Kto je manželka Omari Hardwick? Wiki Jennifer Pfautch

Manželkou Omari Hardwick je Jennifer Pfautch – pár sa 4. mája 2012 zviazal na súkromnom obrade v Kansas City. V čase svadby spolu Pfautch a Hardwick chodili niekoľko rokov.

Pfautch a Hardwick sú stále šťastne ženatí a majú spolu dve deti.

ObsahKto je teda Jennifer Pfautch?

Jennifer Jae Pfautch je americká publicistka, producentka a influencerka na sociálnych sieťach, narodená 4. januára 1980 v St Louis, Missouri, USA.

O Jenniferinej rodine, detstve a základnom vzdelaní sa toho veľa nevie. Je však známe, že v roku 2004 promovala na Lutheran University so sídlom v Kalifornii. Obdobie jej štúdia zahŕňalo stáž na oddelení publicity Primetime Entertainment NBC v Burbanku v Kalifornii.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Omari Hardwick (@omarihardwickofficial)

Po ukončení štúdia začala pracovať v Creative Artists Agency, kde zotrvala vyše roka, potom prešla do Paradigm Talent Agency ako publicistka, kde zrejme zostala až do svadby.

Vzťah s Omari Hardwick

Prvé roky a potrat

Hoci Hardwick ani Pfautch neprezradili podrobnosti o svojom prvom stretnutí, je známe, že svoj vzťah začali okolo roku 2007.

Zdalo sa, že pre pár je všetko v poriadku a ich šťastie sa značne zvýšilo, keď v marci 2008 Jennifer otehotnela s Omariným dieťaťom.

18. novembra toho roku sa však Jennifer zúčastnila údajne rutinného lekárskeho stretnutia, kde jej oznámili, že tlkot srdca jej bábätka sa zastavil: „Začalo mi zvoniť v ušiach, miestnosť sa začala víriť,“ priznal Pfautch. príspevok na Instagrame .

V čase potratu bola Jennifer v siedmom mesiaci tehotenstva. Neuveriteľná bolesť zo straty prvého dieťaťa v nej vyvolala pocit viny, pretože si myslela, že s ňou niečo nie je v poriadku: ‚Môj myseľ bombardovalo toľko myšlienok, ale už žiadne srdcervúce, že som nejako zlyhala, že moje telo nejako zlyhalo‘.

Po smutnom incidente strávila Jennifer niekoľko mesiacov v depresii, a hoci sa ju veľa ľudí snažilo utešiť, smútok z jej straty nezmizol. Na svojom instagramovom účte sa tiež priznala, že si vždy pamätá svoje mŕtve dieťa, bez ohľadu na to, koľko rokov ubehlo.

Manželstvo a deti

Pfautch a Hardwick spolu prekonali ťažké časy a zostali ako pár niekoľko rokov. V roku 2012 sa vzali na súkromnom obrade, ktorý nebol pod verejnou kontrolou, keďže v tom čase bol Hardwick pomerne neznámy herec, hoci mal 38 rokov a ona mala 32 rokov.

Omari Hardwick kritizuje online kritikov, ktorí tvrdo hovoria o jeho manželke Jennifer Pfautch. Chytiť…

pridané STAVTE jej TV na Utorok 23. septembra 2014

V roku 2013 pár privítal Novu, ich najstaršie dieťa a jedinú dcéru. Potom sa im v roku 2015 narodil syn Brave.

Rodina je veľmi blízka a Pfautch aj Hardwick často zdieľajú fotky svojich detí na svojich sociálnych sieťach. Zapnuté príspevok na Instagrame marca 2020 vyjadrila vďačnosť za svoje deti, napriek výzvam, ktoré musí ako matka znášať: „Vďačná týmto malým dvom za ich milosť, trpezlivosť, lásku a humor, keď sa všetci spolu učíme, ako robiť túto životnú vec“.

Škodlivé komentáre

Jennifer Pfautch a jej manžel čelili odporu na sociálnych sieťach za to, že tvoria medzirasový pár. Omari však nezostane ticho, keď čelí takýmto komentárom, a svoju manželku v týchto situáciách vždy obhajuje.

V roku 2014 fanúšik jeho postavy Power Ghost zanechal nasledujúci komentár na Obrázok na Instagrame o ňom a Jennifer: „Milujem ťa, duch... stratil si body za to, že sa oženil s bielym... ale stále ťa máme“. Hardwick rýchlo odpovedal na zlomyseľný komentár a uistil sa, že nedovolí, aby niekto Pfautcha nerešpektoval: „Bol by som radšej, keby si ma nemal. Práve si so mnou stratil všetky body. Veľa šťastia v živote.‘

Toto nebol jediný prípad, kedy Hardwick obhajoval Jennifer na verejnosti. V roku 2018 fanúšik vyhlásil, že Hardwicková zjavne nesprávne reagovala na to, že sa s ním pokúšala odfotiť na verejnosti.

Avšak v rozhovore pre The Breakfast Club neskôr toho roku Hardwick vyhlásil, že dôvodom, prečo sa odmietol odfotiť s uvedenou fanúšičkou, bolo to, že ona zjavne ignorovala jeho rodinu, keď sa s ním rozprávala: ‚Upokoj sa! Len sa uvoľnite a dostatočne ju uznajte (Pfautch).

Môže to byť polovičný pohľad! Uznali ste, že je dýchajúca bytosť,“ povedal v rozhlasovej relácii.

Kde je dnes Jennifer Pfautch?

Nebolo zverejnené, kde Jennifer Pfautch v súčasnosti pracuje, pretože tento typ detailov o svojom živote nezverejňuje na sociálnych sieťach.

