• Hlavná
  • Celebrity
  • Kto je manželka Vin Diesela? Je ženatý s niekým? Rodinný životopis

Kto je manželka Vin Diesela? Je ženatý s niekým? Rodinný životopis

ObsahVin Diesel Wiki Bio

Mark Sinclair, známy pod profesionálnym menom Vin Diesel, sa narodil v okrese Alameda v Kalifornii v USA 18. júla 1967 – jeho znamenie zverokruhu je Rak a má americkú národnosť. Je herec a filmár , ktorý by mohol byť známy najlepšie pre jeho stvárnenie Dominica Toretta vo filmovej sérii Fast & Furious, ktorá je o zločine a rýchlych autách.

Je tiež známy tým, že má vzťah s Palomou Jimenez, mexickou modelkou.

Je s niekým ženatý a kto je jeho manželka?

Vin si svoje osobné záležitosti radšej necháva pre seba a počas jedného zo svojich rozhovorov uviedol, že pochádza z „kódexu mlčania Harrisona Forda, Marlona Branda, Roberta De Nira, Al Pacina“, no o jeho láske sa stále vie veľa. život a ženy, s ktorými chodil.

Ešte 2 dni do spustenia traileru! Tak nadšený! Požehnaný, vďačný a pokorný. #F9 #TheRoadToF9@TheFastSaga

pridané Vin Diesel na Streda 29. januára 2020

Existuje veľa ľudí, ktorí veria, že Vin je ženatý so svojou ženou Palomou Jimenez, väčšinou preto, že sú spolu od roku 2007, no nevymenili si sľuby a zdá sa, že sa rozhodli žiť spolu bez toho, aby podpísali žiadne zmluvy. papierov. V apríli 2008 Paloma im porodila dcérku Haniu Riley a ich syn Vincent Sinclair nasledovali v roku 2010 – ich druhá dcéra Pauline sa narodila v marci 2015 a bola pomenovaná po Paulovi Walkerovi, s ktorým Vin hral po boku vo franšíze Fast & Furious a ktorý zomrel pri autonehode v novembri 2013.

Vin bol s 12 ďalšími ženami, pričom internetom kolujú klebety, že v roku 2000 chodil (alebo len spal) s americkou herečkou a modelkou Carmen Electra a že mal pomer aj s americkou modelkou Mylou Sinanaj, v tom istom roku.

Vin chodil približne mesiac s americkou speváčkou a modelkou Kaya Jones a s niekoľkými ženami chodil len mesiac alebo dva, napríklad s americkou herečkou Chanel Ryan, americkou modelkou a herečkou Summer Altice a americkou herečkou Michelle. Ruben. Mal tiež krátky románik s americko-talianskou modelkou Laylou Roberts a niekoľko mesiacov chodil s osobnosťou amerického rádia a televízie Elisou Jordanou. Vin bol v ročnom vzťahu so Samanthou Phillipsovou, ktorá je americkou herečkou, moderátorkou talkshow a modelkou, a tiež chodil s Michelle Rodriguez, ktorá po jeho boku hrala vo franšíze Fast & Furious. V roku 2002 niekoľko mesiacov chodil s americkou autorkou Karrine Steffans a talianskou herečkou Asia Argento a v roku 2004 chodil s herečkou Shannon Malone.

Jeho posledný vzťah predtým, ako začal chodiť s Palomou Jimenez, bol s Mariou Menounosovou v roku 2006 – Maria je grécko-americká televízna reportérka, profesionálna zápasníčka a herečka.

Od novembra 2020 chodí s Palomou Jimenez, neoženil sa a má tri deti.

Kto je Paloma Jimenez?

Karla Paloma Jimenez Denagustin sa narodila v Acapulcu, Guerrero, Mexiko, 22. augusta 1983 – jej znamenie zverokruhu je Lev a má americkú aj mexickú národnosť. Ide o modelku, ktorá sa stala populárnou na internete po tom, čo začala randiť s Vinom Dieselom.

Paloma bola v Mexiku veľmi populárna pre svoju modelingovú kariéru a potom sa presťahovala do USA, kde pokračovala v práci modelky a objavila sa aj v reklamách značiek ako Coca-Cola, Honda a Pantene.

V roku 2005 sa Paloma objavila na titulnej strane mexickej verzie časopisu Maxim, o rok neskôr sa objavila v časopise Max – je tiež modelkou na móle, na módnej prehliadke Ready to Wear pre mnohých návrhárov v roku 2006, z ktorých niektorí boli Alberto Rodriguez, Guillermo Vargas a Lily z Francúzska. Od dnešného dňa je Paloma zastúpená spoločnosťami Look Models, ID Model Management a Two Management.

Paloma je tiež tak trochu televízna osobnosť, keďže sa objavila v jedinej epizóde show Otro Rollo Con: Adal Ramones.

Paloma má 37 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, jej výška je 5 stôp 10 palcov (1,78 metra) a váži okolo 135 libier (62 kg). Od novembra 2020 sa jej čistý majetok odhadoval na viac ako 5 miliónov dolárov.

Vinova rodina a raný život

Bol vychovaný spolu so svojím dvojčaťom Paulom v okrese Alameda ich matkou Delora Sherleen Vincent, ktorá bola astrologičkou, zatiaľ čo chlapci nestretli svojho skutočného otca – ich matka sa neskôr vydala za Irvinga H. Vincenta, afroamerického hereckého inštruktora.

