Kto je „Moonshiners“ Josh Owens? Čo sa mu stalo?

ObsahKto je Josh Owens?

Josh Owns je najlepšie známy svojou úlohou v seriáli Discovery Channel, Moonshiners. Výstava, ktorá sa nachádza v Apalačských horách, zobrazuje život rôznych členov komunity, ktorí destilujú to, čo je údajne „nezákonný“ mesačný svit, alkoholický duch. Zatiaľ čo úrady vo Virgínii spochybňujú skutočnosť, že ich správanie je nezákonné, Discovery Channel sa rozhodol túto skutočnosť ignorovať a naďalej ju využíva ako svoj predajný bod. Josh má však vo svojom živote viac ako len mesačnú kultúru. Josh bol predtým profesionálnym motokrosovým pretekárom a utrpel viaceré zranenia, vrátane straty prsta a hrozných zranení chrbta.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Ahoj Yall, aký kinna merch by si chcel vidieť? Akýkoľvek umelci/tetovači/dizajnéri atď. Pošlite mi umelecké dielo alebo perfektný nápad 🤔 mohli by sme z neho urobiť košele, plagáty, klobúky, koozies, džbány! Love Yall žiari ďalej!

Príspevok zdieľaný používateľom Josh Owens (@moonshiner_josh) 19. augusta 2020 o 16:06 PDT

Raný život a rodina

Josh Owens bol narodený dňa 28. augusta 1977 v Severnej Karolíne v USA Cindy Owensovej. Hoci o jeho otcovi nie je nič známe, má mladšiu sestru Chelsea Morris a je vnukom Jamesa Specka Owensa a Hazel Cochran Owensovej z matkinej strany. Už ako dieťa mal Josh lásku k motorovým vozidlám a miloval používanie motokár, takže vedel, že chce kariéru zahŕňajúcu rýchlo sa pohybujúce vozidlá.

Kariéra

Drevorubač

Josh Owens vlastne začal svoju kariéru ako drevorubač. Roky strávené obsluhou strojov, lezením a hĺbením stromov ho inšpirovali k otvoreniu vlastnej spoločnosti v Polk Countr – Tree and Yard Busters.

Motokrosové preteky

Jeho láska k motorovým vozidlám sa v detstve rozrástla do kariéry, keď nastúpil motokros pretekanie. Owens zažil mierny úspech v pretekárskom svete, zúčastnil sa pretekov NCHSA a GNCC. Svoje prvé víťazstvo v kategórii heavy-c získal v roku 2003 na šampionáte NCHSA a v nasledujúcom roku na šampionáte 250-B. V roku 2005 bol povýšený na 250-A, ale na okruhu mal minimálny úspech. Hoci bol potom zasnúbený, aby sa zúčastnil Moonshiners, Owens sa nevzdal svojej pretekárskej vášne a v roku 2016 sa pripojil k Southeast Gassers Association (SGA). Motorku, na ktorej jazdil v týchto pretekoch, vyrobil o rok neskôr a pokračoval v jazdení minimálne do 2018, keď bol účastníkom ničivej kolízie.

Moonshiners

Moonshiners mal premiéru 6. decembra 2011 a takmer okamžite ho zasiahla vlna verejnej kritiky. Prehliadka predstavuje rôznych ľudí naprieč Apalačským pohorím, ktorí sú všetci zapojení do 200-ročnej tradície destilácie alkoholu, hovorovo označovanej ako mesačný svit. Lákadlom predstavenia bola jedinečná príležitosť nahliadnuť do života podomácky vyrábajúcich nelegálny alkohol.

seriál však neukázal ani príliš veľa skutočných záberov z prebiehajúcej destilácie, ani nebol žiadnym spôsobom nezákonný.

Ministerstvo kontroly alkoholických nápojov (ABC) vo Virgínii požiadalo, aby Discovery vystavil vyhlásenie, ktoré by informovalo verejnosť o tom, že ak by skutočne došlo k nezákonnej činnosti, úrad pre presadzovanie práva vo Virgínii ABC by podnikol kroky. Discovery Channel to odmietol urobiť a zachoval si ilúziu, že zobrazené aktivity sú nezákonné.

Josh Owen bol oboznámený s konceptom show, keď Barney Barnwell, jeho mentor, ktorý žiari, ho a jeho priateľa poveril, aby vybudovali podzemný liehovar. Bohužiaľ Barney zomrel dva týždne po projekte, ale Josh a jeho priatelia sa rozhodli dokončiť liehovar na Barnwellovu pamiatku. Ich úspechy sa dostali k ušiam režisérov, ktorí chceli mať dvojicu na pľaci.

