Kto je manželka Skipa Baylessa? Nevyslovená pravda Ernestine Sclafaniovej

ObsahErnestine Sclafani Wiki Bio

Ernestine Sclafani sa narodila na Long Islande v New Yorku v USA 3. augusta 1962 – jej znamenie zverokruhu je Lev a má americkú národnosť. Je podnikateľkou a podnikateľkou , ale kto by mohol byť známy ako manželka amerického športového publicistu a televíznej osobnosti Skipa Baylessa.

Detstvo a vzdelanie

Ernestine vyrastala na Long Islande spolu so svojím bratom a sestrou ich rodičia, o ktorých sa predpokladá, že obaja pracovali v realitnom biznise – Ernestine matka zomrela na rakovinu pankreasu v roku 2013. Jej sestra dnes pracuje ako chirurgička prsníka, zatiaľ čo jej brat sa stal aj lekárom.

Ernestine bola motivovaná rodičmi a staršími súrodencami, aby študovala na vysokej škole a na štúdium sa zamerala už od útleho veku.

Tu sme na UCLA vs Vanderbilt (Skipova alma mater) Moja vôbec prvá hra so Skipom po 15 rokoch! Čo sa deje...

pridané Ernestine Sclafani Bayless na Piatok 6. marca 2020

Navštevovala miestnu strednú školu, na ktorej športovala, navštevovala a pomáhala organizovať akékoľvek podujatia, ktoré mohla, a tiež cvičila herectvo v školskom dramatickom klube. Zmaturovala v roku 1980 a potom si dala dva roky prestávku, kým sa zapísala na Suffolk County Community College, ktorú ukončila s bakalárskym titulom v roku 1986.

Ernestinina kariéra

Ernestine odštartovala svoju kariéru v septembri 1981, keď sa stala asistentkou riaditeľa doplnkov v spoločnosti Izod Lacoste, predstavila ich najnovšie rady redaktorom módneho trhu a úzko spolupracovala s riaditeľom – zastávala túto funkciu rok a pol, potom vo februári 1983, Ernestine sa pripojila k Esmark Apparel a pracovala ako ich asistentka marketingového riaditeľa.

Počas svojho pôsobenia pomáhala vytvárať dámsky pančuchový tovar pre značky ako Calvin Klein, Leg Looks a Liz Claiborne, dohliadala na prácu oddelenia výskumu a vývoja a mala na starosti prezentáciu nových línií médiám.

Po dvoch rokoch Ernestine dala výpoveď a pripojila sa k Bally of Switzerland, keď bola pozvaná pracovať ako ich interná riaditeľka pre styk s verejnosťou, pričom mala na starosti množstvo vecí vrátane pánskeho a dámskeho vrchného oblečenia a obuvi, pracovala s tímom dizajnérov a prezentovala línie módy. redaktori trhu – práca Ernestine vyhovovala, rovnako ako aj plat a v Bally zo Švajčiarska zostala 10 rokov.

V januári 1995 nastúpila do Edelman Public Relations Worldwide ako ich viceprezidentka riadi 16-členný tím pre styk s médiami a po 10 rokoch sa Ernestine pripojila k Weber Shandwick ako ich viceprezidentka a manažérka pre styk s médiami – túto funkciu zastávala 13 rokov až do októbra 2018, kedy založila vlastnú spoločnosti Ernestine Sclafani Bayless PR a odvtedy pôsobí ako jej riaditeľ.

Milujte život a manželstvo so Skipom Baylessom

Ernestine sa stretla so svojou budúcou polovičkou, Skipom Baylessom, keď pracoval pre sieť ESPN. Obaja boli na obchodnom stretnutí s Kevinom Dillionom, a keďže ich to k sebe priťahovalo, o niekoľko dní neskôr išli na rande. Skip to Ernestine objasnil jeho práca bude pre neho vždy dôležitejšia ako ona , čo bolo zrejme v poriadku pre Ernestine, ktorá sa tiež chcela zamerať na svoju kariéru – obe spájalo niekoľko spoločných záujmov, ako sú filmy Woodyho Allena a hudba 60. rokov.

Niekoľko rokov spolu chodili v tajnosti, kým sa zrejme v roku 2016 vzali, na súkromnom obrade, ktorého sa zúčastnilo len pár ľudí, a Ernestine a Skip tajili aj dátum svadby. Rozhodli sa nemať deti, ale venovať sa svojej kariére.

