• Hlavná
  • Herci
  • Kto je manželka Shemara Moora? S kým teraz chodí? Životopis

Kto je manželka Shemara Moora? S kým teraz chodí? Životopis

ObsahŽivotopis Shemar Moore Wiki

Shemar Franklin Moore sa narodil v Oaklande v Kalifornii v USA 20. apríla 1970 – jeho znamenie zverokruhu je Býk a má americkú národnosť. On je herec ktorý môže byť najlepšie známy pre jeho stvárnenie Malcolma Wintera v romantickom dramatickom seriáli The Young and the Restless, ktorý vytvorili Lee Phillip Bell a William J. Bell a v ktorom si zahrali Doug Davison, Eric Braeden a Peter Bergman. Príbeh sleduje životy dvoch klanov Newman a Abbott, žijúcich v Genoa City. Shemar bol členom hlavného obsadenia od roku 1994 do roku 2005, zatiaľ čo séria beží od roku 1973, teraz má viac ako 12 000 epizód a vyhrala 293 ocenení, pričom bola nominovaná na 710 ďalších.

Auto selfie (na brzdovom svetle... shhhhhhh 🤫) PRVÝ DEŇ fotenia HONDO/SWAT 4. SEZÓNA... HOTOVO!! …. banda je opäť pohromade a DOKONAĽUJEME TO!!!! 🤩

pridané Shemar Moore na štvrtok 6. augusta 2020

Detstvo a vzdelanie

Shemar Moore bol vychovávaný ako jediné dieťa jeho afroamerickým otcom Sherrodom Mooreom, ktorý bol lekárom, a jeho matkou Marilyn Wilson, ktorá bola učiteľkou matematiky a potom sa stala obchodnou konzultantkou.

Kvôli rasizmu a iným problémom sa Shemar a jeho matka presťahovali do Európy a potom sa v roku 1977 vrátili do Chica v Kalifornii. Navštevoval Gunn High School v Palo Alto a potom sa zapísal na Santa Clara University, z ktorej absolvoval bakalársky titul v odbore komunikácie v roku 1992. Až po promócii sa Shemar začal zaujímať o herectvo – počas štúdia na vysokej škole sa venoval športu, hral futbal, basketbal a zápasil.

Úlohy v televíznych seriáloch

Shemar debutoval v televíznom seriáli v roku 1995, keď bol obsadený do úlohy Jona Marca v epizóde The Last Temptation zo sitcomu Living Single, potom sa objavil v jednotlivých epizódach mnohých seriálov, ako je sitcom The Jamie Foxx Show, komédia The Nanny a ďalší sitcom Arliss.

V roku 1999 bol pozvaný, aby si zahral Ty v epizóde Won't Power situačnej komédie Malcolm & Eddie, v ktorej hrali Malcolm-Jamal Warner, Eddie Griffin a Karen Malina White a je o zodpovednom mužovi Malcolmovi, ktorý začne žiť s vlekom. vodič kamiónu Eddie – séria bola nominovaná na tri ceny.

V roku 2002 Shemar stvárnil hlavnú postavu Jesse Reese akčná sci-fi dráma Birds of Prey , v ktorom si zahrali aj Ashley Scott, Dina Meyer a Rachel Skarsten a je o troch ľuďoch, ktorí prevzali Batmanovo miesto: Lovkyňa, Oracle a Čierny kanár. Od roku 2005 do roku 2017 hral Shemar Dereka Morgana, jednu z hlavných postáv v mysterióznej kriminálnej dráme Criminal Minds, ktorá bola veľkým úspechom a získala 23 ocenení a zároveň bola nominovaná na 35 ďalších, vrátane troch cien Primetime Emmy.

Jednou z jeho najnovších úloh v televíznom seriáli bola akčná dráma S.W.A.T., v ktorej od roku 2017 hrá seržanta Daniela ‚Hondo‘ Harrelsona.

Úlohy vo filmoch

Shemar debutoval vo filme v roku 1997, keď bol obsadený do úlohy Chrisa v romantickej komédii Hav Plenty, a niekoľko z jeho nasledujúcich úloh bolo v akčnom filme Butter z roku 1998, v romantickej komédii The Brothers z roku 2001 a v erotickom thrilleri Motives z roku 2004.

V roku 2005 bol pozvaný, aby si zahral Trenta, jednu z hlavných postáv po boku Kelly Rowland a Duanea Martina v romantickom komediálnom muzikáli The Seat Filler, pričom v tom istom roku hral vo filme romantickú komediálnu drámu Denník šialenej černošky .

