• Hlavná
  • Herci
  • Kto je Reilly Dolman z televízneho seriálu „Travelers“? Životopis

Kto je Reilly Dolman z televízneho seriálu „Travelers“? Životopis

ObsahKto je Reilly Dolman z televízneho seriálu „Travelers“? Wiki Bio

Reilly Dolman sa narodil vo Vancouveri v Britskej Kolumbii v Kanade 29. februára 1988 – jeho znamenie zverokruhu sú Ryby a má kanadské občianstvo. Reilly je herec, možno najznámejší za stvárnenie Philipa Pearsona v sci-fi mysterióznom dramatickom seriáli Travelers, ktorý sa vysielal v rokoch 2016 až 2018 a hrali v ňom Eric McCormack, MacKenzie Porter a Nesta Cooper. Sleduje ľudí v budúcnosti, ktorí sa učia, ako posielať svoje vedomie ľuďom žijúcim v 21. storočí, aby ich presvedčili, aby zmenili svoje spôsoby, aby nezničili svoju planétu. Séria získala štyri ocenenia a bola nominovaná na 16 ďalších.

pridané Reilly Dolman, The Real na Streda 1. marca 2017

Detstvo a vzdelanie

Reillyho vychovávali ako slobodné dieťa vo Vancouveri jeho otec, ktorý bol poštovým doručovateľom, a jeho matka, ktorá pracovala ako zdravotná sestra v miestnej nemocnici. Reilly sa počas základnej školy zaujímal o šport a po zápise na verejnú strednú školu začal hrať futbal za školský tím. O herectvo sa nezaujímal, kým nenavštevoval kurz digitálnych médií a v 11. ročníku nastúpil do školského dramatického krúžku a začal sa objavovať takmer vo všetkých predstaveniach, ktoré sa tam hrali.

V roku 2006 maturoval a potom sa neprihlásil na vysokú školu, ale pokračoval v kariére herca.

Úlohy v televíznych seriáloch

Reilly debutoval v televíznom seriáli v roku 2007, keď stvárnil Brennanovú v epizóde Zoznam sci-fi dramatického seriálu Bionic Woman, v ktorom hrali Michelle Ryan a Miguel Ferrer, a ktorý je úzko zameraný na rovnomenný televízny seriál zo 70. rokov, ktorý nasledoval. športovec s bionickou silou. Séria bola v roku 2008 nominovaná na cenu Golden Reel Award za najlepšiu úpravu zvuku – zvukové efekty a Foley za televíziu s krátkou formou v Motion Picture Sound Editors, USA.

V roku 2010 si Reilly zahral Briana v epizóde Speed ​​of the komediálny seriál The Troop , ktorý sleduje troch tínedžerov žijúcich vo vymyslenom meste Lakewood, ako bojujú s nadprirodzenými bytosťami.

Nasledujúci rok stvárnil Jasona v dvoch epizódach vojenskej sci-fi série Stargate Universe, v ktorej hrali Robert Carlyle, Louis Ferreira a Brian J. Smith, a ktorá je o vojakoch a civilistoch žijúcich na vesmírnej lodi, keď sa snažia nájsť cestu späť. Domov. Séria bola veľkým úspechom a získala deväť ocenení, pričom bola nominovaná na 29 ďalších vrátane troch cien Primetime Emmy.

V roku 2014 stvárnil Reilly Noaha v epizóde We Are Family lekárskeho dramatického seriálu Rush – séria bežala len medzi 17. júlom 2014 a 2. októbrom 2014. Jedným z jeho najnovších účinkov v televíznom seriáli bola epizóda A Kingdom Unto Itself of kanadská historická dráma Frontier, ktorá zobrazuje obchod s kožušinami v 18. storočí v Kanade.

Úlohy vo filmoch

Reilly debutoval vo filme v roku 2010, keď stvárnil Jakea v rodinnom filme Flicka 2 priamo na DVD, v ktorom si zahrali Patrick Warburton a Tammin Sursok a ktorý sleduje tínedžerku Carrie, ktorá sa po tom, čo žila vo veľkom, presťahovala na konský ranč. mesto film bol nominovaný na dve ceny. V tom istom roku si Reilly zahral Richarda Perkinsa v krátkom romantickom filme A Brothers Love, ktorý režíroval Matt Drake a napísala Madison Padgett.