Ernestine nehovorila o žiadnych iných mužoch, s ktorými by mohla chodiť, a od novembra 2020 je vydatá za Skipa Baylessa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Ernestine je veľkou milovníčkou zvierat a má domáceho maznáčika maltézskeho psa Hazel, ktorý je často viditeľný na Ernestinných obrázkoch na Instagrame. Počas svojich tínedžerských rokov občas dobrovoľne pracovala v miestnom útulku pre zvieratá.

Ernestine počas svojich 20-tych a 30-tych rokov absolvovala každý týždeň niekoľko tréningov v posilňovni a venovala sa niekoľkým športom, zatiaľ čo dnes sa venuje iba golfu.

jpeg

Rada píše a napísala aj vlastnú knihu Ako udržať vzťah nažive, keď žijete s chlapom posadnutým športom, vydaná 10. septembra 2019. Tiež rada číta a má rada knihy podľa skutočných udalostí, ako napríklad The Perfect Nanny od Leily Silmani, Red Joan od Jennie Rooney a Beautiful Exiles od Meg Waite Clayton.

Ernestine tiež rada sleduje historické filmy, pričom medzi jej obľúbené patria Glory, Schindlerov zoznam a Apollo 13.

Vek, výška a čistý majetok

Ernestine má 58 rokov. Má dlhé blond vlasy a zelené oči, jej výška je 5 stôp 7 palcov (1,7 metra) a váži okolo 50 kg. Od novembra 2020 sa jej čistý majetok odhadoval na viac ako 1 milión dolárov Čistá hodnota Skip sa odhaduje na viac ako 17 miliónov dolárov.

Kto je Skip Bayless?

John Edward ‚Skip‘ Bayless II sa narodil v Oklahoma City, USA, 4. decembra 1951 – jeho znamenie zverokruhu je Strelec a má americkú národnosť. Možno je najlepšie známy tým, že pracoval ako komentátor v šou First Take.

Bol vychovaný spolu so svojou sestrou a bratom Rickom Baylessom (šéfkuchár a reštauratér) ich matkou a otcom Johnom starším, ktorí Johna aj jeho matku volali „Skip“, zatiaľ čo prezývka sa nakoniec uchytila ​​na Johnovi. Skipovi rodičia boli majiteľmi reštaurácie Hickory House, v ktorej Skip pracoval v ranom detstve. Študoval na strednej škole Northwest Classen High School, kde sa začal zaujímať o basketbal a bejzbal, ale potom, čo ho povzbudil jeho učiteľ angličtiny, začal Skip písať o športe do školských novín.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Skipom Baylessom (@skipbayless)

Po imatrikulácii v roku 1969 zapísal sa na Vanderbilt University v roku 1973 ukončil bakalársky titul z angličtiny a histórie.

Hneď po promócii začal pracovať v denníku Miami Herald, kde zostal dva roky a potom prešiel do iného denníka The Los Angeles Times. Počas svojho pôsobenia tam Skip v roku 1977 vyhral cenu Eclipse za vynikajúce písanie novín. V roku 1977 začal pracovať pre The Dallas Morning News ako ich športový publicista a asi po troch rokoch prešiel do práce pre The Dallas Times Herald.

Počas tohto obdobia Skip napísal tri knihy: God's Coach: The Hymns, Hype and Hypocrisy of Tom Landry's Cowboys, The Boys: The Untold Story of the Dallas Cowboys' Season on the Edge a Hell-Bent: The Crazy Truth About the Win resp. Else Dallas Cowboys. Hell-Bent, pričom všetky tri boli o tíme amerického futbalu Dallas Cowboys, ktorý súťaží v Národnej futbalovej lige (NFL). Skip strávil 17 rokov v The Dallas Times Herald a potom sa pripojil k The Chicago Tribune ako ich športový publicista a po siedmich rokoch ich opustil v júli 2001.

Po dvoch rokoch práce na voľnej nohe, prispievaní do rôznych televíznych sietí, ako sú Fox Sports Net a SportsCenter, bol Skip v roku 2003 pozvaný, aby sa pripojil k sieti ESPN av roku 2004 sa stal zamestnancom na plný úväzok. Po 12 rokoch práce s ESPN 26. apríla 2016 bolo odhalené, že opustí sieť a jeho posledné vystúpenie bolo v epizóde šou First Take 21. júna. Potom sa pripojil k Fox Sports a odvtedy s nimi spolupracuje.

Skip sa podieľal aj na natáčaní – v roku 2006 sa objavil v kriticky uznávanom športovom filme Rocky Balboa. V roku 2010 sa objavil v sérii dokumentárnych filmov 30 za 30, zatiaľ čo nasledujúci rok sa objavil vo filme Herschel.