Aj keď nie je známe, či pokračovala vo svojej kariére ako publicistka, je známa svojím účtom na Instagrame, na ktorom má viac ako 100 000 sledovateľov, takže jej kariéra mediálneho ovplyvňovateľa sa zdá byť sľubná.

Okrem poskytovania pozitívnych rád o životných záležitostiach a šírenia povedomia o spoločenských problémoch je Jennifer Pfautch jednoznačne ženou silnej viery. Na svojom Instagrame často zdieľa modlitby a vyjadruje svoju vďačnosť Bohu.

Jennifer Pfautch má osobnú webovej stránky na ktorých zdieľa svoje rôzne záujmy. Kategórie tém na jej blogu sú podnety na zamyslenie, pastva pre oči, dobré jedlo a inšpirácia.

Omari Hardwick: Kto je slávny manžel Jennifer Pfautch?

Omari Latif Hardwick je americký herec a aktivista, narodený 9. januára 1974 v Georgii v USA ako prostredné dieťa z manželstva Clifforda a Joyce Hardwickovej. Mal dvoch starších bratov menom Malik a Jamil a mladšiu sestru Shani. Bohužiaľ, Malik zomrel v roku 2014 a Shani v roku 2015.

Omari navštevoval Marist High School, odkiaľ maturoval v roku 1991. Potom navštevoval University of Georgia so športovým štipendiom, ktoré mu bolo udelené vďaka jeho prirodzenému talentu na futbal a bejzbal.

Napriek tomu, že bol vynikajúcim športovcom, Omari si tiež vypestoval hlbokú lásku k herectvu a poézii, čo ho priviedlo k tomu, že už od útleho veku začal písať. Vyštudoval divadlo s vedľajšou činnosťou.

Po ukončení štúdia Omari vstúpil do draftu Národnej futbalovej ligy (NFL), hoci ho nakoniec odmietli, a tak sa začal vážne venovať hereckej kariére.

Hardwickova cesta k dosiahnutiu svojich snov bola však od začiatku náročná. Ako mladý a usilovný herec musel bojovať o to, aby ho v Hollywoode brali vážne, a potreboval pracovať na rôznych čiastočných úväzkoch a nedostatočne platených zamestnaniach, čo ho nakoniec priviedlo k tomu, že chvíľu žil vo svojom aute.

Hardwick bol nakoniec obsadený do menšej úlohy vo filme Circles v roku 2001 a tiež sa v tom roku objavil vo videu Bar-B-Q ako Pretty Ricky.

O tri roky neskôr stvárnil postavu Saula vo filme Within The Wall, po ktorej nasledovala jeho postava Act Shun vo filme The Male Groupie.

Hoci doteraz hral len vedľajšie postavy, Omari neúnavne pokračoval v napĺňaní svojho sna stať sa hercom. Bolo to vtedy, keď bol v roku 2004 obsadený do vedľajšej postavy Danteho Poncea vo filme Sucker Free City.

V roku 2005 bol Byronom v Beauty Shop, v hlavnej úlohe s Queen Latifah, a objavil sa v pilotnej epizóde Crossing Jordan. Jeho prvá významná úloha však prišla v roku 2006, keď bol obsadený ako Ku James vo filme Speechless.

Odvtedy hral Hardwick niekoľko menších úloh v televíznych seriáloch a filmoch, až do roku 2009, keď hral postavu Shavoo v Next Day Air, po ktorej nasledoval jeho vzhľad ako Malik v Everyday Black Man.

V roku 2010 dostal Omari svoju prvú veľkú príležitosť v televízii, keď sa objavil ako Ty Curtis v niekoľkých epizódach seriálu Dark Blue. V tom roku príde aj jeho veľký zlom vo filmoch, s hlavnou úlohou vo filme I Will Follow.

V roku 2013 si zahral v romantickom filme Things Never Said, po ktorom nasledovali jeho úlohy vo filmoch The Last Letter a A Christmas Blessing.

Rok 2014 bol nezabudnuteľným rokom pre Omariho Hardwicka, pretože sa stal dlhotrvajúcim protagonistom televízneho seriálu Power Ghost, čo je rola, ktorá bola široko chválená publikom show. Jeho vynikajúci výkon bol jedným z dôvodov, prečo sa seriál vysiela už viac ako sedem rokov.

V roku 2018 Hardwick hral vo filme A Boy. Dievča. Sen, po ktorom bude nasledovať jeho hlavná úloha v horore Spell v roku 2020. Jeho najnovším projektom je postava Vanderohe vo filme Army of the Dead, ktorý má mať premiéru v roku 2021.

Čistá hodnota

Jennifer Pfautch má odhadovanú čistú hodnotu viac ako 1,5 milióna dolárov, čo je výsledkom jej kariéry publicistky a ovplyvňovateľa sociálnych médií.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný používateľom Ice Cream Conversations (@icecreamconvos_)

Fyzický vzhľad

Jennifer Pfautch je nádherná žena so zelenými očami a čiernymi vlasmi. Jej etnická príslušnosť je biela a je štíhlej postavy, meria 5 stôp 10 palcov (1,78 m) na výšku, hoci jej hmotnosť nie je známa. Jennifer má na tele rôzne tetovania a často cvičí.

Zaujímavosti

Manžel Jennifer Pfautch Omari vyhlásil, že mu zachránila život, pretože ho podporovala, keď prežíval mnohé ťažké časy. Omari mal pochybnosti pred konkurzom na Power, ale Jennifer mu pomohla urobiť správne rozhodnutie: „Jeho duša vedela, že je čas prijať to, čo pre neho Boh pripravil, čo sa týka kariéry,“ povedala pokorne. Ebenový časopis : „Aby sa to podarilo, rola Ghost bola ďalším krokom v tomto procese. Úprimne som povedal veľmi málo.'