavnej úlohe po boku Jima Parsonsa. Hra ocenená Pulitzerovou cenou sa hrá od 40. rokov 20. storočia a niekoľkokrát bola adaptovaná do filmu či televízie.

Rozpráva príbeh muža, ktorý tvrdí, že má neviditeľného imaginárneho priateľa, a jeho vyčíňanie, ktoré začne ovplyvňovať jeho sestru.

Nedávne projekty

Sommerová pracovala na pilotnom diele pre show Good Session, ale CBS ho nezobrala. Potom sa objavil v epizóde Elementary, kde si zopakoval svoju úlohu, keďže sa už objavil ako hosť rok predtým. Šou je moderným pohľadom na Sherlocka Holmesa, odohráva sa v New Yorku a vysiela sa na CBS. V roku 2016 pracoval na ďalšej hre Buried Child, v ktorej si zahrali aj Amy Madigan a Ed Harris. Inscenácia je ďalším laureátom Pulitzerovej ceny a rozpráva príbeh rodiny, ktorá sa rozčarovala z amerického sna počas 70. rokov, keď došlo k poklesu ekonomiky, najmä vo vidieckych častiach USA.

Epizóda 1821 – Rich Sommer

pridané Nikdy nie vtipné na Streda 6. júla 2016

Hra získala množstvo ocenení a je zodpovedná za odštartovanie kariéry dramatika Sama Sheparda.

Potom pracoval na životopisnom filme LBJ, ktorý zobrazuje život amerického prezidenta Lyndona B. Johnsona v udalostiach po atentáte na prezidenta Johna F. Kennedyho. Woody Harrelson hral titulárneho prezidenta, zatiaľ čo Sommer stvárnil tlačového tajomníka Pierra Salingera. Jedným z jeho najnovších projektov je horor Leto 84 , v ktorom si zahral aj Tier Skovbye. Film mal premiéru na filmovom festivale Sundance a od kritikov ho chválili a označili ho za jeden z najlepších hororových filmov roka.

Osobný život

Rich sa oženil s Virginiou Donohoe v roku 2005, tesne predtým, ako sa preslávil ako herec, a majú spolu dve deti. V súčasnosti bývajú v Los Angeles. Je veľkým fanúšikom stolných hier a pravidelne hráva so svojou rodinou. Dokonca založil podcast s názvom CARDBOARD! ktorý hovorí o stolových hrách Miluje pracovné podcasty a často je hosťom v Jimmy Pardo's Never Not Funny, kde ho poslucháči označujú za jedného z ich obľúbených hostí. Viackrát spomenul, že stať sa hercom je splnením jeho detských snov.