Kto je partner Anne Burrell Koren Grieveson? Nie je vydatá?

ObsahKto je Koren Grieveson?

Anne Burrell je šéfkuchárka celebrít a známa svojimi mnohými projektmi v kulinárskom svete. Jej životným partnerom je Koren Grieveson a títo dvaja sú spolu od roku 2010. Koren je tiež šéfkuchárkou a je známa najmä ako víťazka ceny Jamesa Bearda a za účinkovanie v televíznych reláciách Top Chef a Iron Chef America- Séria, okrem iných úspechov.

Koren Grieveson Wiki-Vek, detstvo a vzdelanie

Koren Grieveson sa narodil 4. novembra 1971 v Luande v Angole a má juhoafrických predkov.

Jej otec, obchodník s hydinou, cestoval po Afrike za obchodom a neskôr do iných krajín po celom svete vrátane Iránu, Anglicka, Brazílie a USA, kde sa usadili v Connecticute, keď mala Koren len desať rokov.

Vojenská služba

Verte tomu alebo nie, Koren slúžila v americkej armáde, keď sa pripojila k silám, keď mala len 17 rokov, spýtali sa jej, prečo sa zaujíma o armádu. Koren povedala, že sa zamilovala do myšlienky, že bude riadiť vojenské džípy. Keď sa však stala súčasťou armády, džípy prešli na Humvee. Napriek tomu svoje rozhodnutie neoľutovala a odslúžila si osem rokov v armáde.

Stravovací a kulinársky inštitút

Keď odišla z armády, začala podnikať v oblasti stravovania a uzavrela dohodu s newyorským festivalom Lollapalooza o poskytovaní jedla. Zo dňa na deň sa stávala úspešnejšou a okamžite sa začala venovať takým veľkým rockovým kapelám ako Rolling Stones a Eagles. Aby získala viac vedomostí a zručností, vstúpila Koren do Culinary Institute of America, kde ju mentoroval Paul Kahan, ocenený šéfkuchár. Promovala v roku 1997 a ďalších päť rokov pracovala pod vedením Paula Kahana ako sous chef v reštaurácii Blackbird.

jpeg

Vzostup ku hviezde

Karen prešla z Kahana na Michaela Minu, s ktorým pracovala v San Francisco’s Aqua. V roku 2003 však spojila sily s Paulom Kahanom a založili vináreň Avec. Po rokoch tvrdej práce bola časopisom Food & Wine v roku 2008 ocenená ako najlepšia nová šéfkuchárka, ktorá jej udelila ocenenie za prípravu chutných stredomorských jedál v reštaurácii. V roku 2010 bola vyhlásená za víťazku ceny Jamesa Bearda, ktorá jej otvorila oveľa viac dverí. Stala sa manažérkou Claudette a potom v roku 2015 manažérkou Rusta, ale na pozícii pôsobila len šesť mesiacov.

V súčasnosti je šéfkuchárkou mäsa v jednej reštaurácii v New Yorku, ale neprezradila, ktorá.

Koren Grieveson Čistá hodnota, výška, hmotnosť a vzhľad

Koren sa stala populárnou šéfkuchárkou, pretože sa zamerala na kariéru vo varení a jej úspech v posledných rokoch výrazne vzrástol. Podľa zdrojov sa čistý majetok Koren odhadoval na viac ako 1 milión dolárov začiatkom roku 2020.

Koren je vysoká 5 stôp 7 palcov (1,7 m), zatiaľ čo jej hmotnosť a ďalšie telesné miery nie sú známe. Má tmavohnedé vlasy a hnedé oči. Je milovníčkou tetovania a má ich na tele niekoľko, okrem iného aj hrebeň a kúsok slaniny.

Osobný život Koren Grieveson, zoznamka, je vydatá?

Koren sa dostala do správy, keď vyšlo najavo, že randí so šéfkuchárkou celebrít Anne Burrell.

Som tak nadšený, že som dnes ráno v HSN s panvicami #Corvex!!!! Nalaďte si dnes o 10:00 #HSNCooks

pridané Anne Burrell na Streda 12. apríla 2017

Obaja sa zoznámili v Kulinárskom inštitúte a začali spolu chodiť v roku 2010 a zasnúbili sa 31. decembra 2012 – dátum svadby sa pár ešte nerozhodol.

Partnerka Koren Grieveson, Anne Burrell

Anne W. Burrell sa narodila 21. septembra 1969 v Cazenovii, štát New York, USA. Pred štúdiom varenia odišla na Canisius College v Buffale, kde v roku 1991 získala bakalársky titul v odbore angličtina a komunikácia.

Potom sa zapísala na Culinary Institute of America, kde v roku 1996 získala titul Associate in Occupational Studies.

Anne pokračovala v štúdiu na Talianskom kulinárskom inštitúte pre cudzincov v Asti, v talianskom regióne Piemont.

Začiatky kariéry

Anne zostala v Taliansku a zdokonaľovala svoje zručnosti v rôznych reštauráciách počas nasledujúcich deviatich mesiacov. Potom sa vrátila do USA, kde si našla prácu ako sous chef vo Felidii známej šéfkuchárky Lidie Bastianich. Spolupráca s Lidiou jej neskôr pomohla v kariére, ale predtým bola šéfkuchárkou v Savoy, potom sa spojila s Lidiou a s Lidiným synom Josephom Bastianichom a Chedom Mariom Batali sa stali šéfkuchárom vinotéky Italian Wine Merchants.

Prechádzala z jednej reštaurácie do druhej, v roku 2007 pôsobila ako šéfkuchárka Centro Vinoteca, no v septembri 2008 z nej odišla. Potom jej televízna kariéra nabrala na obrátkach a z reštaurácií odišla až do roku 2017, keď si otvorila vlastný Phil & Anne's Good Time Lounge. Reštaurácia sa však v apríli 2018 zatvorila.

Televízna kariéra a čistá hodnota

Anne sa prvýkrát objavila na Food Network v sérii Iron Chef America (2005-2013), keď ju Mario Batali požiadal, aby sa pripojila k jeho reštaurácii ako sous chef.

V roku 2008 dostala vlastnú reláciu Tajomstvo šéfkuchára reštaurácie (2008-2012), ktorá jej výrazne pomohla v kariére v televízii, keďže Anne odvtedy vystupovala v mnohých kulinárskych šou. V roku 2010 bola zamestnaná ako šéfkuchárka v šou Najhorší kuchári v Amerike a odvtedy sa objavila vo viac ako 140 epizódach populárnej šou. V rokoch 2011 až 2012 bola v televíznej šou The Best Thing I Ever Made, zatiaľ čo v rokoch 2012 až 2013 bola moderátorkou šou Chef Wanted s Anne Burrell. Medzi ďalšie zásluhy patrí Beat Bobby Flay (2014-2019) a Vegas Chef Prizefights.

Čistý majetok Anne Burrell sa začiatkom roku 2020 odhaduje na viac ako 5 miliónov dolárov.