Vin mal sedem rokov, keď sa s bratom vlámali do divadla a umelecký riaditeľ divadla namiesto toho, aby zavolal políciu, chlapcom ponúkol, aby začali hrať v divadle – chlapci súhlasili a Vin sa do toho zamiloval.

Navštevoval miestnu strednú školu, z ktorej maturoval v roku 1985 a potom pokračoval v štúdiu na Hunter College v New Yorku ktorú v roku 1989 ukončil bakalárskym titulom v odbore tvorivé písanie.

Kariéra ako herec a filmový spisovateľ

Bolo to rok po promócii, keď Vin odštartoval svoju hereckú kariéru, objavil sa v dramatickom filme Awakenings a o štyri roky neskôr hral v krátkom filme, ktorý napísal a produkoval s názvom Multi-Facial, ktorý bol uvedený na festivale v Cannes v roku 1995. Do dnešného dňa sa objavil v približne 50 filmoch a televíznych seriáloch a produkoval takmer 30 seriálov a filmov, pričom niektoré z jeho najvýznamnejších výkonov a produkcií sa chystáme spomenúť v tomto článku.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Vin Diesel (@vindiesel)

Svoj prvý celovečerný film Strays napísal v roku 1997 a MTV ponúkla, že z neho urobí sériu – Vinov úspech si všimol aj filmový režisér Steven Spielberg, ktorý ho pozval, aby sa objavil v kriticky uznávanom vojnovom filme Saving Private Ryan. Vin debutoval v speve v roku 2000, keď nahovoril hlavnú postavu animovaný akčný sci-fi film Železný obr . V tom istom roku sa preslávil v USA a Európe ako Riddick v sci-fi horore Pitch Black, ktorý sleduje Riddicka, psanca, ktorý vidí v tme a ktorý sa ocitne na planéte zamorenej nočnými tvormi. V roku 2002 si zahral Xandera Cagea, hlavnú postavu v akčnom filme XXX, a potom si zopakoval svoju rolu Riddicka v The Chronicles of Riddick a The Chronicles of Riddick: Dark Fury.

V auguste 2013 bol odmenený vlastnou hviezdou na hollywoodskom chodníku slávy a v roku 2014 nahovoril Groota v kriticky uznávanom superhrdinskom filme Marvel Guardians of the Galaxy – svoju rolu si zopakoval v pokračovaní filmu v roku 2017. Svoj hlas prepožičal Groot znova v rokoch 2018 a 2019 v dvoch filmoch Marvelu Avengers: Infinity War a Avengers: Endgame a naposledy v marci 2020 Vin hral hlavnú postavu Bloodshot v rovnomennom filme o superhrdinoch. Nedávno bol obsadený, aby sa objavil v pripravovanom filme Avatar 2.

Svoju spevácku kariéru – ak sa to tak dá nazvať – odštartoval aj debutovým singlom Feel Like I Do produkovaným Kygom a vydaným v septembri 2020.

Ocenenia a vyznamenania

V roku 1999 vyhral Vin a jeho kolegovia herci a herečky Cenu spoločnosti online filmových kritikov za najlepšie obsadenie vo filme Záchrana vojaka Ryana a v roku 2002 on a zosnulý Paul Walker. získal cenu MTV Movie Award za najlepší tím na obrazovke za film Rýchlo a zbesilo. V roku 2005 vyhral cenu Video Software Dealers Association za mužskú hviezdu roka za film The Chronicles of Riddick a v roku 2011 Vin vyhral cenu CinemaCon za akčnú hviezdu roka za film Fast Five.

On a Paul (posmrtne za Paula) získali v roku 2014 cenu MTV Movie Award za najlepšie duo na obrazovke za Fast & Furious 6 a nasledujúci rok Vin vyhral cenu Teen Choice Award za Choice Movie Actor: Action for Furious 7 – naposledy v roku 2016 Vin vyhral dve ceny People's Choice Awards za obľúbený film a obľúbený akčný film za Furious 7.

Bol nominovaný na 36 ďalších ocenení.

Záľuby a iné záujmy

Vin je veľkým fanúšikom stolových hier, najmä Dungeons & Dragons, ktoré hrá posledných 20 rokov a v roku 2004 dostal tú česť napísať predslov ku knihe 30 Years of Adventure: A Celebration of Dungeons & Dragons – v r. 2015, Merritt k (predtým Merritt Kopas) navrhol a vyvinul videohru Vin Diesel DMing a Game of D&D Just For You.

pridané Klub Vin Diesel na Piatok 25. augusta 2017

Vin miluje cestovanie a bol takmer vo všetkých štátoch USA, pričom aspoň raz bol aj v Ázii, Afrike a Európe – jeho obľúbenou krajinou je Dominikánska republika a je blízkym priateľom s bývalým prezidentom krajiny Leonelom Fernandezom.

Voľný čas zvyčajne trávi v posilňovni a každý týždeň má päť až šesť tréningov, teda jeho svalnaté telo – Vin tiež dodržiava špeciálnu diétu a má vlastného výživového poradcu a osobného trénera.

Vek, výška a čistý majetok

Vin má 53 rokov. Je plešatý a má hnedé oči, jeho výška je 1,82 metra a váži okolo 80 kg. Od novembra 2020 jeho čistý majetok sa odhaduje na viac ako 225 miliónov dolárov.