• Hlavná
  • Herci
  • Kto je Matt Cohen? Vek, manželka, súrodenci, čistá hodnota – životopis

Kto je Matt Cohen? Vek, manželka, súrodenci, čistá hodnota – životopis

ObsahKto je Matt Cohen?

Matthew Joseph Cohen sa narodil 28. septembra 1982 v Miami na Floride v USA a je to herec, ktorý sa preslávil najmä rolou v šou South of Nowhere, v ktorej stvárnil postavu Aidena Dennisona. Zahral si aj postavu mladého Johna Winchestera v Supernatural a Griffina Munra v telenovele General Hospital.

Bohatstvo Matta Cohena

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Matta Cohena odhaduje na viac ako 2 milióny dolárov, ktoré zarobila úspešná kariéra v herectve. Od roku 2005 sa objavuje vo filmoch a televíznych reláciách a pracoval na niekoľkých online programoch a webových seriáloch, ako aj na niektorých režijných prácach.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Neviem, aké je riešenie a či vôbec nejaké existuje. Ale v tejto chvíli musíme urobiť niečo iné. A urobte mi láskavosť, uložte si svoje povznášajúce komentáre alebo urážanie môjho príspevku. Nájdite niečo, čo má vplyv, prosím.

Príspevok zdieľaný používateľom Matt Cohen (@mattcohen4real) 14. novembra 2019 o 9:13 PST

Raný život a vzdelávanie

Matt vyrastal v Miami v židovskej rodine a v mladom veku sníval o tom, že sa stane atletickou hviezdou. Počas svojej mladosti sa zúčastnil niekoľkých športov, ako je americký futbal, počas strednej školy hral za školský tím a tiež behal na dráhe. Navštevoval American Heritage School a potom sa zapísal na Floridskú štátnu univerzitu v Tallahassee.

Cohen vyštudoval obchod, ale prejavil sa aj záujem o motokros – miloval pretekárske vozidlá, ale bolo to skôr hobby.

Nakoniec sa rozhodol, že sa chce stať hercom, aj keď stále pokračoval v dokončení štúdia. Po ukončení štúdia sa presťahoval do Los Angeles a začal navštevovať konkurzy.

Herecké začiatky

V roku 2005 dostal svoju prvú veľkú rolu v jednej z hlavných postáv televízneho seriálu Juh od ničoho relácia sleduje životy rodiny a vzťahy medzi mladšími členmi, ako aj ich priateľmi, rieši problémy sexuality, ktoré v tom čase vyvolali miernu kontroverziu. Vtedy sa stal blízkym priateľom s hereckými hviezdami Dansom Gordonom a Marisou Lauren, ktorí hrali postavy, ktoré boli oveľa mladšie, napriek tomu, že všetci mali okolo 20 rokov.

Počas práce na show získal niekoľko ďalších príležitostí, vrátane svojho prvého filmového projektu s názvom Boogeyman 2, aj keď sa nedostal do kín a namiesto toho prešiel priamo na video. Mal tiež niekoľko hosťujúcich úloh v reláciách ako The OC a Medium.

Vďaka svojej práci vo filme South of Nowhere si získal významné uznanie a svoju reputáciu si ďalej budoval v roku 2008, keď bol obsadený do filmu Supernatural, kde stvárnil mladšiu verziu Johna Winchestera, ktorého hrá predovšetkým Jeffrey Dean Morgan.

Potom pracoval na horore Dark House, ktorý znamenal sériu hororových projektov – vo filme si zahral po boku Meghan Ory a odohráva sa v starom dome, ktorý bol kedysi detským domovom, kde dochádzalo k hrozným vraždám. Objavil sa aj v horore Chain Letter, ktorý, ako už názov napovedá, rozpráva príbeh o reťazovom liste, ktorý zabíja ľudí, ak nie je odovzdaný ďalej.

Pokračovanie v hereckých projektoch

Počas niekoľkých nasledujúcich rokov sa Matt zaviazal dôsledne pracovať v televízii, pričom sa ujal hosťujúcich úloh v NCIS: Los Angeles a Nite Tales: The Series.

Objavil sa aj v niekoľkých nezávislých filmoch, vrátane Sunnyview a Tai Chi & Qi Gong Basics. V roku 2011 získal opakujúcu sa rolu počas štvrtej sezóny 90210, čo znamenalo jeho prvú dlhodobejšiu rolu od ukončenia hry s South of Nowhere. Pracoval na ďalšej tínedžerskej sérii založenej na Beverly Hills, franšíze 90210, ktorá rozpráva príbeh bohatých študentov, ktorí žijú v luxusnej komunite Beverly Hills v Kalifornii.

O dva roky neskôr sa objavil v psychologickom trileri Windsor Drive, režisérskom debute Natalie Bible.

Film sleduje postavu Tommyho O’Reillyho, herca, ktorého prenasleduje jeho minulosť, pričom Matt hrá fiktívnu verziu seba samého. Potom mal hosťujúce úlohy vo filmoch Criminal Minds, Melissa & Joey a The Client List. V roku 2015 získal ďalšiu opakujúca sa rola , obsadený počas druhej sezóny How to Get Away with Murder, v úlohe Leviho Suttera.

Všeobecná nemocnica a nedávne projekty

V roku 2016 získal Cohen ďalšiu veľkú rolu, keď bol obsadený ako Griffin Munro v dlhotrvajúcej lekárskej telenovele General Hospital, ktorá je vlastne druhým najdlhšie vysielaným mydlom v USA po Guiding Light.

Pôvodne sa odohrávala vo všeobecnej nemocnici a sledovala príbeh ľudí, ktorí zistili, že ich životy sú prepojené s miestom. Neskôr sa show rozšírila o stabilný súbor postáv, väčšinou rodín, ktoré sú navzájom spojené. Jeho postava Griffin je bývalý kolega Lucasa Jonesa, ktorého hrá Ryan Carnes. Zostal v relácii tri roky, keď bola jeho postava vypísaný z relácie keď odchádzal z mesta hľadať pokojnejší život.

Medzitým mal Matt opakovanú úlohu vo filme Criminal Minds: Beyond Borders, ktorý je vedľajším produktom Criminal Minds a je tretím dielom série.

Prehliadka bežala dve sezóny, ale nakoniec bola zrušená kvôli nízkej sledovanosti. Koncom roka 2019 bolo oznámené, že Matt sa stane moderátorom na plný úväzok a korešpondentom populárnej víkendovej show. Zábava dnes večer , ktorá sleduje rôzne novinky a príbehy z Hollywoodu, od televíznych projektov až po nové filmy. Predstavujú tiež rozhovory a upútavky.

Osobný život

Matt sa spriatelil a neskôr nadviazal vzťah s herečkou Mandy Musgrave, s ktorou sa zoznámil na nakrúcaní filmu South of Nowhere. ženatý v roku 2011. Následne sa stala súčasťou webovej show Giltrash! ako Misty Monroe a svoju úlohu si zopakovala aj vo filme Girltrash: All Night Long. Rovnako ako jej manžel sa objavila v mnohých programoch ako hosť. Majú spolu dieťa a okolo ich vzťahu sa neobjavili žiadne negatívne chýry.