• Hlavná
  • Herci
  • Kto je Paolla Oliveira? Životopis – vek, manžel, čistá hodnota

Kto je Paolla Oliveira? Životopis – vek, manžel, čistá hodnota

ObsahKto je Paolla Oliveira?

Caroline Paula Oliveira da Silva je známa brazílska herečka, ktorá vytvorila pôsobivý priestor v brazílskom šoubiznise. Mnohí ju poznajú ako hlavnú úlohu v Amor a Vida, známej brazílskej telenovele.

Paolla Oliveira Vek, znamenie zverokruhu, raný život, vzdelanie a rodinné zázemie

Paola Oliveira bol narodila sa v znamení zverokruhu Baran 14. apríla 1982, čím má od roku 2020 37 rokov. Oliveira bola počatá a vychovaná v Sao Paule v Brazílii s talianskym, portugalským a španielskym pôvodom Daniele Oliveira, bývalou asistentkou ošetrovateľstva, ktorá sa vydala za bývalú armádu. polícia, José Everardo Oliveira.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Ach moje milované more #tbt 🤗

Príspevok zdieľaný používateľom Paola Oliveira (@paollaoliveirareal) 16. apríla 2020 o 9:14 PDT

Paolla je sestrou troch bratov Juliana, Douglasa a Leonarda Oliviera. Podrobnosti týkajúce sa akýchkoľvek sestier nie sú známe.

Paola Oliveira zúčastnili Oficina Mazzaropi, kde študovala divadlo až do roku 2003, než sa naplno oddala tomuto priemyslu. Nasledujúci rok sa zapísala na Maya's School of Actors, kde zlepšila svoje schopnosti ako herečka. Paolla medzitým navštevovala univerzitu v Cruzeiro do Sul a absolvovala fyzioterapiu. Neskôr, keď začala hrať, Paolla trénovala zmiešané bojové umenia, pretože mala hrať úlohu Jeizu, tvrdého detektíva, ktorého snom bolo stať sa bojovníkom UFC.

Začiatky kariéry Paolly Oliveira a vzostup ku sláve

Oliveira začala svoju kariéru vo veku 14 rokov v Passa ou Repassa (v SBT) ako javisková asistentka a potom nastúpila na rovnakú pozíciu v Curtindo Uma Viagem, kde sa špecializovala na RPG (globálna posturálna reedukácia). Vo veku 16 rokov, Paolla už začala účinkovať v reklamách a pokračovala niekoľko rokov, kým sa v roku 2004 vydala na svoj herecký debut The Metamorphoses of Record.

Je pondelok, ale je Silvester

pridané Paola Oliveira na Pondelok 30. decembra 2019

Nasledujúci rok hrala Giovanu v Belissima, telenovele na TV Globo, vďaka čomu si získala veľkú slávu, a potom bola prvýkrát vybraná ako Sonia v remaku O Profeta v roku 2007.

Paolla vystupovala v telenovele Cinranda de Pedra v roku 2008, čo výrazne zvýšilo jej popularitu. Na konci toho roku si zahrala svoju prvú postavu darebáka, Veronicu de Cama de Gato, a v roku 2009 sa zúčastnila v Tanci celebrít od Dominga do Fausta, kde sa stala víťazkou.

V roku 2012 si brazílska herečka z numerologických dôvodov zmenila umelecké meno z Caroline na Paolla. V rokoch 2013-2014 bola Paollova kariéra na vrchole a ako hviezda hrala najdôležitejšiu úlohu v Amor a Vida. V roku 2015 sa objavila v miniseriáli Felizes Para Semper, ktorý získal veľký súhlas na sociálnych sieťach. V tom istom roku predstavila obraz Como Manda Figurino a objavila sa v obsadení Alem do Tempo.

png

Paolla dostala významnú úlohu ako jeden z protagonistov A Forca do Querer v roku 2017 predtým, ako sa objavila v sérii Harassment of Globoplay.

V roku 2019 sa Paolla stala vôbec prvou mydlovou hviezdou Globo, ktorá sa postavila do skutočného komerčného sveta so svojou postavou Vivi Guedes vo filme A Dona do Pedaco. S touto postavou bola Paolla magazínom IstoE zvolená za jedného z najlepších brazílskych hercov roka. Herečka prichádza ako štvrtá najvplyvnejšia superstar v Brazílii v roku 2020.

Pozoruhodné ocenenia

Paolla Oliveira bola jednou z nich najlepšie herečky z telenoviel, ktoré od začiatku účinkovania získali mnoho ocenení, najmä cenu The Break Tudo Award 2019, Melhores do Ano Awards, Super Gold Cap Trophy Award a Quality Awards Brazil. Za pripomenutie talentovanej herečky stojí aj víťazstvo v Dancing with the Stars – Brazilian Edition, v ktorom bola korunovaná šampiónkou šiestej sezóny.

Merania tela

Bývalá modelka a herečka má tvar tela presýpacích hodín a je vysoká 5 stôp 6 palcov (1,7 m), váži okolo 55 kg a jej dôležité štatistiky sú 34-22-34. Má svetlohnedé vlasy a oči rovnakej farby. Oliveira sa zmestí do veľkosti podprsenky 34B a nosí topánky veľkosti 8 (US).

Osobný život Paolly Oliveira, vydatá a deti

Paola Oliveira sa udržala jej ľúbostný život v súkromí, ako mnoho celebrít, však v minulosti mala najmenej šesť vzťahov, ale nebola zasnúbená ani vydatá.

Oliveira bol vo vzťahu s Rogeriom Gomezom (2015-19), J. Baldasserinim (2014-2015), Joaquimom L. (2009-2014), Mauriciom Mattarom v rokoch 2007-2008 a Hudsonom Sennom (2003-2004). Povráva sa, že Klebbera Toleda videla v roku 2008. V súčasnosti je herečka slobodná a nemá deti.

Paolla Oliveira Čistá hodnota

37-ročná herečka z telenovely bola vo svojej kariére veľmi úspešná. Má viacero zdrojov príjmov, ktoré výrazne prispievajú k jej čistému majetku, vrátane zárobkov z herectva. Od roku 2020 hodnotenie jej celkových aktív ukazuje, že má hodnotu približne 8 miliónov dolárov.