Pokračoval ako Kyle v televíznom filme Goblin, ktorý režíroval Jeffery Scott Lando a bol natočený v Pitt Meadows v Britskej Kolumbii, a hral Jamesa v Celoživotný televízny triler Bond of Silence , ktorý je založený na skutočných udalostiach, keď manžela ženy zabil problémový tínedžer.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Ako sa cítim v premávke

Príspevok zdieľaný používateľom Reilly Dolman (@reillydolman) 26. februára 2018 o 11:04 PST

V roku 2011 Reilly stvárnil Lawsona v akčnom dobrodružnom dramatickom filme Mega Cyclone, v ktorom hrali David Sutcliffe a Mitch Pileggi a ktorý získal pomerne slabé recenzie, pretože má hodnotenie 3,7/10 na webovej stránke s hodnotením filmov a televíznych seriálov IMDb. O dva roky neskôr v roku 2013 sa Reilly objavil ako Brody McAllister v životopisnej kriminálnej dráme Romeo Killer: The Chris Porco Story o vysokoškolákovi, ktorý zabil svojho otca a pokúsil sa zabiť svoju matku, keď spali, film získal Matthew Rogers Lea. Cena za najlepšiu hudobnú partitúru v televíznom filme. Neskôr v tom istom roku si Reilly zahral Daevona v akčnom hororovom trileri Scarecrow, v ktorom hrali Lacey Chabert a Robin Dunne, a sleduje šesť tínedžerov, ktorí čelia tajomnej zlej bytosti. Film získal dve ceny a bol nominovaný na ďalších šesť.

Dve z najnovších rolí Reillyho vo filmoch boli v krátkom komediálnom filme Missed Connections, v ktorom hrali Jena BenDaali a Dan Haney a ktorý sleduje ženu, ktorá o sebe nájde reklamu na internete, a Reilly stvárnil Colina Martina v kanadskom katastrofickom sci-fi filme Zodiac. : Signs of the Apocalypse v roku 2014, ktorý získal dosť slabé recenzie.

Milujte život a vzťahy

Všeobecne sa verí, že Reilly je vo vzťahu s Marou Valenciou, ktorá porodila ich dieťa v roku 2017. Obaja sa zoznámili prostredníctvom sociálnych médií, keďže Mara je veľmi aktívna na Twitteri a začali spolu chodiť v lete 2016. Mara a Reilly sa nezosobášili a keďže ich nebolo vidieť tráviť spolu čas na verejnosti – verí sa, že sa títo dvaja rozišli krátko po narodení dieťaťa, no Reilly sa snaží byť dobrým otcom a finančne pomáha Mare a dieťaťu.

Internetom tiež kolujú klebety, že Reilly je momentálne vo vzťahu s herečkou, po boku ktorej sa objavil v seriáli Travelers, a že títo dvaja sú spolu už takmer rok. Niekoľko Reillyho fanúšikov uviedlo, že ho videli s dievčaťom, ale odmieta komentovať svoje osobné záležitosti.

Záľuby a iné záujmy

Reilly je veľkým milovníkom zvierat a má dvoch domácich miláčikov, pričom jeho obľúbenými zvieratami sú kone, keďže s viacerými spolupracoval pri natáčaní filmu Flicka 2. Rád sleduje vystupovanie stand-up komikov a jeho obľúbený medzi tými, ktoré doteraz videl, je Jack Black , pričom tiež rád sleduje vystúpenia zosnulého Robina Williama na YouTube, ako aj Chrisa Rocka.

Rád cestuje a niekoľkokrát bol v USA, aby nakrúcal pre svoje filmy a televízne seriály, pričom mal možnosť ísť aj do Európy, kde navštívil Londýn v Anglicku a Rím v Taliansku.

Reilly má svojich obľúbených hercov a herečky, z ktorých niektorí sú Jim Carrey, Eddie Murphy a Kate Winslet, zatiaľ čo niektoré z jeho obľúbených filmov sú The Eternal Sunshine of the Spotless Mind, Bruce Almighty a Meet Dave.

Vzhľad a čistý majetok

Reilly má 32 rokov. Má krátke blond vlasy a modré oči, je vysoký 1,8 metra a váži okolo 79 kg. Od mája 2020 jeho čisté imanie sa odhaduje na viac ako 1 milión dolárov.