• Hlavná
  • Herci
  • Kto je piaty súrodenec slávnych dvojčiat Olsen – Trent Olsen? Wiki

Kto je piaty súrodenec slávnych dvojčiat Olsen – Trent Olsen? Wiki

Trent Olsen je americký herec, spisovateľ komiksov, hudobník a osobnosť šoubiznisu. Je tiež známy ako starší brat slávnych dvojčiat, herečiek a módnych ikon, Mary-Kate a Ashley, známych ako dvojčatá Olsen.

ObsahRaný život, rodina, vzdelanie

James Trent Olsen, vystupuje pod svojím druhým menom – narodil sa 6. mája 1984 v Sherman Oaks, Kalifornia, USA, má teda americkú národnosť. Jeho otec David Olsen je realitný developer a hypotekárny bankár a ako osobný manažér pracuje jeho matka Jarnette Jones. Má troch mladších súrodencov, dvojičky Olsen a Elizabeth.

Trent má tiež dvoch nevlastných súrodencov z druhého manželstva svojho otca s McKenzie Olsen, Jake a Taylor. Navštevoval North Hollywood High School a zmaturoval v roku 2002. Potom sa zapísal na University of Southern California (USC), študoval hudbu a v roku 2006 absolvoval štúdium jazzu.

Kariéra

Zábava sa zdá byť podhodnotením Trentovej kariéry, keďže je známy ako herec, spisovateľ, hudobník a osobnosť šoubiznisu. Svoju hereckú kariéru začal, keď sa v roku 1989 ako dieťa zúčastnil konkurzu na rolu vo filme „Tales from the Crypt“, ale bohužiaľ jeho rodičia odmietli jeho účasť, pretože si mysleli, že Trent je príliš mladý na to, aby mohol hrať v horore.

Neskôr sa prvýkrát objavil v vôbec prvom videu vydanom pod ich rodinnou produkciou Dualstar, kde sa objavil v scéne, kde jeho sestry dvojičky spievali Brother for Sale, len aby ho podráždili. Následne si v roku 1995 zahral sám seba vo videosérii svojich sestier dvojčiat You're Invited to Mary-Kate & Ashley's Sleepover Party v roku 1995. Svoju hereckú kariéru však ukončil vo veku 12 rokov, no neskôr si zahral v scéne s rapom. ikona Snoop Dogg vo filme Old School z roku 2003.

Zostal zapojený do zábavného priemyslu, keďže v roku 2006 ukončil štúdium jazzu na USC. Trent je tiež fanúšikom komiksov od detstva a zvykol ich nielen zbierať, ale aj písať komiksy.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Olsen Twins Fan (@olsenfansmka)

Nakoniec pracoval ako spisovateľ v spoločnosti Storm King Productions, ktorá je známa témami hororu a sci-fi. Hovorí sa, že je zodpovedný za série John Carpenter’s Asylum a John Carpenter’s Tales for a Halloween Night.

Osobný život, brat Olsen Twins

Medzi známymi je známy ako spoločenský a totálny vtipálek, keďže prezradili, že Trent si na svojom facebookovom profile každých pár mesiacov menil narodeniny. Vraj predával aj podpísané fotografie svojich slávnych sestier.

Čo sa týka Trentovho milostného života, má za sebou randenie s Kacey Style a bol tiež spojený s modelkou Katherine Shane. To tiež nejako prelomilo špekulácie o tom, že je gay, ale ešte stále nenašiel toho dokonalého.

Jedna dobrá vec, ktorú možno s Trentom spájať, je, že je dobrý priateľ. Podľa a New York Post V čase, keď otec Trentovho priateľa zomrel na Lou Gehrigovu chorobu, on a jeho priatelia zorganizovali 10 000 míľ dlhý výlet krížom krážom a vyzbierali približne 18 000 dolárov, ktoré sa použijú na výskum.

Kto sú dvojčatá Olsen?

Ashley Fuller Olsen a Mary-Kate Olsen sa narodili 13. júna 1986. správy , Ashley je údajne staršia len o dve minúty a dvojčatá boli bratské, takže v skutočnosti nie sú totožné. Obaja sú americkí módni návrhári, bývalé herečky a producentky.

Svoju hereckú kariéru začali, keď mali len šesť mesiacov, zdieľaním úlohy Michelle Tannerovej v šou Plný dom (1987-1995). Odvtedy sa presadili vo filmovom priemysle, objavili sa vo filmoch ako Getting There (2002), The Challenge (2003) a v ich poslednom spoločnom filme z roku 2004, New York Minute.

V roku 1993 sa vo veku šiestich rokov stali najmladšími producentmi v histórii Hollywoodu, keď bola založená spoločnosť Dualstar Entertainment, ktorá produkovala filmy a vydávala videá s dvojčatami, niektoré z nich boli Passport to Paris (1999), Our Lips are Seled (2000), a Dovolenka na slnku (2001). Obe odišli do herectva v roku 2012, aby sa mohli sústrediť na svoj záujem o módny priemysel.

Dvojičky spoluzakladali luxusnú módnu značku Riadok , založená v roku 2006, s nápadom na dokonalé tričko. Zdalo sa, že všetko, čo dvojčatá urobia, sa pre ich vášeň zmení na zlato.

V roku 2009 Joe Karban (v tom čase viceprezident pre zdroje a produkciu) komentoval v The New York Times ,,Deti v tíme sú naozaj zanietené výrobou oblečenia. Ako si nastaviť správny rukáv? Ako funguje tkanina? Je to umenie výroby odevov, na rozdiel od výroby všetkého na vykrajovanie koláčikov. Navyše všetko, čo Mary-Kate a Ashley urobia, sa zmení na zlato. Prostredníctvom toho dvojičky ponúkli aj líniu s názvom Elizabeth a James, módnu kolekciu inšpirovanú ich súrodencami.

Záľuby, obľúbené veci a zaujímavé fakty

  • Trent miluje cestovanie, a preto nie je často na očiach verejnosti.
  • Jeho obľúbené športy sú baseball, futbal a basketbal.
  • Multitalentovaný muž hrá na klavíri.
  • Jeho obľúbené farby sú čierna a červená.
  • Táto relácia 70. rokov z roku 1998 je jeho obľúbenou šou, zatiaľ čo jeho obľúbeným hercom a herečkou sú Tom Hanks a Lauren London.
  • Miluje taliansku kuchyňu.
  • Leví kráľ je jeho obľúbená hra na Broadwayi.
  • Trent neznáša pieseň Brother for Sale, ktorú vtipne naspievali dvojičky Olsen, aby ho dráždili.

Vzhľad, štýl oblečenia

Zdá sa, že Trent má čierne vlasy a čierne oči. Je vysoký 5 stôp 8 palcov (1,73 m) a váži okolo 155 libier (70 kg), jeho veľkosť topánok je 11 (USA). Jeho veľkosť hrudníka a bicepsu je približne 40 palcov a 14 palcov.

Čistý majetok a plat

So všetkými zručnosťami, ktoré si Trent stanovil, sa odhaduje, že jeho čistý majetok je okolo 800 000 dolárov , zatiaľ čo dvojčatá Olsen nahromadili údajne čisté imanie 400 miliónov dolárov .