• Hlavná
  • Hráči
  • Kto je Pokelawls? Priateľka, vek, čistá hodnota, národnosť, Wiki

Kto je Pokelawls? Priateľka, vek, čistá hodnota, národnosť, Wiki

ObsahAkú národnosť má Pokelawls?

Pokelawls nezverejnil svoje rodné meno, ale narodil sa v Toronte v kanadskom Ontáriu 22. septembra 1992 – jeho znamenie zverokruhu je Panna, jeho etnikum je Libanonec a má kanadskú národnosť. Je osobnosťou sociálnych médií, hráčom a hviezdou Twitch , pravdepodobne najlepšie známy pre svoj kanál Twitch, na ktorom väčšinou vysiela naživo pri hraní videohry Overwatch z pohľadu prvej osoby – momentálne hrá za Team SoloMid.

Raný život a vzdelanie

Pokelawls bol vychovávaný ako jediné dieťa v Toronte jeho otcom, ktorý bol právnik, a jeho matkou, ktorá pracovala v miestnej právnickej spoločnosti – Pokelawls bol veľmi blízky svojim rodičom, ale po rozhodnutí zamerať sa na svoju hráčsku kariéru sa od nich vzdialil.

Pokelawls navštevoval miestnu strednú školu, ale väčšinou sa zameriaval na hranie videohier a trávenie času so svojimi priateľmi, ktorí boli tiež hráči, a ani sa príliš nezaujímal o šport, keďže nebol fyzicky aktívny.

Zaujímal sa však o herectvo a objavil sa v niekoľkých školských hrách, ale herectvu nevenoval dostatok času, aby sa stal veľmi dobrým. Pokelawls zmaturoval v roku 2010 a jeho rodičia ho naliehali, aby sa zapísal na vysokú školu, chcel sa sústrediť na svoju hráčsku kariéru a našiel si prácu, aby sa mohol finančne živiť pri budovaní svojej fanúšikovskej základne na Twitchi.

Kariéra ako hviezda sociálnych médií

Pokelawls sa pripojil k Twitchu 5. júna 2010, no živé vysielanie začalo až koncom roka 2011.

Odvtedy sa väčšinou sústredil na hranie dvoch z najpopulárnejších videohier súčasnosti – League of Legends (LoL) a Overwatch – a teraz jeho kanál sleduje viac ako 720 000 ľudí, čo má spolu takmer 25 miliónov zhliadnutí všetkých jeho priamych prenosov. Pokelawls za posledné štyri roky vysielal naživo približne 8 000 hodín, čo znamená, že na Twitchi strávil každý deň približne 5,5 hodiny. Jeho hru zvyčajne sleduje okolo 2500 ľudí , pričom najvyšší počet divákov, ktorý mal na jednom priamom prenose, je 23 937.

Dnes Pokelawls väčšinou vysiela naživo, zatiaľ čo len chatuje so svojimi fanúšikmi, a tiež hrá rôzne videohry ako Astroneer, Radical Relocation a Golf It!

Je tiež YouTuberom, ktorý spustil svoj kanál 9. apríla 2006, no do roku 2016 nahral iba jedno video, keď začal videá nahrávať každý týždeň. Jeho kanál v súčasnosti odoberá viac ako 260 000 ľudí a má viac ako 35 miliónov zhliadnutí všetkých jeho videí dohromady, či už sa tak či onak týkajú hier,

Jeho momentálne najpopulárnejšie video Pokelawls – THE BEST DANCER IN VRCHAT (VRChat Highlights) si od 13. januára 2018 pozrelo takmer miliónkrát.

Pokelawls je aktívny aj na Instagrame, na ktorom ho sleduje takmer 33 000 ľudí, zatiaľ čo jeho účet na Twitteri sleduje viac ako 106 000 ľudí – aktívny je aj na Facebooku, na ktorom má viac ako 2 500 sledovateľov.

Milovať život a priateľku

Pokelawls je veľmi tajný, pokiaľ ide o podrobnosti o svojom milostnom živote, ale je známe, že má dlhodobý vzťah s dievčaťom, ktoré sa na internete volá „Gigi“ – Gigi je aktívna na Twitteri a je sledovaná. viac ako 8000 ľudí.

Je tiež hviezdou Twitch, ktorú sleduje viac ako 23 000 ľudí a zvyčajne vysiela naživo pri hraní náhodných videohier. Títo dvaja sú spolu už viac ako dva roky a Gigiho môžete príležitostne vidieť v živých prenosoch Pokelawls Twitch.

Pred Gigi, on bol vo vzťahu s ďalšou hviezdou Twitchu, Ploom ktorého sleduje viac ako 86 000 ľudí a ktorí väčšinou vysielajú naživo pri hraní hry Valorant – títo dvaja spolu chodili menej ako rok, kým sa z neznámych dôvodov rozišli.

Od októbra 2020 je Pokelawls vo vzťahu s Gigi, neoženil sa a nemá deti.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný používateľom Pokelawls (@pokelawls)

Záľuby a iné záujmy

Pokelawls trávi väčšinu svojho času hraním videohier, no tiež rád navštevuje s Gigi atraktívne prírodné lokality v okolí Toronta – na svoj instagramový účet nahral veľa obrázkov s nimi dvoma.

Je veľkým milovníkom zvierat a má domáceho psa, ktorý chodí s Pokelawlsom kamkoľvek. Pokelawls sa rád zúčastňuje rôznych akcií súvisiacich s hraním hier, ako aj obliekaním (cosplay), ale Pokelawls sa na cosplay akcie oblieka len zriedka, pretože je trochu hanblivý.

Neskoro v noci on a Gigi radi pozerajú filmy s hercami a herečkami ako Tom Hanks, Jim Carrey a Julia Roberts a medzi ich obľúbené filmy patrí Sleepless in Seattle, You’ve Got Mail a Bruce Almighty. Radi sledujú aj animované komediálne seriály, pričom medzi ich obľúbené patria Rick & Morty a Simpsonovci.

Vek a čistý majetok

Pokelawls má 28 rokov. Má krátke hnedé vlasy a hnedé oči, jeho výška je 1,55 m (5 stôp) a váži okolo 57 kg.

Od októbra 2020 jeho čisté imanie sa odhaduje na viac ako 200 000 dolárov.