Kto je mladý rapper Lil Barnacle? Vek, skutočné meno, Wiki

ObsahKto je mladý rapper Lil Barnacle? Wiki Bio

Lil Barnacle sa narodil v Park Ridge, Chicago, Illinois USA, 14. augusta 2003, takže jeho znamenie zverokruhu je Lev a má americkú národnosť. Je to rapper, ktorý začal svoju kariéru vo veku 14 rokov, no podarilo sa mu utajiť svoje skutočné meno, zatiaľ čo meno na jeho instagramovom účte znie ‚Barnie‘.

Raný život a vzdelanie

Lil Barnacle bol vychovaný v Park Ridge jeho otcom, ktorý je taxikárom, a jeho matkou, ktorá pracuje v miestnom supermarkete.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Toto je moja zlatá rybka

Príspevok zdieľaný používateľom BARNIE (@_lilbarnacle) 20. novembra 2017 o 14:41 PST

Počas navštevovania základnej školy nemal veľa priateľov, bol skôr hanblivý a introvertný, a tak našiel útechu v rapovej hudbe, počúval rapperov ako Eminem a Snoop Dogg a začal sa zaujímať o rap. Svoje prvé piesne napísal vo veku 12 rokov, ale tieto neboli publikované, pretože Lil Barnacle verí, že nie sú dosť dobré. V roku 2017, keď sa zapísal na strednú školu, začal vystupovať a nahrávať svoje piesne online, pričom sa začal aj socializovať a začal hrať športy, ako je futbal a volejbal.

Barnacle momentálne navštevuje 11. ročník strednej školy – zrejme sa po imatrikulácii neplánuje zapísať na vysokú školu, ale ide si za svojím snom stať sa celosvetovo slávnym.

Kariéra rappera

Barnacle odštartoval svoju kariéru v roku 2017, keď na svoj účet SoundCloud nahral svoju prvú skladbu, no uznanie získal až po vydaní svojho Mosh Pit singel piesne, ktorú spieva s P.O.O. a Wasabi rapperov, si vypočulo viac ako 3,54 milióna krát, pričom mu dalo „srdce“ viac ako 50 000 ľudí.

V tom istom roku vyšiel aj jeho druhý hit s názvom Porn, vďaka spolupráci medzi ním a Lil Limabean, ktorý prilákal viac ako 4,35 milióna poslucháčov. Väčšina piesní Barnacle má názvy, ktoré „nie sú bezpečné pre prácu“ (NSFW), čo ho robí výnimočným medzi ostatnými rappermi.

V roku 2018 vydal svoju debutovú rozšírenú hru (EP) s názvom Barnacle Classics, ktorá obsahuje jeho dva vyššie uvedené hity, zatiaľ čo v roku 2019 vydal svoje druhé EP s názvom PP EP, ktoré obsahuje piesne ako Hentai, Succ a Crack is Wack.

Barnacle je tiež aktívny na YouTube – svoj kanál spustil v roku 2017, no po problémoch s komentármi a neskorším zakázaním kanála zo strany vedenia YouTube spustil 18. januára 2019 svoj nový eponymný kanál, ktorý však získal len okolo 750 odberateľov. V súčasnosti sú na ňom nahrané iba dve piesne – Porn a Moshpit.

Milujte život a vzťahy

Lil Barnacle si necháva podrobnosti o svojom osobnom živote pre seba a skutočnosť, že nehovoril o žiadnych dievčatách, s ktorými by mohol chodiť, viedla internetom k zvesti o tom, že rapper je gay.

PNG

Dvaja z jeho fanúšikov dokonca uviedli, že videli Barnaclea s iným chlapcom v Chicagu, no on to nepotvrdil ani nevyvrátil.

Ďalšia fáma hovorí, že rapper je momentálne vo vzťahu s dievčaťom, s ktorým sa zoznámil na svojej strednej škole v roku 2018. Údajne v roku 2017 chodil s mnohými dievčatami, kým sa nestretol so svojou súčasnou priateľkou, pričom títo dvaja sú spolu takmer dva roky. Barnacle nahral niekoľko obrázkov s dievčaťom na svoj účet na Instagrame, ale tieto vymazal po tom, čo ľudia začali negatívne komentovať a urážať ich.

Záľuby a iné záujmy

Barnacle je fanúšik nožov (len ako hobby) a nahral obrázok jeho obľúbeného na jeho instagramový účet. Baví ho nahrávanie náhodných podivných obrázkov, vrátane jedného, ​​na ktorom drží dvoch fanúšikov s nápisom „Na rozdiel od väčšiny rapperov sa skutočne fotím so svojimi fanúšikmi“. Barnacle je veľkým milovníkom zvierat a má domáceho psa, ktorého môžete vidieť na obrázku, ktorý nahral na Instagramový účet .

Má záujem stať sa hercom – jeho obľúbenými hercami a herečkami sú Tom Cruise, Ken Watanabe a Natalie Portman, pričom medzi jeho obľúbené filmy patrí Posledný samuraj, franšíza Rýchlo a zbesilo a Profesionál Leon. Vo svojom voľnom čase rád cestuje a bol po celých USA, aby sa stretol s kolegami rappermi, zatiaľ čo jeho snom je navštíviť Rakúsko a Nórsko v Európe.

Byť rapperom v USA

Barnacle hovoril o tom, že byť rapperom v USA nie je jednoduché ani bezpečné, najmä ak človek žije na nebezpečných predmestiach plných zločinu.

Hovoril o tom, že videl gangy na uliciach, mučil mladých chlapcov, ktorí sa k nim nechceli pridať, zrejme aby ich odradil od vstupu do konkurenčných gangov. Barnacle sa stretol s gangom vo svojom susedstve, ale uviedol, že sa mu podarilo držať ďalej od tých, ktorí sú zapojení do kriminálnych aktivít. Hoci pozná niekoľko rapperov, ktorí sú členmi gangov, pokúsi sa sústrediť na štúdium (možno neskôr na vysokú školu) a na svoju kariéru rappera.

Vzhľad a čistý majetok

Barnacle má 16 rokov. Má krátke hnedé vlasy a hnedé oči, je vysoký 5 stôp (1,65 m) a váži okolo 130 libier (59 kg). Začiatkom roku 2020 sa jeho čisté imanie už odhaduje na viac ako 200 000 dolárov.