Kto je Noen Eubanks z Tik Tok? Výška, vek, skutočné meno

ObsahAké je skutočné meno Noen Eubanks?

Noen Eubanks – čo je vlastne jeho skutočné meno – sa narodil v Loganville, Georgia USA, 2. mája 2001 – jeho znamenie zverokruhu je Býk a má americkú národnosť. Je modelom a hviezdou sociálnych sietí , ktorý môže byť najznámejší vďaka svojmu účtu TikTok, na ktorý väčšinou nahráva komédie a videá so synchronizáciou pier. V súčasnosti Noena na TikTok sleduje viac ako 11 miliónov ľudí, pričom nazbieral viac ako 360 miliónov zobrazení všetkých svojich videí dokopy.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Noen Eubanks (@notnoen)

Raný život a vzdelanie

Noena vychovávali spolu so svojou mladšou sestrou ich otec, divadelný herec, a matka, ktorá bola pokladníčkou v miestnom supermarkete.

Noen sa začal zaujímať o hranie videohier vo veľmi ranom veku, no po tom, čo si jeho priatelia otvorili svoje účty na už neexistujúcej webovej stránke Musical.ly, sa Noen rozhodol vyskúšať to tiež a postupne si vybudoval základňu fanúšikov. Po jeho vytvorení prešiel na TikTok a zaujal ľudí svojím zmyslom pre humor a módnym štýlom.

Niektorí navštevovali Loganville High School , na ktorej športoval, keďže hral futbal a basketbal a zmaturoval v roku 2019 – má záujem pokračovať na vysokej škole, ale ešte sa nerozhodol, čo by chcel študovať.

Kariéra ako hviezda sociálnych médií

Predtým, ako sa Noen stal dostatočne slávnym na to, aby žil zo svojho účtu TikTok, pracoval v pizzerii a bol tiež doručovateľom.

TikTok je v súčasnosti jednou z najpopulárnejších sociálnych sietí na internete, ktorá sa väčšinou používa na nahrávanie krátkych komediálnych videí a videí na synchronizáciu pier.

TikTok používa aj mnoho celebrít, vrátane Willa Smitha, slávneho amerického herca a hudobníka, a momentálne je desiatym najsledovanejším človekom, keďže jeho účet má viac ako 37,4 milióna sledovateľov.

Noen je aktívny aj na Instagrame a v súčasnosti ho sledujú viac ako tri milióny ľudí, pričom väčšina jeho obrázkov zobrazuje iba jeho Noen odovzdal veľa „dievčenských“ obrázkov , nechal mnohých fanúšikov uvažovať, či sa narodil ako dievča alebo chlapec.

Je aktívny aj na Twitteri, keď si vytvoril účet v júli 2019 a odvtedy nazbieral takmer 500 000 sledovateľov – má tendenciu tweetovať aspoň raz za deň.

Je tiež dosť aktívny na YouTube, pretože 18. decembra 2019 spustil svoj kanál The Noen Show a momentálne ho odoberá viac ako 550 000 ľudí, pričom má takmer 10 miliónov zhliadnutí všetkých jeho 10 videí dokopy – Noen nenahral žiadne nový obsah už sedem mesiacov, pričom jeho momentálne najobľúbenejším videom je umelecká trieda w avani, keďže od 15. februára 2020 si ho pozreli viac ako dva milióny krát.

Milovať život a priateľku

Noen si radšej necháva detaily zo svojho osobného života pre seba, ale je známe, že bol vo vzťahu s Abby Roberts, ktorá je tiež hviezdou TikTok – Abby sa väčšinou zameriava na nahrávanie videí, na ktorých je nalíčená všetkými možnými spôsobmi. a v súčasnosti ju sleduje viac ako 12,5 milióna ľudí.

Začali spolu randiť niekedy v roku 2019, pričom vzťah najprv držali v tajnosti, no potom, čo vyšlo najavo, že sú spolu, Noen a Abby začali spolupracovať a objavovať sa vo svojich videách na TikTok. Len nedávno v septembri 2020, Abby aj Noen oznámili na svojich sociálnych sieťach že už nie sú spolu.

Noen nehovoril o žiadnych iných dievčatách, s ktorými by mohol chodiť, a tak je od októbra 2020 slobodný, neoženil sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Noen vo svojom voľnom čase rád počúva hudbu a niektorí z jeho obľúbených interpretov a skupín sú The Jonas Brothers, Katty Perry a Justin Bieber a jeho obľúbená pieseň je verzia Fast Car od The Jonas Brothers, ktorú pôvodne hral Tracy Chapman.

Je fyzicky aktívny, pretože má každý týždeň dva až tri tréningy v posilňovni, no keďže je Noen chudý, keďže veľa neje, nie je príliš svalnatý.

Miluje cestovanie, bol v niekoľkých štátoch USA, pričom pri rôznych príležitostiach cestoval aj do Európy, kde navštívil svoje obľúbené krajiny Francúzsko a Taliansko.

Vo svojom voľnom čase a zvyčajne neskoro v noci Noen pozerá filmy a jeho obľúbeným hercom a herečkou sú George Clooney a Amanda Seyfried, zatiaľ čo niektoré z jeho obľúbených filmov sú Up in the Air, O Brother, Where Are Thou? a Listy Juliette.

Vek a výška

Noen má 19 rokov. Má stredne dlhé hnedé vlasy, ktoré si zafarbil na rôzne farby, ako je modrá a blond, a jeho oči sú modré. Jeho výška je 5 stôp 11 palcov (1,8 m), zatiaľ čo váži okolo 150 libier (68 kg).

Od októbra 2020 jeho čisté imanie sa odhaduje na viac ako 700 000 dolárov.