Kto je o 48 rokov mladšia priateľka Dona McLeana Paris Dylan?

ObsahKto je Paris Dylan alias Paris Dunn?

Paris Dunn alebo Paris Dylan je populárna americká hviezda sociálnych médií, ktorá je pravdepodobne najznámejšia tým, že sa objavuje na stránkach prominentných pánskych magazínov ako Playboy a Maxim. Hoci je najviac uznávaná ako hviezda Instagramu, na ktorej získala viac ako 51 000 sledovateľov, Paríž je pravdepodobne najznámejší tým, že je v a vzťah so 48-ročnou americkou popovou speváčkou a hudobnou hviezdou – Don McLean .

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Paris Dylan (@parisdylanmodel)

Raný život a životopis

Paríž bol narodený v znamení zverokruhu Rýb dňa 21svfebruára 1994 v Kalifornii v USA a okrem americkej národnosti má aj biele etnikum. Je staršou dcérou Suzi a bývalej profesionálnej pretekárky a majiteľky Jack Crone Racing – Jack Crone. Paris má mladšiu sestru Courtney, ktorá sa rozhodla nasledovať kroky ich otca a je pretekárkou. Napriek svojej obrovskej popularite na sociálnych sieťach Paris neodhalila žiadne relevantné informácie o svojom ranom živote alebo vzdelaní.

Obeť lovu sumcov

Paríž sa dostal do centra pozornosti v roku 2011 vo veku 17 rokov z veľmi nezvyčajného dôvodu – ako obeť sumca! Mladý Paris sa totiž v tom čase cez Facebook dostal do kontaktu s o 16 rokov starším profesionálnym hráčom Národnej basketbalovej asociácie (NBA) Chrisom Andersenom. To, čo začalo ako obyčajný chat, neskôr viedlo ku každodennej komunikácii prostredníctvom e-mailov a textových správ, vrátane výmeny nahých selfie. Chris sa domnieval, že má 21 rokov, a preto pozval Paris, aby ho navštívila v Denveri, kde došlo k údajnému „romantickému stretnutiu“.

png

Po pristátí v Denveri a prvom osobnom stretnutí s Andersenom strávili víkend v jeho dome v Larkspur.

Tento príbeh upútal pozornosť masmédií, keď bol zatknutý za možné obťažovanie detí, zatiaľ čo médiá neskôr zverejnili príbeh, v ktorom sa dokonca spomínal prípad znásilnenia. Medzitým, Paríž komunikovala s Andersenovým údajným a samozvaným priateľom Tomom Taylorom, ktorý na ňu neustále tlačil rôznymi neobvyklými otázkami, vrátane vyžiadania informácií o Chrisovi, ako aj jej fotografií.

Celá príbeh sa ešte viac stupňovalo, keď sa Taylor začal vyhrážať mladému Parisovi, že neuposlúchne jeho požiadavky. Na druhej strane, jej matka tlačila na Andersena a žiadala výplatu 5 000 dolárov za „škody spôsobené ich nezákonným vzťahom“. V tomto bode sa do toho intenzívne zapojila polícia a krátko na to sa zistilo, že Tom Taylor je v skutočnosti Shelly Chartier a že to bola ona, kto založil falošné účty v mene Paris a Andersena, komunikovali spolu oddelene a slúžili ako prostredník v ich komunikácii, dúfajúc, že ​​nakoniec bude môcť vydieranie obaja.

Okrem toho, že Parisova matka žiadala od Andersena 5 000 dolárov, bol tiež jej neslávne známy čin. Po zatknutí a odsúdení na 18 mesiacov väzenia polícia odhalila, že Chartier má za sebou dlhú históriu podobných podvodov a založila obrovské množstvo falošných účtov celebrít.

Paríž dostal šancu vrhnúť trochu svetla na toto skrútené sumcov skúsenosti v roku 2017, keď sa objavila v niekoľkých televíznych talkshow, ako napríklad MTV's Catfish a ABC's 20/20.

Chris Andersen

Christopher Claus Andersen – „Birdman“ – sa narodil 7thjúla 1978 v Long Beach v Kalifornii.

Chris má okrem bieleho etnika a americkej národnosti aj dánsky pôvod. Po zdokonaľovaní svojich profesionálnych schopností v menších ligách NBA sa v roku 2001 stal členom Denver Nuggets, za ktorý hral až do roku 2004. Potom, čo hral za New Orleans Hornets nasledujúce dve sezóny, v roku 2006 čelil dvojročnému vylúčenie z NBA za porušenie protidrogovej politiky ligy. V roku 2008 sa vrátil do Nuggets, zatiaľ čo v rokoch 2013 až 2016 Andersen hral za Miami Heat, s ktorým získal v roku 2013 titul majstra NBA.

V roku 2016 bol krátko členom Memphis Grizzlies a potom sa pripojil k Cleveland Cavaliers v sezóne 2016/2017, kde ukončil svoju profesionálnu kariéru.

Popularita Paríža

V súčasnosti je jej oficiálny profil na Instagrame – @parisdylan550 má viac ako 510 000 sledovateľov. Vzhľadom na jej ohromujúci vzhľad, ako a Model Paris sa objavila na stránkach niekoľkých najpopulárnejších pánskych magazínov ako Playboy, The Chive či Maxim. Účinkovala aj v reality šou The Millionaire Matchmaker.

Paríž je vysoký 5 stôp 5 palcov (1,65 m), váži okolo 120 libier (55 kg) a má štíhlu a tónovanú postavu s telom v tvare skutočných presýpacích hodín s rozmermi 37-24-36. Jej veľkosť podprsenky je 34D, zatiaľ čo jej veľkosť topánok je US 8.

Osobný život

Od novembra 2016 Dunn je v romantickom vzťah s o 49 rokov starším americkým hudobníkom, spevákom a skladateľom Donaldom ‘Donom’ McLeanom, ktorý je pravdepodobne najviac známy vďaka hitu American Pie z roku 1971.

Napriek obrovskému vekovému rozdielu, súdiac podľa ich vzájomných záberov z ich početných ciest, Paríž a Don sú celkom šťastní pár .

Don McLean

Donald ‚Don‘ McLean III sa narodil 2ndoktóbra 1945 v New Rochelle v štáte New York a okrem americkej národnosti má aj nejaký škótsky pôvod z otcovho, ako aj talianskeho pôvodu z matkinej strany.

Don's kariéra sa začala v roku 1969, keď vydal svoj debutový album Tapestry, a veľký prelom nastal v roku 1971, keď vydal svoje „magnum opus“ – úspešný singel American Pie, ktorý sa umiestnil na prvom mieste nielen v rebríčku Billboard Hot 100, ale aj jeho Aj tabuľka jednoduchého počúvania. Odvtedy McLean vydal 19 štúdií albumov celkovo vrátane tých komerčne najúspešnejších Homeless Brother (1974), Chain Lightning (1978) a naposledy Botanické záhrady (2018).

Čistá hodnota

Zdroje odhadujú, že celkový čistý majetok Paris Dunn, ku koncu roka 2020, sa točí okolo celkového 500 000 dolárov , ktorú získala predovšetkým vďaka jej modelingovému úsiliu.