Kto je Otto Kilcher z „Alaska: The Last Frontier“? Wiki

Otto Kilcher je americká televízna osobnosť a lovec, narodený 19. apríla 1952 v Homeri na Aljaške v USA. Je známy tým, že je jednou z hlavných hviezd televízneho seriálu reality Alaska: The Last Frontier.

ObsahSkorý život

Otto sa narodil ako šieste dieťa Yule Kilcher a Ruth Welber, ktorí sa prisťahovali zo Švajčiarska počas druhej svetovej vojny. Otto, ktorý vyrastal v malej chatke uprostred aljašskej divočiny, spolu so svojím starším bratom Atzom a šiestimi sestrami – Wurtilla, Fay, Catkin, Stellavera, Mossy a Sunrise – sa už od útleho veku naučili žiť sebestačný životný štýl prostredníctvom farmárčenia, lovu a rybolovu. . Je známe, že v domácnosti nemali ani elektrinu a tečúcu vodu.

Príspevok od Atz KilcherVšetko zabalené v zelených a modrých a zemitých tónoch komplimenty matky prírody a Bonnie. Seba…

pridané Fanúšikovia Kilcher Cam na Pondelok 20. apríla 2020

Od detstva si Otto rozvíjal zručnosti v oblasti strojov a stavieb artefaktov, ktoré mu poslúžili neskôr v živote. Otto a jeho súrodenci prejavili hlboký záujem o hudbu, naučili sa spievať a vo voľnom čase hrať na rôzne hudobné nástroje, a to vďaka vplyvu mamy hudobníčky.

Keďže jeho dom bol príliš ďaleko od každej miestnej školy, Otto sa vzdelával doma prostredníctvom korešpondenčného triedneho programu s názvom Calver Course, hoci v tínedžerskom veku napokon navštevoval verejnú strednú školu. Po imatrikulácii opustil svoje rodné mesto, aby študoval na Oregonskej štátnej univerzite, kde v roku 1974 získal titul z fyziky. Počas štúdia na vysokej škole sa Otto zúčastnil rôznych súťaží vo frisbee. V roku 2003 sa vrátil na vysokú školu, aby sa ďalej vzdelával, v roku 2011 mu bol udelený doktorát z fyzickej oceánografie.

Kto je Otto Kilcher z „Alaska: The Last Frontier“?

V roku 2011 debutoval Otto Kilcher vo filme Aljaška: Posledná hranica, televíznom seriáli reality zameraných na spôsoby prežitia rodiny Kilcherovcov v ich usadlosti na Aljaške, ktorú v roku 1941 založil patriarcha Yule Kilcher na 640 akrovom pozemku.

Otto, známy svojimi zberateľskými schopnosťami, tiež ukázal svoje pôsobivé zručnosti pri opravovaní strojov a rôznych typov zariadení. Nielenže pestuje čerstvú zeleninu prostredníctvom farmárčenia, ale udržiava aj stádo kráv, ktoré vďaka bielkovinám poskytuje jeho rodine mäso, ktoré je nevyhnutné na prežitie intenzívnych zím.

Hoci má Alaska: The Last Frontier od divákov dobré ohlasy a na sociálnych sieťach si získal obrovské množstvo fanúšikov, kritizoval ho spôsob, akým je v seriáli vykreslený život miestnych obyvateľov, ako napríklad Ella Jacobson z RealLifeMag komentoval v roku 2018 : „Takmer v každej epizóde sa zdá, že niektorému členovi klanu hrozí smrť vyhladovaním alebo vystavením riziku. Keď si dvaja členovia rodiny zrazu uvedomia, že ich zásoby potravy počas zimy prudko klesli, sú nútení prejsť 30 míľ snehom cez snehovú fujavicu až po ľadové ryby. Skutočnosť, že McDonald's a obchod s potravinami Safeway sú obe vzdialené 20 minút jazdy od usadlosti, sa nikdy nespomína.“

Právne problémy

Ochranárske združenie Kachemak Heritage Land Trust (KHLT) podalo v roku 2016 žalobu na Otta Kilchera za údajné porušenie vecného bremena zriadeného jeho otcom Yuleom v roku 1994. Spor sa datuje do roku 2013, keď Otto súhlasil s odstránením stĺpa a vysokého tunel z pozemku jeho rodiny, keďže uvedené objekty prekročili stavebné limity vedľajších budov stanovené štátom, čo tiež porušilo dohodu o zákaze, ktorá neumožňuje rozdeliť Kilcherovo územie na ďalšie časti.

Otto však okrem toho, že veci neodstránil zo svojho majetku, čelil aj obvineniam z likvidácie a hromadenia nekompostovateľných materiálov, ako sú pneumatiky, stavebné predmety a nádoby na olej.

Prezident KHLT, Sam Means vyhlásil rozhovory týkajúce sa problému medzi časťami boli neúčinné : „Snažili sme sa to vyriešiť niekoľko rokov rôznymi spôsobmi. Nebolo to úspešné.'

