• Hlavná
  • Herci
  • Kto je Millie Davis? Koľko má rokov? Rodičia, priateľ, Wiki

Kto je Millie Davis? Koľko má rokov? Rodičia, priateľ, Wiki

Obsah



Rýchly rast

Kanadská herečka Millie Davis má len 13 rokov, no vo filmovom priemysle sa už presadila. Veľkú pozornosť médií vzbudila 15. augusta 2019, keď sa zúčastnila svetovej premiéry dobrodružného komediálneho filmu Good Boys, v ktorom stvárnila vedľajšiu úlohu Brixlee. Mladá herečka mala na sebe čierne šaty s červenými a ružovými kvetmi, a poskytol rozhovor pre ConciergeQ o tom, aká bola vzrušená a nervózna, keď si film prvýkrát pozrela na veľkej obrazovke.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Som tak vďačný, že som mohol byť súčasťou tejto skvelej produkcie! Vďaka môjmu úžasnému glam tímu @reneeloizmakeup a @hairbyalexandrapina Aká báječná noc! @goodboysmovie #goodgirl

Príspevok zdieľaný používateľom Millie Davisová (@thatmilliedavis) 15. augusta 2019 o 16:57 PDT

Millie si užila veľa zábavy so svojimi kolegami hercami a herečkami a natáčanie filmu nebolo pre nikoho ťažké, pretože väčšina ľudí bola veľmi pozitívna a pohodová. Good Boys sleduje troch žiakov šiesteho ročníka, ktorým sa podarí získať ukradnuté drogy, ktoré berú po meste, zatiaľ čo ich prenasledujú dospievajúce dievčatá – Lina Renna za to získala cenu Joey za najlepší súbor v hranom filme. Film získal zmiešané recenzie a odporúčame ho ľuďom, ktorí majú záujem pozrieť si peknú komédiu bez toho, aby nad tým museli veľa premýšľať.

Herečka v poslednom čase veľa pracuje, pretože vyjadruje Esme v americko-kanadskom animovanom detskom seriáli Esme & Roy o Esme a jej najlepšom priateľovi Royovi, ktorí cestujú po ich vymyslenom svete so svojimi nalíčenými priateľmi.

Byť príliš mladý na konanie

Mnoho ľudí verí, že Millie je možno príliš mladá na to, aby sa sústredila na svoju hereckú kariéru, a mala by robiť to, čo robia ostatné deti v jej veku – chodiť do školy a baviť sa s kamarátmi. Millie sa už vzdeláva doma a verí sa, že takto bude pokračovať, kým v roku 2024 nezmaturuje na strednej škole.

Jej rodičia Megan a Wayne Davisovci vzala ju do svojej prvej reklamy, keď mala len šesť mesiacov, a to bolo možné hlavne preto, že jej otec je tiež herec a pretože hral v tej istej reklame. Niektorí ľudia tvrdia, že herečka bola do filmového priemyslu do istej miery tlačená rovnakým spôsobom ako jej brat Drew Davis, keďže obaja začali hrať v divadelných hrách vo veku piatich rokov v Charactors Theatre Troupe svojich rodičov, ktoré sa nachádza v Thornhill v Ontáriu. , Kanada.

Millieho minulé úlohy a ocenenia

Millie je snáď najznámejšia pre jej stvárnenie Ms. O v akčnom dobrodružnom komediálnom filme Odd Squad: The Movie pre deti, keďže bola nominovaná na cenu za najlepšiu herečku na 5. ročníku udeľovania cien Canadian Screen Awards v roku 2016.

Mal rovnaké obsadenie ako séria Odd Squad a nasleduje Pod Squad, ktorého existenciu ohrozuje nový tím v meste s názvom „The Weird Team“. Millie uprednostnila sériu pred filmom a podľa jej rozhovoru pre PBS Network , jej obľúbená epizóda bola Reindeer Games, keď musela zjesť tortu s červami a takmer sa pozvracala, keď dokončila natáčanie scény s tortou. Známa je aj stvárnením Summer vo filme Wonder Stephena Chboskyho, v ktorom mala šancu zahrať si po boku Julie Roberts a detského herca Jacoba Tremblaya, ktorý sa stal súčasťou filmového priemyslu tak mladý ako ona.

