• Hlavná
  • Herci
  • Kto je Nick Hargrove? Vek, zoznamka, výška, čistá hodnota, Wiki

Kto je Nick Hargrove? Vek, zoznamka, výška, čistá hodnota, Wiki

ObsahNick Hargrove Wiki Bio

Nick Hargrove sa narodil vo Philadelphii v Pensylvánii USA 3. septembra 1993 – jeho znamenie zverokruhu je Panna a má americkú národnosť. Je modelom a hercom , ktorý je azda najznámejší stvárnením Parkera vo fantasy dramatickom seriáli Charmed, ktorý vytvorili Constance M. Burge, Jessica O'Toole a Amy Rardin a ktorý sa vysiela od roku 2018. V seriáli hrajú Melonie Diaz, Madeleine Mantock a Sarah Jeffery, ktorá hrá tri sestry, ktoré sú čarodejnice, ale spolu bojujú proti zlým silám – bola nominovaná na štyri ceny.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Nickom Hargroveom (@nickhargrove)

Detstvo a vzdelanie

Nicka vychovávali spolu so svojím bratom Nelsonom a sestrou Saskiou vo Philadelphii ich otec, ktorý bol právnik, a ich matka bola divadelná herečka.

Nick vyrastal so záujmom o herectvo, učil sa rôzne prízvuky a dialekty, no rodičia ho vyzvali, aby sa najskôr zameral na svoje vzdelanie a potom robil, čo chce. Nick patril medzi najlepších študentov na svojej strednej škole a bol aj fyzicky aktívny, keďže hral rôzne športy ako futbal, futbal a bejzbal – svoje herecké schopnosti trénoval aj v školskom dramatickom klube.

Po imatrikulácii v roku 2011 bol zapísal na University of North Carolina v Chapel Hill ktorú v roku 2015 ukončil s titulom bakalár umenia a potom sa rozhodol zamerať na herectvo a podnikol výlet do Los Angeles v Kalifornii, keď sa tam definitívne presťahoval.

Kariéra ako herec

Nick debutoval vo filme v roku 2017 vo veku 24 rokov, keď hral Dereka v trilerovej dráme The Wrong Mother, ktorú napísala Missy Cox, režíroval Craig Goldstein a v ktorej si zahrali Vanessa Marcil, Brooke Nevin a Stephen Snedden – film nasleduje Kaylene Larsen, ktorá si po pôrode svojich dvojčiat in vitro najme zdravotnú sestru, ktorá nie je nikto iný ako darkyňa vajíčok, pripravená urobiť čokoľvek, aby si vzala „svoje“ deti späť.

V tom istom roku sa Nick objavil v hororovom trileri M. F. A., v ktorom si zahrali Francesca Eastwood, Clifton Collins Jr. a Leah McKendrick a je o študentke umenia, ktorá sa chystá pomstiť všetky dievčatá, ktorých útočníkov a násilníkov oslobodil zákon. – získal jednu cenu a na ďalšie tri bol nominovaný. Nick potom hral ako Dom krátky film Uzavretie , ktorú napísala a režírovala Brendyn Gilbert a v ktorej si zahrali aj Samantha Berg a Jonathan Owen Fusco.

Začiatkom roka 2018 Nick debutoval v televíznom seriáli, keď stvárnil nemeckého vojaka #3 v epizóde Vita Bertolda z vojnového dokumentárneho seriálu Medal of Honor, ktorý vytvorili Josh Charles, Daniel Rodriguez a David Petraeus a ktorý sleduje niekoľko príbehov o osobná obeta – získal dve ocenenia a na ďalšie dve bol nominovaný. Nick bol potom pozvaný, aby si zahral Wernera v epizódach Shadow Puppets a Point of Departure sci-fi thrillerovej série Counterpart, ktorá bola hitom v USA aj v Európe, pretože získala dve ceny vrátane jednej Primetime Emmy a bola nominovaná na 11 ďalších cien. .

O rok neskôr v roku 2019 si zahral hlavnú postavu Lucasa v krátkej komediálnej dráme The Other, ktorá však nedokázala pritiahnuť veľkú pozornosť.

Naposledy sa objavil, keď stvárnil Briana v epizóde z roku 2020 Welcome to Hilltop! z komediálneho seriálu Single Parents, ktorý vytvorili Elizabeth Meriwether a J. J. Philbin a v ktorom si zahrali Taran Killam, Leighton Meester a Kimrie Lewis. Je o piatich osamelých rodičoch, ktorí sa navzájom podporujú pri hľadaní nových partnerov.

Milujte život a randenie

Nick je viac-menej tajnostkársky, pokiaľ ide o svoj milostný život, keďže si svoje osobné záležitosti radšej necháva pre seba, no je známe, že randí so Sarah Jeffery od roku 2019, keď sa stretli na nakrúcaní filmu Charmed.

Sarah Marie Jeffery sa narodila vo Vancouveri v Britskej Kolumbii v Kanade 3. apríla 1996 – jej znamenie zverokruhu je Baran a má kanadskú štátnu príslušnosť. Je herečka, speváčka a tanečnica , ktorá začala svoju kariéru vo veku troch rokov a dnes je pravdepodobne najznámejšia vďaka úlohám v kriminálnom seriáli Shades of Blue a troch hudobných fantasy dobrodružných komediálnych filmoch The Descendants. Sarah nedávno prezradila, že trpí obsedantno-kompulzívnou poruchou.

Nick pred stretnutím so Sarah nehovoril o žiadnych iných dievčatách, s ktorými mohol chodiť, takže od októbra 2020 je vo vzťahu, neoženil sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Nick sa dnes najviac zaujíma o odštartovanie kariéry filmového režiséra a dúfa, že bude mať príležitosť pracovať so slávnymi režisérmi Christopherom Nolanom, Martinom Scorsesem a Quentinom Tarantinom, a preto navštevuje kurzy réžie.

Rád cestuje, pretože verí, že mu to pomôže rozšíriť si obzory a stať sa lepším hercom. Nick bol v mnohých štátoch USA a dovolenkoval v niekoľkých európskych krajinách vrátane Nemecka, Talianska a Chorvátska.

Je milovníkom zvierat a medzi jeho obľúbené patria psy.

Nick je tiež model, ale modeling považuje skôr za koníček ako za prácu – momentálne je podpísaný v No Ties Management.

Má svojich obľúbených hercov a herečky, z ktorých niektorí sú Robert De Niro, Al Pacino a Helena Bonham Carter, zatiaľ čo medzi jeho obľúbené filmy patrí franšíza The Godfather, Scarface a Fight Club.

Vek, výška a čistý majetok

Nick má 27 rokov. Má krátke hnedé vlasy a modré oči, jeho výška je 5 stôp 10 palcov (1,78 m) a váži okolo 155 libier (70 kg).

Od októbra 2020 sa jeho čisté imanie odhadovalo na viac ako 500 000 dolárov.