Kto je manželka miliardára Marka Cubana, Tiffany Stewart? Wiki

ObsahKto je Tiffany Stewart?

Tiffany Stewart sa narodila v USA 1. januára 1970 – jej znamenie zverokruhu je Kozorožec a má americkú národnosť. Je to bývalá predavačka , ktorá je azda najznámejšia ako manželka amerického miliardára Marka Cubana.

Raný život a vzdelanie

Tiffany bola vychovaná v USA po boku svojej sestry ich rodičmi, ktorí obaja pracovali v dvoch zamestnaniach, aby finančne podporili rodinu. Tiffany a jej sestra sa často hádali , ale ako Tiffany uviedla, ich matka ich prinútila prejsť sa okolo domu trikrát a kým by sa vrátili, obaja by sa už zmierili – Tiffany dnes používa túto metódu disciplíny na svojich deťoch.

Navštevovala miestnu základnú školu, na ktorej mala záujem stať sa modelkou alebo herečkou, no po zápise na miestnu strednú školu Tiffany zistila, že na tento druh kariéry nemá, a tak sa zamerala na iné veci. Po imatrikulácii v roku 1988 sa rozhodla neštudovať vysokú školu, ale zamestnať sa a finančne sa živiť.

Kariéra Tiffany

Tiffany dlhé roky pracovala v reklamnej agentúre ako predavačka, ale po tom, čo začala chodiť s Markom Cubanom, a po tom, čo jej ponúkol, že jej poskytne všetko potrebné, s tým, že už nemusí pracovať, dala výpoveď.

Keďže Tiffany stále chcela niečo robiť, s Markom sa nakoniec rozhodli, že by mohla pracovať ako manažérka niektorých jeho záležitostí.

Milujte život a manželstvo s Markom Cubanom

Bolo to v roku 1997, keď Tiffany stretla Marka, keď cvičili v rovnakej telocvični. Chodili spolu rok, kým sa spolu presťahovali a o štyri roky neskôr si obaja vymenili sľuby na súkromnej ceremónii na barbadosskej pláži v septembri 2002, na ktorej sa zúčastnilo asi 20 ich najbližších priateľov a rodinných príslušníkov.

(Ako Bill Gates, Mark Cuban a ďalší obmedzujú používanie technológií svojich detí) – …

pridané Tradebuddy.online na Utorok 5. júna 2018

V roku 2003 sa Tiffany narodila ich dcéra Alexis Sofia a v roku 2006 nasledovala ich druhá dcéra Alyssa – v roku 2010 sa im narodil syn Jake. Rodina žije v obrovskom sídle v Dallase v Texase a hoci Tiffany spočiatku tvrdila, že je pre nich príliš veľký a že by si ho nikdy nekúpila, keby to bolo na nej, nakoniec si naň zvykla a teraz si nevie predstaviť, že by žila niekde inde.

Tiffany nehovorila o žiadnych mužoch, s ktorými mohla chodiť pred stretnutím s Markom, a od novembra 2020 je vydatá a má tri deti.

Záľuby a iné záujmy

Tiffany je známa tým, že je veľmi tajnostkárska, pokiaľ ide o jej osobný život – vyhýba sa médiám a svoje deti tiež drží mimo pozornosti.

Je filantropkou, ktorá dobrovoľne spolupracovala s organizáciou Hoops ‘n Hopes a tiež darovala peniaze nemocnici Parkland. Tiffany je v správnej rade Mavs Foundation a vyberá príjemcov ročných grantov.

Miluje cestovanie a so svojím manželom bola po celých Spojených štátoch za prácou aj zábavou, pričom obaja pri rôznych príležitostiach dovolenkovali aj v Európe, kde zostali v krajinách ako Taliansko, Anglicko a Francúzsko – jej obľúbené mesto medzi krajinami. tie, ktoré navštívila, je Paríž vo Francúzsku.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Markom Cubanom (@mcuban)

Vo svojom voľnom čase rada pozerá filmy – jej obľúbeným hercom a herečkou sú Jim Carrey a Julia Roberts, pretože rada sleduje komediálne filmy ako Ace Venture: Pet Detective, Bruce Almighty a The Runaway Bride.

Vek, výška a čistý majetok

Tiffany má 50 rokov. Má dlhé blond vlasy a modré oči, jej výška je 5 stôp 5 palcov (1,65 m) a váži okolo 130 libier (59 kg). Od novembra 2020 sa jej čistý majetok odhaduje na takmer 1 milión dolárov čistý majetok jej manžela je údajne viac ako 4,2 miliardy dolárov.

Kto je Mark Cuban?

Mark Cuban sa narodil v Pittsburghu v Pensylvánii USA 31. júla 1958 – jeho znamenie zverokruhu je Lev a má americkú národnosť. Je podnikateľom, investorom, vlastníkom médií a televíznou osobnosťou, ktorý môže byť známy najmä vďaka svojmu bohatstvu, keďže je 179. najbohatším človekom na svete.

Bol vychovaný spolu so svojimi dvoma bratmi Jeffom a Brianom v Pittsburghu, ich matkou Shirley, ktorá každý týždeň menila prácu, a ich otcom Nortonom Cubanom, ktorý pracoval ako čalúnnik automobilov. Mark sa začal zaujímať o zarábanie peňazí vo veľmi ranom veku a keď mal 12 rokov, predával vrecia na odpadky, aby si kúpil basketbalové topánky.

Počas štrajku Pittsburgh Post-Gazette, keď mal 16 rokov, zarobil peniaze tým, že do Pittsburghu priniesol noviny z Clevelandu. Navštevoval University of Pittsburgh pred prestupom na Indiana University, kde v roku 1981 ukončil štúdium na Kelley School of Business s titulom Bachelor of Science.

Ako barman začal pracovať 7. júla 1982, predtým ako nastúpil do Your Business Software ako predajca. Pokračoval v založení vlastnej spoločnosti MicroSolutions, ktorú v roku 1990 predal spoločnosti CompuServe za 6 miliónov dolárov. Vážne peniaze začal zarábať po tom, čo sa pripojil k spoločnosti Audionet, ktorá bola v roku 1998 premenovaná na Broadcast.com a ktorú kúpila spoločnosť Yahoo! v roku 1999 za 5,7 miliardy dolárov (v akciách).

Ako investor spolupracoval so spoločnosťou na zdieľanie súborov Red Swoosh, blogovou sieťou Weblogs, Inc. a webovou stránkou pre investigatívne spravodajstvo Sharesleuth.com. V apríli 2007 spolupracoval s nezávislým knižným vydavateľstvom Mascot Books, ktoré vydalo jeho detskú knihu Let's Go, Mavs!, a v novembri 2011 Mark vydal ďalšiu knihu How to Win at the Sport of Business: If I Can Do It, You Can Urob to.

V roku 2011 sa pripojil k televíznej show Shark Tank ako jeden z investorov a do mája 2015 investoval takmer 20 miliónov dolárov do 85 obchodov.

Dnes je vlastníkom niekoľkých spoločností vrátane Magnolia Pictures a je tiež väčšinovým vlastníkom basketbalového tímu Dallas Mavericks, ktorý kúpil za 285 miliónov dolárov – už roky má záujem vlastniť futbalový a hokejový tím.

Mark je filantrop, ktorý v júni 2015 daroval 5 miliónov dolárov Indiana University a ktorý od vypuknutia koronavírusu začiatkom roka 2020 ponúka rady majiteľom malých podnikov.