Podľa rozhovoru, ktorý poskytla na svetovej premiére Wonder Los Angeles Millie verí, že film vysiela veľmi silné posolstvo, pretože je o dievčati, ktoré sa spriatelí s chlapcom s odlišnou tvárou a ktoré je kvôli tomu šikanované inými deťmi v škole.

Ďalšou sériou, v ktorej ste mohli vidieť Millie, je akčná sci-fi Orphan Black, v ktorej hrala Gemmu Hendrixovú, ktorá však nie je taká inšpirujúca ako niektoré iné série a filmy, v ktorých sa objavila. Jej postavu si osvojili Alison a Donnie Hendrixovci , a zaujíma sa o futbal, ako aj o karate, a Gemma je veľmi energická, pretože stále pobehuje a zabáva sa so svojím bratom.

Tí dvaja sa občas pohádajú (pre zábavu), ale ich adoptívna matka je tam takmer stále, aby im zabránila vo všetkom, čo robia (aj keď si to užívajú).

Pozadie Millie

Millie sa narodila v Toronte v Ontáriu v Kanade 6. decembra 2006, takže jej znamenie zverokruhu je Strelec a jej národnosť je kanadská. Jej prvá línia vo filme bola v akčnom filme Befriend and Betray, ktorý vyšiel v roku 2011 a pre ktorý nakrútila svoju scénu len pár dní pred dovŕšením štyroch rokov. Aj keď bola Millie do tohto sveta hercov a herečiek trochu zatlačená, zdá sa, že sa jej to páčilo a neustále sa pýtala svojich rodičov, kedy bude mať šancu opäť sa ocitnúť pred kamerou.

Keďže je veľmi spoločenská a je veľmi pozitívna, ľudia na nakrúcaní televíznych seriálov a filmov k nej boli veľmi milí a len rok po jej línii vo filme Priateľ a zrada získala svoju prvú hlasovú rolu v detský film The Magic Hockey Skates , ktorá úzko vychádza z rovnomennej detskej knihy od Allena Morgana. Hoci ide o pomerne krátky animovaný film, Millie si natáčanie užila, pretože sa jej páčil príbeh chlapca, ktorý je hokejistom a používa svoje staré korčule, pretože verí, že mu splnia jeho tri želania, ako keby to bolo zlato. ryby.

Okrem toho, že si Millie užíva natáčanie svojich filmov a televíznych seriálov, veľmi rada trávi voľný čas so svojimi priateľmi a rodinou. Má veľa priateľov, s ktorými často chodí na prechádzky alebo na bicykli po ich uliciach a jednou z jej najobľúbenejších vecí na svete je chodenie do divadla pozerať hry, najmä tie, v ktorých hrá jej mama a otec.

Millie má tiež veľmi blízko k svojmu staršiemu bratovi a objavili sa vedľa seba v niekoľkých filmoch vrátane akčného thrilleru Damiena Leeho A Dark Truth, kde mali možnosť stretnúť sa so slávnym hercom Andym Garciom, ktorého ľudia môžu poznať ako Vincenta Manciniho. v kriticky oceňovanom filme Krstný otec: Časť III.

Čo očakávať od Millie

Aj keď zdieľame rovnaký názor, že Millie môže byť príliš mladá na to, aby sa sústredila na čokoľvek iné, než na štúdium a zábavu so svojimi rovesníkmi, pretože toto je, ako niektorí hovoria, najlepší čas jej života, keď si môže robiť, čo chce. s mnohými povinnosťami stále veríme, že je to veľmi talentovaná herečka, ktorá má určite budúcnosť vo filmovom priemysle. Budeme jej fandiť aj naďalej, aby sa jej darilo vo všetkom, pre čo sa v živote rozhodne.