Kto je Nicole Tuck? Manželka DJ Khaleda, syn, čistá hodnota, Wiki

Nicole a Khaled sa stretli roky pred jeho vzostupom k sláve. Odvtedy, DJ Khalid urobila obrovské vlny v hudobnom a zábavnom priemysle. Okrem vydávania vlastných albumov je Khaled teraz nahrávacím manažérom a producentom a nedávno sa dostal aj do hereckého sveta, v roku 2019 prepožičal svoj hlas Sipes in Disguise po boku Toma Hollanda a v roku 2020 sa objavil v Bad Boys for Life. Aj keď je logické dospieť k záveru, že Nicole Tuck je slávna len vďaka asociácii, bez zapojenia do zábavného priemyslu, je sama osebe úspešnou podnikateľkou. Spolu so svojím manželom pracovala vo viacerých podnikoch, pôsobila ako jeho manažérka, podporovala jeho kariéru a vychovávala ich dve deti.

DJ Khaled a Nicole Tuck vítajú druhého syna https://bit.ly/2NNRzr8

pridané Rap-Up na Streda 22. januára 2020

ObsahRaný život a rodina

Informácie o Tuckovom živote predtým, ako sa preslávila, sú riedke. Vieme však, že sa narodila 7. decembra 1975 v New Yorku, USA, do bohatej rodina podnikateľov. Je palestínsko-americko-africkej slušnosti, čo svedčí o pestrej rodinnej histórii. Jej otec Elwood Tuck a jej matka, momentálne nepomenovaná, majú ďalšie dve deti – Jonathana Tucka a dcéru Freshie Tuck. Po tom, čo bol jej brat v roku 2018 zavraždený pri hádke pri kúpe marihuany, dala sudcovi jasne najavo, že bude v jeho prípade obhajovať najvyšší trest, úplne rozrušená situáciou.

Tuck udržiava blízky vzťah so svojou rodinou, aj keď radšej zostávajú mimo centra pozornosti. Často cestuje so svojou matkou a vyjadruje svoju náklonnosť svojmu otcovi.

Vzdelávanie

Nicole Tuck rozhodne nie je hlupák. Po ukončení štúdia na Fordham University v roku 2005 získala titul bakalára výtvarných umení na Marymount Manhattan College, ktorý ukončila v roku 2003, ako aj titul Master of Business Administration.

Kariéra

ABU Apparel

Tuck založila svoju líniu oblečenia v roku 2011, pričom využila svoje vzdelanie, aby začala svoju kariéru v obchodnom priemysle.

Značka bola inšpirovaná hip-hopovým životom, ktorého bol Tuck svedkom v New Yorku, a jej cieľom bolo poskytnúť fórum pre sebavyjadrenie (Always Be U). Napriek podpore jej vtedajšieho priateľa Khaleda a ďalších ikonických mien ako Ace Hood a Aken začala odevná línia čoskoro zaznamenávať straty a Tick bola nútená značku zatvoriť. Toto bol koniec jej práce v oblasti konvenčného podnikania a signalizoval koniec jej rodinnej tradície obchodných magnátov.

Khaledov manažér

Potom ju Khaled zapojil do toho, čo malo byť krátkym podnikaním, riadením určitých obchodných aspektov svojej kariéry. Keď sa ich romantický vzťah rozrástol a obaja sa ešte viac zblížili, čoskoro sa to stalo oficiálnym.

Tuck je oficiálnym manažérom Khaledovej hudobnej kariéry a riadi všetko obchodné. Nezdá sa, že by tento aspekt vzťahu nejakým spôsobom ovplyvnil ich manželstvo – aspoň pokiaľ si to verejnosť uvedomuje.

Osobný život

Nicole Tuck a DJ Khaled sa stretli niekedy v 90-tych rokoch na akcii, ktorá okamžite prerástla do dvorenia a rokmi sa len zbližovali. Jediný problém vo vzťahu nastal v roku 2013, keď Khaled požiadal o ruku Nicki Minaj. To zdvihlo niekoľko obočia, pretože jeho angažovaný vzťah s Tuckom bol veľmi v očiach verejnosti.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Šťastná nedeľa! ☀️🤰🦁

Príspevok zdieľaný používateľom Nicole Tuck (@therealnictuc) 19. januára 2020 o 5:55 PST

Minaj a Khaled neskôr potvrdili, že návrh bol len reklamným ťahom na propagáciu piesne, na ktorej spolupracovali. „Prank“ bol nepochybne nevkusný, Tuck však nekomentovala ani neprezradila svoje osobné pocity z kaskadérskeho kúsku.

Až v roku 2016, keď Tuck otehotnela, sa títo dvaja zasnúbili. Khaled bol nadšený z toho, že má dieťa médiá Toto je môj prvý chlapec a som nadšený a chcem viac. Chvíľu po narodení ich syna Asahda Tucka Khaleda, udalosť, ktorú Khaled vysielal naživo na svojom Snapchate, 23. októbra 2016 obaja oslávili pokojnú a súkromnú svadbu na súde.

Khaledova túžba po ďalších deťoch bola uspokojená, keď Nicole 20. januára 2020 porodila ich druhého syna Alama Tucka Khaleda.

Nicole a jej manžel sa vôbec nehanbia míňať peniaze. Tuck šoféruje Bentley v hodnote približne 70 000 dolárov a drahé značkové oblečenie. Pár kúpil sídlo zosnulého komika a herca Robina Williamsa v Mulholland Estates v Los Angeles, kde v súčasnosti bývajú. Okrem toho Khaled údajne minul ďalších 25,9 milióna dolárov na dom na nábreží v Miami.

Aj keď sa o páre nedá povedať, že je šetrný, Nicole Tuck má neustály záujem o charitatívnu prácu. Na svojom Instagrame propaguje veci, ako aj darovanie a zbieranie finančných prostriedkov pre charitatívne organizácie.

Vzhľad

Tuckova zmiešaná etnická príslušnosť je zrejmá z jej čŕt – má tmavšiu pleť, hnedé oči mandľového tvaru a hnedé vlasy s krúžkami. Tuck váži približne 145 libier (65 kg) a má výšku 5 stôp (1,73). Vlasy si necháva na dĺžku po ramená a často sa s nimi objavuje v prirodzenom stave, pričom sa jej darí zabrániť tomu, aby sa kučery stali úplne nepoddajnými.

Čistá hodnota a plat

Nicolin plat priamo súvisí s úspechom jej manžela. Nie je presne známe, koľko zarába za svoje úsilie ako jeho manažér, ale reklamy z polovice roku 2020 sa Tuckov čistý majetok odhaduje na 20 miliónov dolárov. Aj keď je to významná suma, je úplne zatienená pôsobivými 65 miliónmi dolárov jej manžela. Predpokladá sa, že Nicole dohliada na fondy svojho najstaršieho syna, 300 000 dolárov je pre štvorročné dieťa prakticky malý majetok. 75 % takzvaného príjmu Asahd je venovaných znevýhodneným deťom. Tuck sa evidentne snaží zo všetkých síl vštepovať svojim deťom svoj dobročinný inštinkt už od útleho veku.