• Hlavná
  • Herci
  • Kto je partnerom Kristy McNicholovej? Životopis Martieho Allena

Kto je partnerom Kristy McNicholovej? Životopis Martieho Allena

Martie Allen bola ctižiadostivá herečka, ktorá nezískala žiadnu pozoruhodnú slávu a ani sa jej nepodarilo urobiť kariéru v Hollywoode. Preslávila sa však randením s populárnou hviezdou Christinou ‘Kristy’ McNichol, komikou, herečkou a speváčkou.

ObsahRaný život a rodina

Život Martie Allenovej zostal veľmi súkromný a osobných informácií o nej je málo.

Vieme, že Martie sa narodil v znamení zverokruhu 1. januára 1960 v USA, má americkú národnosť a je bieleho etnika. Nie je známe, kde vyrastala a aké školy navštevovala. Predpokladá sa, že chodila na vysokú školu, ale to sa nedá potvrdiť.

O Martieho rodine nie je nič známe, takže nie je známe, či má nejakých súrodencov. Existujú tvrdenia, že je jedináčik.

Kariéra

Martie túžila byť herečkou a venovala sa hereckej kariére, ale nedostala veľké úlohy, v ktoré dúfala. Jej kariéra na obrazovke bola krátkodobá a o jej neskoršej kariére nie je nič známe. Martie chcela udržať svoj súkromný život mimo dosahu verejnosti a urobila to veľmi dobre – nemá účty na žiadnej z populárnych platforiem sociálnych médií.

Vzťah s Kristy McNicholovou

Martie a Christina ‘Kristy’ McNicholovci sa zoznámili v relatívne mladom veku a zamilovali sa a zjavne mali vzťah od roku 1991, ich vzťah bol však približne dve desaťročia utajovaný. Až v roku 2012 sa Kristy rozhodla ‘come out’, hoci sa o jej sexuálnej orientácii šepkalo už niekoľko rokov a priznala pravdu, že je lesbička.

Najprv svojho dlhodobého partnera nemenovala, no nakoniec vyšlo najavo, že s Martiem boli skutočne spolu 20 rokov. Títo dvaja sú teraz manželia a zjavne spolu stále žijú šťastný život, mimo dohľadu verejnosti.

Nie je známe, či si Martie a Kristy adoptovali nejaké deti alebo či počali takým spôsobom, ako je oplodnenie in vitro.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#kristymcnichol

Príspevok zdieľaný používateľom Trina Minnichová (@trina70) 28. júla 2020 o 21:56 PDT

Pár sa občas stretne s tým, ako sa spolu zabávajú, keď hrajú tenis, cestujú alebo cvičia jogu.

Fyzické vlastnosti Martieho Allena

  • Farba vlasov: Tmavohnedá
  • Farba očí: hnedá
  • Výška: 5 stôp 4 palce (1,63 m)
  • Hmotnosť: 154 libier (70 kg)
  • Vital Statistics: 34-24-32

Čistý majetok

Hoci nevieme nič o čistom majetku Martie, delí sa o svoje bohatstvo s Kristy a spolu sa odhaduje, že títo dvaja majú čistá hodnota asi 7 miliónov dolárov . Väčšina z toho pochádza z Kristyho času vo svete zábavy.

Kristy McNichol

Kristy sa narodila 11. septembra 1962 v Los Angeles v Kalifornii v USA, takže v znamení Panny a americkej národnosti na rozdiel od Martieho mala úspešnú kariéru herečky a speváčky.

Vyrastala v Los Angeles, vychovávali ju rodičia James a Carolyn, a na svoju cestu slávy sa vydala už v mladom veku, spočiatku sa objavovala v reklamách spolu so svojím bratom, Jimmy McNichol bol tiež spevákom a detským hercom. Kristy sa stávala čoraz slávnejšou a stala sa súčasťou televíznych seriálov ako The Love Boat, Starsky & Hutch a Love, American Style.

Nakoniec sa objavila aj v niekoľkých filmoch a stala sa populárnou v Hollywoode ako všestranná podporná herečka, kým v roku 2001 oficiálne odišla do dôchodku.

Kristy už nehrá, no s Martie žijú v Los Angeles, kde bývalá hviezda vyučuje herectvo na súkromnej škole. Tiež trávi veľa času dobročinná činnosť .