Shemar je tiež hlasovým hercom, keď nahovoril Victora Stonea a Cyborga v dvoch animovaných filmoch o superhrdinoch Justice League: War a Justice League: Throne of Atlantis, a opäť ich vyjadril vo filmoch The Death of Superman, Reign of the Superman a Justice League Dark: Apokolipsová vojna.

Jednou z jeho najnovších úloh vo filmoch bola romantická komédia The Bounce Back, v ktorej stvárnil hlavnú postavu Matthewa Taylora.

ocenenia

Shemar bol nominovaný na približne 20 cien, z ktorých väčšina bola za výkon vo filme The Young and the Restless – vyhral sedem ocenení Image Awards a jednu cenu Daytime Emmy za sériu a získal aj cenu Image Award pre vynikajúceho herca v dramatickom seriáli za výkon vo filme Criminal Minds.

Naposledy, v roku 2016, bol Shemar nominovaný na People’s Choice Award za obľúbeného herca kriminálnej drámy, aj za Criminal Minds.

Milujte život a manželku

Shemar je celkom otvorený, pokiaľ ide o rozprávanie o svojom milostnom živote, a bol spájaný s 13 slávnymi herečkami a spevákmi.

V roku 1993 mal krátky románik s americkou herečkou Bobbie Phillipsovou a potom asi rok chodil so slávnou americkou speváčkou Toni Braxton, kým sa v polovici roku 1995 z neznámych dôvodov rozišli. Shemar bol vtedy vo vzťahu s Lelou Rochon, americkou herečkou známou stvárnením Robina Stokesa v romantickom filme Waiting to Exhale, no boli spolu len dva mesiace, kým sa začal stretávať s Halle Berry, slávnou americkou herečkou a modelkou – Zdalo sa, že Shemar nemá záujem o dlhodobý vzťah, pretože všetky trvali najviac jeden rok.

Po rozchode s Halle v roku 1998, v roku 2000 on začal chodiť s kanadskou herečkou a kaskadérkou Sharlene Royer .

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Shemarom Mooreom (@shemarfmoore)

Od polovice roku 2002 do konca roku 2003 bol Shemar vo vzťahu s Ashley Scott, herečkou a modelkou, ktorá je známa tým, že dala hlas Marii Miller vo videohre The Last of Us, potom v rokoch 2004 až 2005 chodil s Kimberly Elise, ďalšou herečkou. Hovorí sa, že Shemar mal v roku 2006 pomery s Victoriou Rowell (herečkou) a Gabrielle Richens (modelkou).

V roku 2007 chodil so švajčiarskou herečkou Lauriane Gilliéron a po tom, čo sa s ňou po mesiaci rozišiel, zostal Shemar údajne nasledujúcich sedem rokov slobodný – alebo aspoň verejne nepripútaný.

V roku 2014 chodil s hviezdou Instagramu Lauren Wood, no do konca roka sa začal stretávať so slávnou futbalistkou Shawnou Gordon.

Od začiatku roku 2018 do roku 2019 bol Shemar vo vzťahu s Anabelle Acostou, americko-kubánskou herečkou známou stvárnením Annabelly v seriáli Ballers.

Hoci internetom kolujú zvesti, že Shemar je dnes ženatý muž a má manželku, tieto sa nepotvrdili, pretože neexistujú žiadne podporné dôkazy. Takže od novembra 2020 je slobodný, neoženil sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Shemar je fyzicky aktívny od svojich tínedžerských rokov a aj dnes má každý týždeň niekoľko tréningov v posilňovni a dodržiava špeciálnu diétu, ktorú mu navrhol jeho výživový poradca – Shemarovo telo bez košele sa objavilo na titulnej strane okolo 18. časopisov.

Rád cestuje a bol po celých USA za prácou aj zábavou, pričom bol aj v niekoľkých európskych krajinách ako Londýn, Grécko a Španielsko.

Je milovníkom zvierat a má domáceho psa, zatiaľ čo jeho obľúbené zvieratá sú levy.

Shemar má svojich obľúbených hercov a herečky, z ktorých niektorí sú Denzel Washington, Robert De Niro a Angelina Jolie, zatiaľ čo medzi jeho obľúbené filmy patrí Enemy of the State, trilógia Krstný otec a Lara Croft: Tomb Raider – the Cradle of Život.

Vek, výška a čistý majetok

Shemar má 50 rokov. Má krátke čierne vlasy a hnedé oči, jeho výška je 1,85 m (6 stôp) a váži okolo 84 kg.

Od novembra 2020 jeho čisté imanie sa odhaduje na viac ako 22 miliónov dolárov.