Josh sa prvýkrát objavil v druhej sezóne v novembri 2012 a naďalej sa objavuje v šou ako pravidelne.

Osobný život

vzťahy a rodina

O vzťahoch Josha Owensa sa vie len málo, okrem niekoľkých zahalených odkazov na bývalú manželku a „šialenú bývalú priateľku“. Josh Owens už niekoľko rokov verejne chodil s Amber Layne Gabric a na sociálnych sieťach ju označoval ako súčasť svojej rodiny, ale vzťah nevydržal. Aj keď sa zdá, že momentálne nie je vo vzťahu, Josh sa dobre stará o dcéru Elisabeth Reese Owensovú a je posadnutý svojim psom menom Cutie-Pie. Napriek tomu, že ju uštipol had, je Cutie-Pie nažive a dobre – na veľkú úľavu Owensovi aj fanúšikovskej základni Moonshiners.

Josh bol neuveriteľne blízko svojej matke a jej smrť 7. júna 2011 ho veľmi zasiahla.

lásky

Josh je rád zapojené v charitatívnych organizáciách, ktoré prinášajú prospech deťom, možno v dôsledku jeho vzťahu s dcérou. Venuje sa tiež country hudbe, pretože verí, že country speváci vedú život a predstavujú hodnoty, ktoré sú oveľa vyššie a potrebné ako tie, ktoré sú zobrazované v bežných médiách. Owens tiež nediskriminuje, pokiaľ ide o jeho lásku k zvieratám. Hoci má psa, má rád divokú zver.

Čo sa stalo Joshovi Owensovi?

16. marca 2018 sa Josh Owens pripravoval na exhibíciu na pretekárskej dráhe na Floride, keď sa stal účastníkom takmer smrteľnej nehody.

Owens bol na svojom ročníku Harley Davidson z roku 1919, keď jedno z kolies explodovalo a bicykel narazil do steny. Josh utrpel rozsiahle zranenia vrátane prepichnutých pľúc, zlomenej lopatky, roztrhnutej rotátorovej manžety, zlomenej ľavej kľúčnej kosti, strhnutia kože z prsta a zlomeného každého rebra okrem jedného.

Josh bol prevezený do Halifax Medical Center, Daytona, kde okamžite podstúpil liečbu, ktorá mu umožnila prežiť škody spôsobené na jeho tele. Josh hovorí, že prvých päť dní hospitalizácie dostal hviezdnu starostlivosť, no potom nabrali veci rýchly spád. Josh tvrdí, že v rámci toho, ako zdravotníckemu pracovníkovi prezradil, že nie je v pláne zdravotného poistenia, ale uistil sa, že zaplatí účet, mu vzali lieky proti nevoľnosti a namiesto infúzie si nasadili tabletku a predčasne ho prepustili.

Kým Halifax Medical Center popiera akékoľvek takéto previnenie, Owens vysvetlil, že pľuzgiere v jeho hrdle boli stále také silné, že nedokázal prehltnúť vlastné sliny. Dodal, že ľavú stranu tela mal prakticky ochrnutú a zlomenú kľúčnu kosť mu stále trčí. Povedal to Pozorovateľ že mi bola zamietnutá starostlivosť kvôli zdravotnému poisteniu. Neexistujú dva spôsoby. V súvislosti s obvineniami sa nedosiahlo žiadne uznesenie a Owensovi zostala hromada nemocničných účtov, ktorú musí zaplatiť.

Stalo sa tak po tom, čo Owens prišiel o časť prsta pri nehode s brúsnym kotúčom v roku 2016. Pri požiari v auguste 2017 prišiel aj o príves, ktorý zapálil, zničil ho a spôsobil značné tepelné poškodenie nákladného vozidla. s ktorým bola v tom čase spojená.

pridané Oficiálny Moonshiner Josh Owens na Utorok 12. novembra 2019

Vzhľad

Josh Owens má široké ramená a dobre stavaný – stereotypný obraz motokrosového pretekára. Má krátke vlasy a bradu z baraniny, ktorá je svetlohnedá, hraničiaca s mrkvou. Má modré oči a vľúdny a otvorený úsmev, ďaleko od toho, čo by sa dalo očakávať v údajne klamlivom mesačnom biznise. Je vysoký 6 stôp (1,8 m) a váži 185 libier (87 kg).

Čistá hodnota

Josh Owens tvrdo pracuje nielen na tom, aby si založil kariéru, ale aby aj zaplatil rozsiahle lekárske účty, ktoré mu vznikli po nehode v roku 2016. Owens vlastní spoločnosť s názvom Tree and Yard Busters a za svoju rolu v Moonshiners zarába skromný plat. Od polovice roku 2020 má odhadovanú čistú hodnotu viac ako 500 000 dolárov.