• Hlavná
  • Herci
  • Kto je Navia Robinson? Koľko má rokov? Vek, priateľ, Wiki

Kto je Navia Robinson? Koľko má rokov? Vek, priateľ, Wiki

ObsahKto je Navia Robinson? Wiki Bio

Navia Ziraili Robinson sa narodila 4. mája 2005 v Mariette v štáte Georgia USA – jej znamenie zverokruhu je Býk a má americkú národnosť. Je herečka a modelka , ktorá je snáď najznámejšia stvárnením D'Asia, jednej z hlavných postáv v romantickom thrillerovom seriáli Being Mary Jane, ktorý vytvorila Mara Brock Akil, sa vysiela od roku 2013. V seriáli hrajú Gabrielle Union, Lisa Vidal a Raven Goodwin, a sleduje život mladej černošky – je to veľký hit v USA, získal 11 ocenení a bol nominovaný na 25 ďalších.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Navia Robinson (@naaviarobinson) dňa 18. júna 2020 o 13:27 PDT

Raný život a vzdelanie

Navia prežila svoje detstvo v Atlante v Georgii, kde ju ako jedináčik vychovávali jej otec, právnik, a matka, ktorá vyučuje angličtinu na miestnej strednej škole. Navia sa začala zaujímať o herectvo vo veku piatich rokov, keď ju rodičia zapísali na jej prvú hereckú školu a jej učitelia si čoskoro uvedomili, že Navia je veľmi talentovaná, a tak čoskoro podpísala zmluvu s agentúrou J. Pervis Talent Agency z Atlanty. Po rozhodnutí pracovať na svojej hereckej kariére sa Navia presťahovala do Los Angeles v Kalifornii, kde začala navštevovať novú hereckú školu a podpísala zmluvu s CESD v Los Angeles aj v New Yorku.

Navia mala šesť rokov, keď súťažila na podujatí Actors, Models and Talent for Christ organizovanom v Orlande na Floride a stala sa celkovo top detskou modelkou, vďaka čomu získala zmluvu s Generation Model Management v New Yorku.

Navia v súčasnosti navštevuje Johnson Ferry Christian Academy a imatrikuluje v roku 2022.

Kariéra herečky a modelky

V roku 2017 Navia stvárnila Janie v epizóde Who Are You hororovej fantasy série The Vampire Diaries, v ktorej hrali Nina Dobrev, Paul Wesley a Ian Somerhalder a ktorá je o upíroch žijúcich v meste Mystic Falls vo Virgínii – séria bola veľmi populárny v USA a získal 36 ocenení a bol nominovaný na 66 ďalších.

V tom istom roku sa Navia objavila ako sama v krátkom hudobnom videu Disney Channel Stars: Duck Tales Theme Song predtým, ako bola pozvaná hrať Rosie v 20 epizódach seriálu. akčný dobrodružný komediálny seriál Free Rein , v ktorom si zahrali aj Freddy Carter a Jaylen Barron a ktorý sleduje 15-ročné dievča Zoe, ktoré sa počas letných prázdnin spriatelilo s koňom – získal štyri ceny a bol nominovaný na 11 ďalších. Po pochvale za svoje výkony bola Navia pozvaná ako hosťujúca hviezda v epizóde talk show AfterBuzz TV Spotlight On, ktorú moderovali Yael Tygiel a Matthew Evan Paine.

V roku 2018 sa objavila v krátkom hudobnom videu Disney Channel Stars: Legendary, pričom hosťovala aj v komediálnom seriáli Do It Duo, ktorý bol však po 11 epizódach zrušený, pretože nedokázal pritiahnuť veľkú pozornosť.

V roku 2019 si Navia zahrala vedľajšiu postavu Zaylu v animovanom akčnom dobrodružnom filme Marvel Rising: Playing with Fire, ktorý získal pomerne slabé recenzie a neprilákal veľa divákov. Tiež vyjadrila svoj hlas Valerie v troch epizódach krátkeho animovaného akčného seriálu The Rocketeer, v ktorom si zahrali Kitana Turnbull, Callan Farris a Frank Welker, a je o dievčati známom ako „The Rocketeer“, ktoré má priateľa, ktorý dokáže stavať pomôcky, a dvoch. vydajte sa spolu na epické dobrodružstvá.

Od roku 2017 dodnes Navia hrá hlavnú postavu Niu Baxter v komediálnom seriáli Raven’s Home, ktorý vytvorili Jed Elinoff, Michael Poryes a Susan Sherman a v ktorom si zahrali aj Raven-Symone a Isaac Ryan Brown. Séria sleduje ženu Raven Baxter, ktorá pracuje ako jasnovidka a sama vychováva svoje dvojičky Niu a Bookera, pričom s Ravenom žije aj jej najlepšia kamarátka a jej syn. Séria získala dve ceny a bola nominovaná na ďalších sedem.

Navia bola tiež hosťom niekoľkých talkshow a televíznych špeciálov, ako napríklad The Real, Celebrity Page a Holidays Unwrapped: A Disney Channel Music Event.

Rodina, priateľ a vzťahy

Navia má veľmi blízko k svojim rodičom, ktorým často pripisuje úspech vo filmovom priemysle, a trávi s nimi veľa voľného času. Jej najlepšia kamarátka je Skylar ‚Sky‘ Katz , americká herečka, ktorá po jej boku hrala v seriáli Raven’s Home. Skylar sa narodila na Long Islande v New Yorku v USA 12. júla 2005 a o rap sa začala zaujímať vo veku piatich rokov – predtým, ako začala svoju hereckú kariéru, bola hudobníčkou. Naviiným najväčším vzorom je Nicki Minaj a mala možnosť sa s ňou stretnúť.

Navia je príliš mladá na to, aby chodila, ale niekoľko jej fanúšikov tvrdí, že veľkú časť svojho voľného času trávi s tajomným chlapcom, ktorý sa zdá byť jej najlepším priateľom.

Podľa klebiet sa títo dvaja poznajú roky a nedávno ich spozorovali, keď sa držali za ruky.

Záľuby a iné záujmy

Navia sa zaujíma o umenie a navštívila mnoho múzeí a galérií v Atlante aj Los Angeles, zaujíma sa aj o módu a často pridáva svoje kombinácie oblečenia. na jej instagramový účet , ktorú v súčasnosti sleduje cez milión ľudí. Voľný čas rada trávi vonku – je milovníčkou prírody a radšej ju obklopujú stromy a zvieratá ako autá a davy ľudí. Je veľkou milovníčkou zvierat a jazdí na koni.

Naviiným obľúbeným obdobím je leto, pretože rada trávi čas na pláži so svojimi najlepšími priateľmi a pláva v oceáne.

Vo svojom voľnom čase Navia pozerá filmy a niekoľko z jej obľúbených hercov a herečiek sú Matt Damon, Tom Hanks a Julia Roberts, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú Titanic, Lost in Translation a Sleepless in Seattle.

Koľko rokov má Navia? Čistý majetok

Čistý majetok Navie sa odhaduje na viac ako 100 000 dolárov od roku 2020. Má dlhé hnedé vlasy a farbu očí má hnedú, pričom jej výška je 1,45 metra. Navia má 15 rokov a jej motto je Môžete vypnúť slnko, ale ja budem stále svietiť!