Kto je priateľka Seana McVaya a teraz snúbenica Veronika?

ObsahWiki Bio Veroniky Khomy

Veronica Khomyn sa narodila v Kyjeve na Ukrajine 1. marca 1990 – jej znamenie zverokruhu sú Ryby a má ukrajinskú národnosť. Je modelkou a hviezdou sociálnych sietí , ale kto by mohol byť známy najlepšie ako snúbenica Seana McVaya, slávneho trénera amerického futbalu.

Detstvo a vzdelanie

Veroniku vychovávali spolu so súrodencami v Kyjeve jej otec taxikár a matka, ktorá učila angličtinu na miestnej strednej škole – jej rodičia boli pôvodom z Veľkej Británie).

pridané Veronika Khomynová na Sobota 27. októbra 2018

Veronika sa začala zaujímať o modeling už vo veľmi ranom veku, keďže jej rodičia a priatelia jej často rozprávali o tom, aká je pekná a ako by sa jedného dňa mohla stať modelkou. Ona a jej rovesníci príležitostne zbierali peniaze na nákup a čítanie dievčenských časopisov a uzavreli dohodu, že budú fyzicky aktívni a budú dodržiavať prísnu diétu, aby boli pripravení na svoju kariéru modelky. Veronika navštevovala Kyjevskú strednú školu z ktorého v roku 2008 zmaturovala, a hoci potom odštartovala svoju modelingovú kariéru, venovala sa aj vysokoškolskému titulu, ktorý v roku 2012 získala na George Mason University (USA).

Kariéra ako modelka a hviezda sociálnych médií

Veronika sa začala objavovať v televíznych reklamách v roku 2008 a potom sa rozhodla presťahovať do USA, aby tam popri štúdiu pracovala. Ona našiel prácu v DC Clubbing a UFC Gym aby sa finančne podporovala a platila si školné a zároveň pracovala na budovaní fanúšikovskej základne na sociálnych sieťach.

Veronika je dosť aktívna na Instagrame a odovzdala takmer 200 obrázkov, pričom nazbierala viac ako 50 000 sledovateľov – väčšina obrázkov, ktoré odovzdala, bola nasnímaná počas jej každodenného života, no Veronika si teraz nastavila svoj účet ako súkromný, aby sa vyhla obťažovaniu. .

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný používateľom 𝙑𝙚𝙧𝙤𝙣𝙞𝙠𝙖 𝙆. (@veronika.khomyn)

Milujte život a vzťah so Seanom McVayom

Veronika a Sean McVayovci sa stretli v roku 2011, keď navštevovala George Mason University, a keď on pracoval ako asistent trénera Washington Redskins. Po roku randenia sa obaja presťahovali k sebe, pretože si uvedomili, že chcú spolu tráviť viac času, a potom sa spolu presťahovali do Los Angeles v Kalifornii. 22. júna 2019 počas dovolenky vo Francúzsku Sean požiadal Veroniku o ruku a podľa klebiet, ktoré kolujú internetom, je svadba naplánovaná na leto 2021.

Veronika nehovorila o žiadnych iných mužoch, s ktorými mohla byť, takže od novembra 2020 je zasnúbená so Seanom McVayom, nevydala sa a nemá žiadne deti.

Záľuby a iné záujmy

Veronika je fyzicky veľmi aktívna, pretože pre jej kariéru modelky je dôležité zostať fit – každý týždeň má niekoľko tréningov v posilňovni a drží prísnu diétu, čo znamená, že sa vyhýba rýchlemu občerstveniu a všetkému, čo obsahuje cukor.

Je fanúšičkou kickboxu a zmiešaných bojových umení a občas sa so svojím snúbencom chodí pozerať na zápasy kickboxu naživo.

Je milovníčkou zvierat a mačky sú jej obľúbené, no nemá domáceho maznáčika pre nedostatok času, aby sa oňho náležite starala.

Veronika vo svojom voľnom čase rada pozerá filmy a televízne seriály a jej obľúbenými hercami a herečkami sú Leonardo DiCaprio, Kate Winslet a Emma Watson, zatiaľ čo medzi jej obľúbené filmy patrí Titanic, The Eternal Sunshine of the Spotless Mind a franšízový Harry. Potter.

Vek a výška

Veronika má 30 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a modré oči, jej výška je 5 stôp 9 palcov (1,75 m), váži okolo 120 libier (54 kg) a jej dôležité štatistiky sú 36-24-36.

Od novembra 2020 sa jej čistý majetok odhadoval na viac ako 50 000 dolárov Seanov čistý majetok je údajne viac ako 3 milióny dolárov.

Kto je Sean McVay?

Sean McVay sa narodil v Daytone, Ohio USA, 24. januára 1986 – jeho znamenie zverokruhu je Vodnár a má americkú národnosť. Od roku 2017 pôsobí ako hlavný tréner futbalového tímu Los Angeles Rams.

Sean bol vychovávaný ako jediné dieťa v Daytone jeho otcom Timom, ktorý bol futbalovým hráčom, a jeho matkou Cindy McVay, ktorá bola ženou v domácnosti – Seanov starý otec sa tiež venoval futbalu, keďže bol hlavným futbalovým trénerom univerzity v Daytone.

Sean navštevoval Marist School a hrali za svoj futbalový tím War Eagles. Po imatrikulácii v roku 2004 sa zapísal na Miami University so sídlom v Oxforde v štáte Ohio a hral ako ich široký prijímač, kým v roku 2008 nepromoval s bakalárskym titulom v odbore zdravie a šport.

Sean začal svoju trénerskú kariéru v tom roku, keď bol vybraný ako asistent trénera pre Tampa Bay Buccaneers.

Začiatkom roka 2009 bol pozvaný, aby trénoval Florida Tuskers súťažiacu v United Football league (UFL), potom sa v roku 2010 stal asistentom trénera pevných hráčov Washington Redskins a začiatkom roka 2014 bol povýšený na koordinátora ofenzívy. 12. januára V roku 2017 sa Sean stal oficiálnym hlavným trénerom Los Angeles Rams, čím sa stal najmladším hlavným trénerom v histórii NFL.

Sean nehovoril o žiadnych dievčatách, s ktorými mohol chodiť, kým sa stretol s Veronikou.