Kto je Natasia Demetriou (Čo robíme v tieni)? Wiki

ObsahÚvod

Kráľovná komédie Natasia Demetriouová sa prediera všetkými cestami v Hollywoode a stáva sa viac uznávanou a milovanou ako veselá osobnosť, ktorou je.

Skorý život

Natasia Charlotte Demetriou sa narodila 15. januára 1984 v Londýne v Anglicku. Jej rodičia sú grécki prisťahovalci a jediný raz o nich hovorila vo svojej komediálnej šou Thinking Out Loud, keď publiku rozprávala o ich nedostatku fyzickej náklonnosti, keď vyrastala.

Natasia Demetriou – najnervóznejší standup komédie? http://buff.ly/1FMThhK

pridané Talentová banka – zdieľajte umenie a kreativitu na Streda 29. októbra 2014

James Demetriou

Natasiin mladší brat James Demetriou sa tiež venoval kariére v komédii a do svojho životopisu pridal aj scenáristu a herca. James bol poslaný do The Compton School so sídlom v severnom Londýne, potom sa pripojil k Chickenshed Theatre a potom na Bristol University.

James je najlepšie známy pre účinkovanie v britskom dramaticko-komediálnom televíznom seriáli Fleabag, ktorý napísala Phoebe Waller-Bridge a vychádza z jej jednej ženskej show z roku 2013.

Ceny BAFTA (Britská akadémia filmových a televíznych umení) ocenili Jamesa, keď bol nominovaný na najlepší mužský herecký výkon v komediálnom programe za výkon vo filme Stath Lets Flats, v ktorom nielen účinkoval, ale aj napísal.

James momentálne pracuje na Cruelle, jednej z mnohých filmových adaptácií románu Sto a jedna dalmátov z roku 1956, príbehu odohrávajúceho sa v 70. rokoch 20. storočia podľa módnej návrhárky Cruelly De Vil, ktorá je posadnutá kožami dalmatínskych šteniatok a využíva ich na svoju prácu – teraz je jednou z najznámejších zloduchov Disney.

Hoci súrodenci pracujúci v rovnakej oblasti môžu byť často konkurencieschopní, duo trvá na tom, že obaja si myslia, že ten druhý je ten najzábavnejší človek, akého poznajú, a budú si navzájom fandiť. Keď James hovoril o svojej sestre, povedal: „Povedal by som, že som bol viac kreatívne uzavretý v myšlienke obsadiť Tash než emocionálne.

Vzdelávanie

Demetriou študoval na Leeds University.

Kariéra

Rovnako ako jej brat, aj Natasia nie je len komička, ale aj scenáristka a herečka. Demetriouova inaugurácia do komédie bola s jej show You'll Never Have All of Me, ktorá v roku 2014 získala cenu Skinny Debutant, keď bola uvedená na Edinburgh Festival Fringe.

Natasia je momentálne najznámejší za herecký výkon Nadje vo filme Čo robíme v tieni, hororovom mockumentári kiwi z roku 2014 (komédia predstavujúca fiktívne udalosti vo filme v štýle dokumentárneho filmu).

Film je o dokumentárnom štábe, ktorý sleduje Viaga, Vladislava, Diacona a Petyra štyroch spolubývajúcich upírov s nadprirodzenými schopnosťami, ako je premena na zvieratá a schopnosť levitovať. Film sleduje skupinu, ako sa snažia orientovať v každodennom živote počas života v New Yorku.

Keď film What We Do in the Shadows debutoval v januári 2014 na filmovom festivale Sundance, stretol sa s veľkými ohlasmi.

Film mal premiéru v kinách v auguste 2014, kde sa tiež stretol s pozitívnymi ohlasmi a tiež sa mu darilo veľmi dobre po finančnej stránke. Film bol natočený s rozpočtom 1,6 milióna dolárov a v pokladniach zarobil 6,9 milióna dolárov.

Demetriou napísal pre Annu a Katy, ako aj pre The Midnight Beast. Dlho je tiež členkou skupiny Oyster Eyes, komediálnej skečovej skupiny.

Čistá hodnota

Zdroje odhadujú, že komik má na začiatku roka 2020 čistú hodnotu viac ako 800 000 dolárov.

Fyzicka charakteristika

Natasia meria 168 cm a má na sebe šaty veľkosti 4. Natasia má klasický grécky vzhľad s jej ostrými črtami, tmavými vlasmi a svetlými očami.