• Hlavná
  • Herci
  • Kto je manželka Kennyho Wayna Shepherda? Wiki Hannah Gibsonovej

Kto je manželka Kennyho Wayna Shepherda? Wiki Hannah Gibsonovej

ObsahHannah Gibson Wiki Bio

Hannah Gibson sa narodila v Los Angeles, Kalifornia, USA v roku 1980 – jej presný dátum narodenia nie je známy, ale jej znamenie zverokruhu sa považuje za Barana a má americkú národnosť. Ona je herečka , ktorá by však mohla byť známa najmä tým, že je dcérou slávneho herca Mela Gibsona, ako aj tým, že je manželkou amerického gitaristu a speváka Kennyho Wayna Shepherda.

Detstvo a vzdelanie

Hannah bola vychovaná v Los Angeles spolu so svojimi šiestimi bratmi – Edwardom, Christianom, Williamom, Louisom, Milom a Thomasom – ich otcom a matkou Robyn Denise Moore, ktorá vtedy pracovala ako zubná sestra. Hannahin otec je známy svojím majetkom vo výške 425 miliónov dolárov, ktorý získal za hlavné úlohy vo filmoch, ako je franšíza Mad Max, ďalšia franšíza Smrtonosná zbraň a historický vojnový film Statočné srdce.

Hannah, motivovaná otcom, ktorý ju príležitostne brával pozerať sa na jeho natáčanie do jeho filmov a televíznych seriálov, začala zaujímať aj o herectvo a začala pracovať na svojich schopnostiach, no čoskoro uznala, že nie je dostatočne talentovaná na to, aby sa stala herečkou. Potom sa začala zaujímať o modeling počas štúdia na strednej škole a hral rôzne športy, aby sa udržal fit. Po imatrikulácii v roku 1998 sa Hannah nezapísala na vysokú školu, ale začala pracovať a dúfajme, že odštartuje buď modelingovú alebo hereckú kariéru.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Kenny Wayne Shepherd (@kennywayneshepherd)

Kariéra herečky

V roku 2000 Hannah pracovala ako maskérka na romantickej komédii Po čom ženy túžia, v ktorej hral jej otec, a pracovala ako asistentka produkcie na historickej akčnej dráme The Patriot, v ktorej si opäť zahrala Mel.

Hannah sa skutočne podarilo odštartovať svoju hereckú kariéru v roku 2014, keď bola obsadená do úlohy Arje v dvoch epizódach seriálu dramatická miniséria Toinen Kanssa v ktorom hrali Krista Kosonen, Miko Leppilampi a Laura Malmivaara a získal jednu cenu, zatiaľ čo na druhú bol nominovaný.

Milujte život a manželstvo s Kennym

Hannah stretla svoju budúcu polovičku Kennyho Wayna Shepherda začiatkom roku 2000 počas jedného z jeho koncertov a špekuluje sa, že to bola láska na prvý pohľad. Chodili spolu niekoľko rokov a Kenny sa spriatelil s Melom, ktorý ho mal rád pre jeho hudbu. Dňa 16. septembra 2006 Hannah a Kenny sa vzali na súkromnom obrade navštevoval ich široký okruh priateľov a rodiny a v októbri 2007 Hannah porodila ich dcéru – v roku 2009 porodila prvého syna, zatiaľ čo v marci 2011 nasledoval ich druhý syn.

Shepherd sa 16. septembra 2006 oženil s Hannah Gibsonovou, najstaršou dcérou herca Mela Gibsona.[10] Pár má päť detí: tri dcéry a dvoch synov.

pridané Online televízia Kenny Wayne Shepherd Band na štvrtok 8. októbra 2020

Hannah nehovorila o žiadnych mužoch, s ktorými by mohla chodiť pred stretnutím s Kennym, a nehovoril ani o svojich predchádzajúcich priateľkách, no keďže je to slávna gitaristka, verí sa, že Kenny chodil pred stretnutím s Hannah s mnohými dievčatami.

