Kto je Marc Daly? Aký bohatý je manžel Kenya Moore? Wiki

Marc Daly je americký bankár a podnikateľ, narodený 12. augusta 1970 v Detroite, Michigan, USA. Je známy tým, že vlastní reštauráciu SoCo v New Yorku v Brooklyne a je manželom bývalej Miss USA Kenya Moore.

ObsahSkorý život

Neexistujú žiadne informácie o ranom živote, rodine a vzdelaní Marca Jerome Dalyho. Držal sa mimo centra pozornosti a nemá žiadne účty na sociálnych sieťach, takže osobné podrobnosti o jeho živote sú väčšinou neznáme.

Kariéra

Bankovníctvo a podnikanie

Nie je známe nič o ranom vzdelaní Marca Dalyho, je známe, že ukončil štúdium so zameraním na obchodne orientovanú kariéru, keďže pracoval pre prestížne spoločnosti ako Credit Suisse First Boston a bol bankárom pre Citibank, z ktorej následne sa stal podpredsedom.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Cynthia Bailey (@cynthiabailey)

Daly pracoval viac ako desať rokov v bankovom sektore, aj keď potom skončil, aby sa stal podnikateľom a založil si reštauráciu SoCo v Brooklyne v New Yorku.

SoCo sa vyznačuje vynikajúcimi skúsenosťami, ktoré ponúka svojim klientom prostredníctvom špecializovaných južných jedál, a strategickou polohou. Vďaka tomu SoCo pritiahla pozornosť celebrít a robotníkov v tejto oblasti a stala sa jednou z najúspešnejších reštaurácií v New Yorku, ktorá na svojom instagramovom účte nazbierala viac ako 50 000 sledovateľov.

Kontroverzia SoCo

V roku 2020 webová stránka BOSSIP uviedla, že reštaurácia Marca Dalyho SoCo bola citovaná zdravotníckymi úradmi za údajné zlé hygienické podmienky. V článku sa uvádza, že ministerstvo zdravotníctva v New Yorku zistilo v reštaurácii niekoľko znepokojujúcich situácií, vrátane potravín nevhodne chladených a nechránených pred kontaminujúcimi faktormi, ako aj nálezov švábov, myší a škodcov.

Vraj SoCo dostala 28 bodov za porušenie zdravotného kódexu.

Marc Daly však spochybnil, že reštaurácia mala také zlé podmienky a fungovala perfektne. Prostredníctvom príspevku v reštaurácii Instagramový účet “, uviedol: „Už mnoho rokov si udržiavame naše A, náš personál je úžasný. Normy SoCo boli vždy dodržiavané. Prosím, prestaňte šíriť falošné klebety o úspešnom biznise vlastnenom černochmi!!!“

Filantropia

Marc Daly je prispievateľom do The Black Man Lab, neziskovej organizácie sponzorovanej právnickou kanceláriou Davisa Bozemana, ktorá sa zameriava na to, aby čiernym mužom všetkých vekových kategórií ponúkal bezpečný a posilňujúci priestor, v ktorom sa môžu zapojiť do inšpiratívnych rozhovorov a zároveň vytvoriť bratstvo.

Osobný život

Slávny partner

Hoci je Marc Daly sám osebe úspešným mužom, vzťah s bývalou Miss USA a hviezdou televíznych reality show Kenyou Moore ho nepopierateľne dostal do centra pozornosti médií a získal značnú slávu.

Daly sa zoznámil s Mooreom prostredníctvom ich spoločného priateľa, šéfkuchára Roblého Aliho, ktorý ich predstavil na spoločenskom stretnutí koncom roka 2016. Pár sa stal párom pár týždňov po stretnutí, pričom spolu chodili zhruba sedem mesiacov až do svadby v júni 2017.

Správa o svadbe bola pre všetkých prekvapením, keďže Moore ani Daly predtým svoje zasnúbenie neoznámili. Napriek tajnostiam okolo zväzku sa pár šťastne zauzlil na pláži Svätej Lucie, obklopený blízkymi priateľmi a rodinou.

V rozhovore s ĽUDIA V časopise Moore vyjadrila svoje šťastie ako novomanželka: „Som jednoducho vo vytržení, tento muž je láskou môjho života a som taká šťastná, že môžeme začať náš spoločný život ako manžel a manželka“.

Kto je Keňa Moore?

Kenya Moore sa narodila 24. januára 1971. Aj v Detroite začala svoju modelingovú kariéru ako 14-ročná v Chicagu, kde pracovala na Ebony Fashion Fair. Keď mala 22 rokov, vyhrala titul Miss Michigan, následne sa v tom istom roku stala Miss USA a nakoniec sa umiestnila na piatom mieste v súťaži Miss Universe.

Vo svojej rodnej krajine prilákala obrovskú slávu, čo jej umožnilo venovať sa hereckej kariére. Po tom, čo sa objavila v niekoľkých televíznych reláciách, si ju pamätá najmä vďaka úlohám vo filmoch The Fresh Prince of Bel-Air, Homeboys in Outer Space a Nubian Goddess.

