Kto je OmarGoshTV? Skutočné meno, vek, čistá hodnota. Je to FAKE?

ObsahKto je OmarGoshTv?

Omar Gosh sa narodil 14. marca 1982 v znamení Rýb v Tampe na Floride v USA. Je to 37-ročný fenomén sociálnych médií a tvorca obsahu, ktorý sa preslávil natáčaním hororových videí o objavovaní strašidelných domov a iných strašidelných miest a ich nahrávaním na svoj oficiálny kanál YouTube s vlastným názvom, na ktorom má viac ako tri milióny predplatiteľov. Jeho videá si doteraz pozrelo takmer 500 miliónov krát. Tiež prevádzkuje druhý kanál YouTube s takmer 900 000 odberateľmi. a celkovo viac ako 105 miliónov videní.

pridané Omargoshtv na Streda 3. decembra 2014

Omar je známy aj tým, že prevádzkuje účty na Instagrame (320 000 sledovateľov), Twitteri (110 000 sledovateľov) a Facebooku, na ktorých má viac ako 50 000 lajkov.

Aký bohatý je teraz? OmarGoshTv Čistá hodnota

Začiatkom roku 2020 má OmarGoshTv čistú hodnotu odhadovanú na viac ako 1 milión dolárov, ktorú zarobila za to, že bola aktívnym členom na scéne sociálnych médií, známa predovšetkým ako hviezda YouTube. Svoj majetok zarobil vďaka rôznym sponzorstvám, reklamám a speňažovaniu videí. K jeho bohatstvu prispieva aj predaj jeho tovarov.

Raný život, národnosť, etnická príslušnosť, vzdelanie

Omar strávil svoje rané roky vo svojom rodnom meste Tampa na Floride, vychovaný rodičmi, ale ktorých mená a profesie neboli pre médiá zverejnené. Je najstarší z troch detí, keďže má mladšieho brata a mladšiu sestru. Jeho národnosť je americká a patrí k belošskej etnickej skupine. Po imatrikulácii sa zapísal na University of South Florida, kde získal bakalársky titul v odbore Filmová tvorba a Videografia.

Začiatky kariéry

Predtým, ako sa Omar stal úspešným YouTuberom, venoval sa nejaký čas kariére kaderníka a jeho staré holičstvo môžete vidieť v niektorých z jeho nahraných videí.

V novembri 2011 sa Omar stal súčasťou scény sociálnych médií, keď spustil svoj oficiálny kanál YouTube s názvom „ OmarGoshTV' . Na úplnom začiatku točil Omar videá s komediálnym obsahom a žartmi – jeho prvé video Tu je tma | OmarGoshTV bol odovzdaný v decembri toho istého roku. Pokračoval vo vytváraní vtipných videí, čo viedlo k získaniu väčšej pozornosti a tým k zvýšeniu jeho fanúšikovskej základne.

Rise to Fame a hororové videá

V roku 2016 sa Omar začal zaujímať o skúmanie nadprirodzena.

Prvé video súvisiace s tým bolo nahrané v máji 2016 pod názvom SKUTOČNÝ STRAŠIDELNÝ CINTORÍN NA FLORIDE | OmarGoshTV, natočené na cintoríne Spring Hill v Brooksville na Floride, cintorín už bol spojený s nadprirodzenom. Po zistení, že takýto obsah sa páči mnohým ľuďom, Omar pokračoval vo vytváraní ďalších hororových videí a podával správy z rôznych strašidelných miest, vrátane Východnej štátnej väznice, Waverly Hills Sanatorium a Spook Hill, medzi mnohými ďalšími. Postupom času dokonca vytvoril niekoľko spoločných videí s takými YouTubermi, ako sú Patty z The Gteam, Moe Sargi a ImJayStation, čo ešte viac zvýšilo jeho popularitu.

Omar navyše robil rôzne sociálne experimenty a natáčal ich – niektoré z najsledovanejších videí NEMAJÚ DOSŤ PEŇAZÍ EXPERIMENT – VIERA V ĽUDSTVO OBNOVANÁ | OmarGoshTV, STRAŠIDELNÝ KLAUNSKÝ TUNNEL (CELOU CESTOU NOVÝ STRAŠIDELNÝ TUNNEL) | OmarGoshTV a LOĎ HAUNTED QUEEN MARY LO 3AM – Ghost Hunting in A Haunted Ship! | OmarGoshTV.

Je OmarGoshTv falošný alebo nie?

Mnoho ľudí verí, že Omar falšuje svoje hororové videá, že videá vôbec nie sú skutočné a že na nič reaguje príliš dramaticky.

Potom, čo sa ho na to Omar spýtal, povedal, že nechápe, prečo by to niekto predstieral. Povedal tiež, že by seba a iných ľudí nikdy zadarmo nedostal do život ohrozujúcich situácií. Je na vás, aby ste sa rozhodli, či je to na nič alebo na niečo iné.

Jeho druhý kanál na YouTube: The Omar Gosh

Okrem toho, že Omar prevádzkuje svoj hlavný kanál YouTube s vlastným názvom, má aj svoj druhý kanál YouTube pod používateľským menom „ Omar Gosh , ktorú spustil v júni 2013. Väčšinou ju tvoria vlogy a iné videá súvisiace s jeho osobným životom, ako sú jeho každodenné aktivity a mnoho iného.

Medzi najobľúbenejšie videá na tomto kanáli patria SECRETLY Filming DOG & CAT Shelter (VEĽMI EMOČNÉ) The Omar Gosh Vlogs, Zahanbuje môjho syna v škole! a hľadanie peňazí vo vysávačoch na umývanie áut.

Jeho prítomnosť na iných platformách sociálnych médií

Omar je aktívny aj na svojom oficiálnom instagramovom účte, používateľské meno „ Omargoshtv' . Okrem toho rozšíril svoj vplyv naprieč Twitter aj tým, že tam spustí svoj oficiálny účet pod rovnakým používateľským menom. Omar tiež vedie svoju vlastnú Facebook stránka , a spustil svoj vlastný rad tovaru.

Vzhľad a vitálna štatistika

Jeden z najznámejších youtuberov má krátke svetlohnedé vlasy a tmavohnedé oči. Stojí vo výške 5 stôp 11 palcov (1,80 m). a má vyšportované telo.

Osobný život: bývalá manželka, deti a súčasná priateľka

Omar Gosh bol ženatý s Melissou a pár mal tri deti menom Max, Ethan a Melia. Po ich rozvode v novembri 2018 sa romanticky zaplietol do vzťahu s Tiphanie Kiker-Holmes. V súčasnosti žije na juhu Floridy.