Od novembra 2020 je vydatá za Kennyho a má tri deti.

Záľuby a iné záujmy

Hannah je nadšená cestovaním a so svojím manželom boli po celých Spojených štátoch na jeho koncertoch – obaja tiež dovolenkovali v rôznych európskych krajinách vrátane Anglicka a Grécka a jej vysnívanou destináciou sú talianske Benátky.

Miluje čítanie kníh – jej obľúbená je Dear John od Nicholasa Sparksa, zatiaľ čo z knihy sa stal film s Channingom Tatumom a Amandou Seyfried v hlavnej úlohe. Hannah tiež rada číta historické a komediálne knihy, ako napríklad Sarah’s Key a Dievča, ktoré zachránilo švédskeho kráľa.

Vo svojom voľnom čase sa Hannah rada pozerá na filmy – niekoľko z jej obľúbených hercov a herečiek je jej otec Will Smith a Meryl Streep a niekoľko z jej obľúbených filmov je Umučenie Krista, Apocalypto a Ja, robot.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Kenny Wayne Shepherd (@kennywayneshepherd)

Vek, výška a čistý majetok

Hannah má 40 rokov. Má hnedé vlasy a hnedé oči, jej výška je 5 stôp 5 palcov (1,68 m) a váži okolo 130 libier (59 kg). Od novembra 2020 sa čistý majetok Hannah odhaduje na takmer 1 milión dolárov čistý majetok jej manžela je údajne viac ako 10 miliónov dolárov.

Kto je Kenny Wayne Shepherd?

Kenny Wayne Shepherd sa narodil 12. júna 1977 v Shreveporte, Louisiana, USA – jeho znamenie zverokruhu sú Blíženci a má americkú národnosť. Je to spevák, skladateľ a gitarista, ktorý vydal niekoľko sólových albumov a je známy najmä tým, že hrá blues.

Ako jedináčik ho vychovávali v Shreveporte jeho otec, ktorý bol rozhlasovou osobnosťou, a matka, ktorá bola v domácnosti – mal štyri roky, keď dostal svoju prvú plastovú gitaru, ktorú mu kúpila stará mama. Kenny mal sedem rokov, keď mal príležitosť stretnúť sa so slávnym americkým spevákom a skladateľom Steviem Rayom Vaughanom a ich stretnutie ho motivovalo naučiť sa hrať na gitare – je úplný samouk. Keď mal Kenny 13 rokov, pozval ho bluesový spevák Bryan Lee, aby vystúpil na pódiu – približne v rovnakom čase. zapísal sa na strednú školu Caddo Magnet a neskôr podpísal svoju prvú zmluvu s Giant Records.

Od roku 1995 do dnešného dňa sa Kennymu sedem skladieb dostalo do top 10 v Billboard Hot 100 Chart a jeho druhý album Trouble Is... vydaný 7. októbra 1997 drží rekord ako najdlhšie vychádzajúci album v rebríčku Billboard Blues. V roku 2000 bol Kenny pozvaný, aby na svojej gitare zahral záverečnú tému pre animovaný superhrdinský mysteriózny film Batman Beyond: Return of the Joker.

Jeho album Lay it On Down vyšiel v januári 2017 a dostal sa na čelo rebríčka Billboard Blues.

Jeho nasledujúci album The Traveler vyšiel 31. mája 2019 a získal ocenenie AllMusic’s Favorite Blues Album Award. 16. júla 2019 Kenny vystúpil na Edinburgh Jazz & Blues Festival a naposledy v roku 2020 vystúpil na Mahindra Blues Festival.

Kenny bol tiež členom bluesovej skupiny The Rides, ktorú založil spolu s Barrym Goldbergom a Stephenom Stillsom – ich prvý album Cant' Get Enough vyšiel 27. augusta 2013 a v tom istom roku sa vydali na turné po USA. rozpustenie. V roku 2015 sa títo traja dali dokopy a vydali svoj druhý album Pierced Arrow, potom sa opäť rozpadli.