Kilcher potvrdil, že jeho vysoký tunel sa nepovažuje za budovu, a preto nemôže byť zdanený. Tieto vyhlásenia podporil daňový odhadca Tom Anderson, ktorý pre Homer News povedal: ‚Iba veľmi jednoduchý vysoký tunel s obručovou konštrukciou s látkou alebo plastom, ktorý by sme považovali za osobný majetok.‘

Ottova sestra Catkin vydala verejné vyhlásenie týkajúce sa situácie, v ktorom potvrdila, že jej rodina udržiava dobrý vzťah s KHLT a údajné porušenia vecného bremena „neboli ani zďaleka jasné a nepreskúmali ich strany a ich právni zástupcovia, a dúfame a očakávame, že to tak bude. byť vyriešený k spokojnosti všetkých.“

Osobný život

Sobáše

Prvou manželkou Otta Kilchera bola Olga von Ziegesar, s ktorou sa oženil a rozviedol v neznámych časoch. V súčasnosti je Olga spoluriaditeľkou a vyšetrovateľkou organizácie Winged Whale Research.

Otto sa druhýkrát oženil so Sharon Mackemie začiatkom osemdesiatych rokov. Dvojica spolu privítala dvoch synov menom Levi a Eivin, hoci manželstvo netrvalo dlho, pretože sa rozviedli krátko po narodení druhého syna.

Krátko po svojom druhom rozvode sa Otto oženil s Charlottou, biológkou divokej prírody zo severnej Kalifornie. Ich prvý syn sa narodil v roku 1998 a Otto si adoptoval Torreyho, Charlottinho syna z predchádzajúceho manželstva. Dvojica je spolu od svadby pred viac ako dvoma desaťročiami.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

O čo tu ide!

Príspevok zdieľaný používateľom Otto Kilcher (@otto_kilcher) 24. januára 2016 o 17:28 PST

Zdravie

Otto počas svojho života čelil rôznym zdravotným problémom. V roku 2016 podstúpil operáciu hernie, po ktorej prešiel náročným procesom zotavovania. Bez ohľadu na závažnosť jeho chirurgického zákroku, on odmietol dať do celkovej anestézie : „Ak sa pozriete na neuveriteľné množstvo drog, ktoré musí pečeň vyčistiť po tom, čo ste dostali nejaký druh totálnej anestézie, je to strašná vec, takže sa snažím byť skutočný minimalistický a byť nažive v každom okamihu svojho života. .

Jeho zdravie však bolo opäť ohrozené po mesiacoch, keď pri pomoci paralyzovanej krave utrpel malú nehodu.

Čistá hodnota

Otto Kilcher má odhadovanú čistú hodnotu viac ako 4 milióny dolárov, čo je z veľkej časti výsledkom jeho účinkovania v televíznej reality show Discovery Channel Alaska: The Last Frontier.

Fyzický vzhľad

Otto Kilcher je muž bieleho etnika, ktorého oči sú zelené a vlasy blond.

Hoci jeho váha a výška nie sú známe, je výrazne štíhlej postavy. Zvyčajne nosí jednoduché oblečenie, ale má rád športové čiapky.

Zaujímavosti

Otto Kilcher je strýko držiteľa viacerých ocenení Jewel. V tínedžerskom veku odišla z Aljašky, aby navštevovala hudobné konzervatórium v ​​Michigane, kde si rozvinula svoje pôsobivé schopnosti v oblasti písania piesní a hudobnej kompozície. V roku 1995 ju preslávil debutový album Pieces of You.

Jewel sa objavila po boku svojej rodiny v Alaska: The Last Frontier a otvorene hovorí o svojom detstve skúsenosti a rodinu : „Keď ma prvýkrát objavili, novinári sa ma pýtali, ako som bol vychovaný, a jednoducho to nevedeli pochopiť. Pre ľudí to bolo také ťažké pochopiť, že som o tom prestal hovoriť. Som však skutočne hrdý na to, že existuje krásne natočené predstavenie, ktorému môžem povedať: ‚Tam som bol vychovaný a tak som bol vychovaný‘.

Ottov synovec Atz Lee Kilcher utrpel nehodu v roku 2017, keď spadol z útesu v letovisku. Incident síce prežil, no utrpel rôzne vážne zranenia, ktoré ho ohrozovali na živote. Neskôr svojich fanúšikov o svojom zdravotnom stave informoval na Instagrame: ‚Moje zlomené kosti sa pekne hoja vzhľadom na to, koľko som si ich zlomil. Pľúca držia silné a každý deň sa cítim o niečo silnejší.“ (...) „Viem, že moja rodina mi je chrbtom a onedlho sa vrátim medzi chodcov. Tvrdo pracujte, kopajte hlboko a nikdy sa nevzdávajte.'

Všetci Ottovi synovia sa objavia v Alaska: The Last Frontier.

Ottovi rodičia sa rozviedli v roku 1970, keď mal 18 rokov.

Otto má mladšieho nevlastného brata, ktorý je výsledkom druhého manželstva jeho matky Ruth. Neexistujú však o ňom žiadne ďalšie informácie.