Moore bol tiež obsadený v rôznych filmoch, ako napríklad vo Waiting to Exhale, Brothers in Arms a Sharknado 4: The 4th Awakens. Úspešná bola aj jej kariéra modelky, ktorá sa objavila na titulke niekoľkých módnych časopisov ako Essence, Glamour a Seventeen.

V 90. rokoch sa objavila aj v rôznych hudobných videách, vrátane Temptations od Tupaca a v Money Ain’t a Thang od Jermaina Dupriho.

V súčasnosti je Keňa Moore súčasťou obsadenia televíznej reality show Real Housewives of Atlanta a objavila sa aj v The Celebrity Apprentice 7 v roku 2015.

dcéra

V novembri 2018 Keňa Moore a Marc Daly privítali svoje prvé spoločné dieťa, dcéru, ktorej dali meno Brooklyn Doris – meno má emocionálny význam, Keňa vysvetlila: „Brooklyn, pretože tam sme sa stretli a zamilovali, a Doris po mojej starej mame, ktorá odišla. minulý rok preč a kto ma vychoval.

Bábätko Brooklyn sa narodilo núdzovým cisárskym rezom, keď jej matka čelila preeklampsii, ktorá spôsobila Mooreovi silné opuchy v dôsledku zadržiavania vody počas niekoľkých posledných týždňov tehotenstva.

Marc neponúkol veľa slov o udalosti, ktorá zmenila život, hoci je známe, že bol prítomný pri pôrode a bol ním nadšený, hovorí Keňa ĽUDIA časopis: „Veľmi ma objal a pobozkal a potom si začal robiť žarty. To je len jeho osobnosť. Je to zábavný a šťastný človek.“

Nie je známe, či má Daly ďalšie deti vyplývajúce z predchádzajúcich vzťahov.

Rozchod a zmierenie

V septembri 2019 Keňa a Daly verejne oznámili rozchod. Dôvod rozchodu nebol jasný uviedol Moore hoci: ‚Vzhľadom na nedávne a pretrvávajúce okolnosti už nemôžem pokračovať v manželstve.‘

Povesti rýchlo pribudli a začali sa šíriť špekulácie týkajúce sa údajnej Dalyho nevery.

Aj keď Daly tieto fámy hneď neriešil, v epizóde seriálu Real Housewives of Atlanta Moore poprel, že by to bolo spôsobené rozchodom: „Môžem vám povedať, že je to úplne vymyslené, že na tom nie je žiadna pravda. Pokiaľ ide o neveru, nemal som na to žiadny dôkaz. To nie je náš problém.“

Napriek dráme spôsobenej rozchodom páru boli vo februári 2020 Daly a Moore spolu spozorovaní v New Yorku a keď sa ich na to pýtali, Moore potvrdila, že ona a jej manžel pracujú na náprave svojho vzťahu. V marci 2020 však spôsobili kontroverziu, keď boli spozorovaní pri nepríjemnej diskusii počas akcie pre The Black Man Lab, ktorú organizoval Marc. Keňa neskôr priznala, že pár má stále problémy, a priznala, že jej manžel bol na ňu „nahnevaný“ počas plesu organizácie.

Medzitým Marc Daly zverejnil vyhlásenie týkajúce sa problému na instagramovom účte svojej reštaurácie: „Bohužiaľ, môj skutočný pokus urobiť niečo pozitívne bol ohrozený mojou osobnou situáciou. Za to sa úprimne ospravedlňujem a beriem na seba zodpovednosť.

Hoci pár po incidente údajne požiadal o rozvod, v novembri 2020 sa opäť stretli na oslave druhých narodenín svojej dcéry a Moore naznačil, že sa pokúšajú o druhé dieťa, aj keď sa stále snažia vyriešiť svoj vzťah.

Marc a Keňa v súčasnosti žijú v rôznych mestách, keďže on má sídlo v New Yorku, zatiaľ čo jeho manželka žije v Atlante.

Čistá hodnota

Aký bohatý je manžel Kenya Moore?

Koncom roka 2020 má Marc Daly odhadovanú čistú hodnotu 35 miliónov dolárov, čo je do značnej miery výsledkom príjmu z jeho podnikania SoCo a jeho bývalej bankovej kariéry.

ISSA WRAP: Keňa Moore a Marc Daly sa rozišli po 2 rokoch manželstva + Prečítajte si ich vyhlásenia! http://bit.ly/30ffx68 #KenyaMoore #MarcDaly #Divorce #RHOA

pridané Zmrzlinové rozhovory na štvrtok 19. septembra 2019

Fyzický vzhľad

Marc Daly je afroamerický muž s peknými črtami tváre a štíhlou postavou. Je vysoký 5 stôp 9 palcov (1,75 m) a váži okolo 170 libier (77 kg).

Zaujímavosti

Marc Daly sa bránil NeNe Leakes – opakujúci sa člen obsadenia filmu The Real Housewives of Atlanta – proti svojej vlastnej manželke Kenyi Moore: „Nemám problém s tou ženou. Tá žena bola ku mne veľmi milá.'

Daly sa údajne snažil zabrániť Keni zúčastniť sa ním organizovaného podujatia The Black Man Event.

V dome Kenya Moore má údajne stále oblečenie a často ju navštevuje.

Marc Daly vlastní a žije v kaštieli v New Yorku.