Kto je matka Blac Chyny, Tokyo Toni (aka Shalana Hunter)?

ObsahTokio Toni Wiki Bio

Shalana Jones-Hunter sa narodila v Santo Domingu v Dominikánskej republike 12. októbra 1959 – jej znamenie zverokruhu sú Váhy a má dominikánsku národnosť. Je podnikateľkou známa ako Tokyo Toni, ktorá by mohla byť najlepšie známa ako matka hviezdy sociálnych médií a televíznej osobnosti Blac Chyna.

Detstvo a vzdelanie

Tokio vychovala v Santo Domingu spolu so svojimi súrodencami jej otec, ktorý bol poštovým doručovateľom, a jej matka, ktorá bola krajčírka.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Tokyo Toni (@tokyo_toni_)

Tokio bolo rodičmi nabádané, aby sa sústredilo na svoje vzdelanie a väčšinu času trávila štúdiom a prípravou na testy, zatiaľ čo iné veci ju začali zaujímať až po zápise na miestnu strednú školu. Ona a jej najlepšia kamarátka sa rozhodli vyskúšať svoje herecké schopnosti, a tak sa pripojili k školskému dramatickému krúžku, a hoci sa Tokijská kamarátka dostala do filmového priemyslu, Tokio nebolo také talentované. Pokračovala vo vzdelávaní a pri imatrikulácii v roku 1977 zapísala sa na vysokú školu, ktorú ukončila bakalárskym titulom v roku 1981.

Kariéra v Tokiu

Tokio pracovalo v niekoľkých zamestnaniach, aby sa po ukončení štúdia finančne uživilo a v roku 1991 sa rozhodla vstúpiť do americkej armády. Po návrate z armády pracovala pre rôzne spoločnosti, kým v roku 2014 založila vlastnú talentovú firmu On My Grind Entertainment and Promotions LLC, ktorej je dnes generálnou riaditeľkou.

Tokio je tiež televízna osobnosť, pretože sa objavila v štyroch televíznych seriáloch o živote svojej dcéry. V roku 2016 sa objavila v epizóde Rob & Chyna Baby Special z rodinnej série Rob & Chyna, ktorá odvysielala sedem epizód, no získala len negatívne recenzie, a v roku 2019 bolo Tokio obsadené do deviatich epizód seriálu televízny reality seriál The Real Blac Chyna , ktorá sleduje súkromný aj obchodný život Blac Chyny.

V tom istom roku sa Tokio objavilo v epizóde Eva Marcille/Tokyo Toni/Kim Fields z hudobnej talk-show The Real a jej najnovšie vystúpenie bolo v šiestich epizódach televíznej reality seriálu Tokyo Toni’s Finding Love ASAP!

Milujte život a vzťahy

Tokio bolo vo vzťahu so zločincom Ericom Hollandom, ktorý je Blacovým otcom – chodili spolu niekoľko rokov, ale už si nie sú blízki – Tokio je dnes tiež babičkou ako Blac porodila dve zo svojich detí Dream Kardashian a King Cairo – otcom King Cairo je populárny rapper Tyga, kým Dreamovým otcom je hviezda televíznych reality show Rob Kardashian.

V roku 2012 sa Tokio oženil s Marcellusom Hunterom po tom, čo obaja spolu chodili viac ako rok.

Tokio nehovorilo o žiadnych iných mužoch, s ktorými mohla byť, takže od novembra 2020 je vydatá a má jednu dcéru.

Záľuby a iné záujmy

Tokio si rado dáva na seba vrstvy mejkapu, a preto veľa ľudí na internete tvrdilo, že vyzerá nechutne a neprirodzene – prebehlo aj niekoľko plastických operácií, ktoré zrejme skôr zhoršili jej vzhľad. vylepšil to.

Tokio má rado leto, pretože sa rada opaľuje, relaxuje na pláži a popíja koktaily, rada cestuje a pracovne aj zábavne cestovala po celých USA, pričom v Európe bola aj vo Francúzsku a Anglicku.

Vo svojom voľnom čase rada sleduje televízne reality show, ako napríklad The Bachelorette, American Idol a Top Chef.

Tokio je shopoholička, pretože nakupuje oblečenie takmer každý deň.

Vek a výška

Tokio má 61 rokov. Má dlhé čierne vlasy a hnedé oči, jej výška je 5 stôp 5 palcov (1,65 m) a váži okolo 130 libier (59 kg). Od októbra 2020 sa jej čistý majetok odhadoval na viac ako 300 000 dolárov Blacov čistý majetok je údajne viac ako 4,3 milióna dolárov.

Kto je Blac Chyna?

Blac Chyna sa narodila ako Angela Renee White vo Washingtone, D. C., USA, 11. mája 1988 – jej znamenie zverokruhu je Býk a má americkú národnosť. Je modelkou a hviezdou sociálnych médií, ktorá získala uznanie po tom, čo sa stala najlepšou priateľkou Kim Kardashian, modelky a hviezdy televíznych reality show.

Blac vyrastala so zameraním na svoje vzdelanie a po imatrikulácii v roku 2006 začala pracovať ako striptérka v Marylande, aby si následne zaplatila školné na Johnson & Wales University v Miami.

Keďže nebola schopná pracovať aj študovať, rozhodla sa opustiť vysokú školu a zamerať sa na modeling a vyzliekanie, pričom ako svoje profesionálne meno si zvolila „Black Chyna“. Uznanie získala pri práci v miamský klub King of Diamonds a potom sa objavila na titulných stránkach mnohých časopisov vrátane Black Men’s Magazine, Straight Stuntin a Dimepiece – aby si ešte viac zlepšila šance na pozvanie na ďalšie fotenia, podstúpila Blac operáciu zadku a pŕs.

Vo februári 2013 začala navštevovať školu JLS Professional Make Up Artist School a vo februári 2014 si kúpila kozmetický bar v Encino v Los Angeles, kde začala organizovať kurzy líčenia.

Blac sa objavila v mnohých televíznych reláciách, ako napríklad Keeping Up with the Kardashians a Love & Hip Hop: Hollywood.

Od svojho rozchodu s Robom Kardashianom mala Blac vzťahy s rappermi Playboi Carti, YBN Almighty Jay a Kid Buu.