Kto je manželka Keitha Thurmana – Priyana Thapa z Nepálu?

ObsahKto je Priyana Thapa, manželka Keitha Thurmana? Wiki Bio

Priyana Thapa sa narodila v Káthymandu v Nepále, ale s verejnosťou nezverejnila presný dátum narodenia. Teraz má americké občianstvo a je známa najmä tým, že je manželkou Keitha Thurmana, slávneho amerického boxera.

Raný život a vzdelanie

Priyana strávila svoje rané roky v Káthmandu, kde ju vychovávali jej otec, ktorý tam vlastnil pekáreň, a jej matka, ktorá je v domácnosti. Priyana bola jednou z najlepších študentiek na základnej škole a pokračovala v tom aj po zápise na strednú školu, no po imatrikulácii sa s rodinou presťahovala do USA a nenavštevovala žiadnu vysokú školu.

Keith Thurman Jr le Nepali kt Priyana Thapa sanga behay garya raxa Mnohonásobný majster sveta v boxe nepálske šaty maa

pridané Krish Khadka na Utorok 9. júla 2019

Priyanina kariéra

Predpokladá sa, že Priyana v súčasnosti slúži ako žena v domácnosti a nikde nepracuje. Nie je aktívna na žiadnej zo sietí sociálnych médií a hovorí sa, že je to preto, že to Keith nedovolí.

Milostný život a manželstvo s Keithom Thurmanom

Priyana a Keith Thurman sa zoznámili v nočnom klube v japonskom Tokiu v roku 2015, začali spolu chodiť o niekoľko dní neskôr a Keith požiadal o ruku v lete 2016. Svadba sa konala 1. júla 2017 v hoteli v Káthmandu len s ich najbližšími priateľmi. a rodinná účasť. Tí dvaja spolu nemajú žiadne deti – Keith má uviedol počas rozhovoru „Deti sa stanú tvojím životom. Stále si chcem žiť svoje a chcem si užiť, že mám vedľa seba moju ženu.

Páči sa mi byť stredobodom jej sveta, a keď budeme mať deti, deti budú stredobodom jej sveta. Zatiaľ sa teda nie je kam ponáhľať.‘

Záľuby a iné záujmy

Priyana rada cestuje so svojím manželom a obaja boli po celých USA a mnohých krajinách Ázie, ako je Japonsko, Čína a Vietnam. Obaja tiež niekoľkokrát navštívili Európu, navštívili krajiny ako Anglicko, Slovinsko a Rakúsko. Priyana vo svojom voľnom čase rada pozerá filmy a niektorí z jej obľúbených hercov a herečiek sú Johnny Depp, Robin Williams a Anne Hathaway, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú franšízoví Piráti z Karibiku, Patch Adams a Láska a iné drogy.

Je milovníčkou zvierat a má psa a dve domáce mačky. Priyana rada číta knihy a počúva hudbu vo svojom rodnom jazyku, pričom sa venuje aj vareniu a tvorbe umenia „Do It Yourself“. Rada ochutnáva rôzne kuchyne, pričom najradšej má taliansku, ale jej obľúbeným jedlom je zemiaková kaša s rybou.

Vzhľad a čistý majetok

Priyana má okolo 26 rokov. Má dlhé čierne vlasy a hnedé oči, je vysoká 5 stôp (1,65 m) a váži okolo 130 libier (59 kg). Začiatkom roku 2020 je zdieľaný čistý majetok jej a jej manžela viac ako 5 miliónov dolárov.

Kto je Keith Thurman? Wiki Bio

Keith Fitzgerald Thurman Jr. sa narodil v Clearwater na Floride v USA 23. novembra 1988 – jeho znamenie zverokruhu je Strelec a má americkú národnosť. Je to profesionálny boxer, ktorý je známy tým, že zjednotil svetový šampionát vo welterovej váhe a svoj titul držal štyri roky.

Keith mal svoj prvý amatérsky zápas vo veku deviatich rokov a v tom čase bol trénovaný Benjamin Getty . V čase, keď ukončil svoju amatérsku kariéru, napočítal 101 víťazstiev, z ktorých 76 bolo knockoutom, a vyhral šesť národných majstrovstiev.

Vo veku 19 rokov, 9. novembra 2007, bojoval v ľahkej strednej váhe v A La Carte Event Pavilion v Tampe na Floride proti Kensky Rodneymu. Vyhral v prvom kole a o rok neskôr bojoval s Omarom Bellom z Jamajky, ktorý ho porazil aj v prvom kole. 23. júla 2010 porazil Stalinna Lopeza, v tom čase neporazeného boxera, a potom, čo v roku 2012 porazil Carlosa Quintanu, Carlos oznámil, že odchádza do dôchodku.

Keith začal súťažiť v kategórii welterovej váhy 9. marca 2013, keď sa utkal s Janom Zaveckom, bývalým šampiónom welterovej váhy, ktorý zápas vyhral po 12 kolách.

Keith 27. júla 2013 vyzval Diega Gabriela Chavesa a hoci Gabriel narátal 22 víťazstiev a 0 porážok, Keith ho vyradil v 10. kole. Po zisku titulu ho musel obhajovať proti Jesusovi Soto Karassovi a Keith ho knokautoval v deviatom kole.

Dňa 26. apríla 2014 musel Keith bojovať s Juliom Diazom, bývalým šampiónom IBF v ľahkej váhe, a Keith ho porazil vo štvrtom kole. Jeho ďalší zápas bol, keď ho vyzval Leonard Bundu, ktorý narátal 31 víťazstiev a 0 porážok a ktorý bol v tom čase dva roky majstrom Európy vo welterovej váhe – Keith vyhral rozhodnutím sudcov 120:107.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Ďakujem všetkým za dnešné priania k B-Day! 1️⃣⏰

Príspevok zdieľaný používateľom Keith Thurman Jr. (@keithonetimethurman) 23. novembra 2019 o 19:06 PST

14. januára 2015 bojoval s Robertom Guerrerom a vyhral jednomyseľným rozhodnutím, pričom za víťazstvo získal 1,5 milióna dolárov, zatiaľ čo Robert dostal 1,225 milióna dolárov. Dňa 11. júla 2015 Keith bojoval s Luisom Collazom a hoci mal Luis výhodu, zápas sa skončil, keď Luisovi zablokovali zrak v dôsledku zranenia a Keith bol vyhlásený za víťaza technickým knockoutom.

12. marca 2016 mal Keith obhajovať svoj titul proti Shawnovi Porterovi, no mal autonehodu a zápas musel odložiť. Jeho zápas proti Shawnovi sa odohral 25. júna a skončil sa tým, že všetci traja sudcovia dosiahli skóre 115-113 v prospech Keitha.

Na konci roka 2016 Keith bojoval s Dannym Garciom, ktorý mal bilanciu 33-0, a vyhral rozdeleným rozhodnutím, čím sa zjednotil svetový šampionát welterovej váhy. Po tomto zápase si Keith musel dať šesť mesiacov pauzu, aby podstúpil operáciu pravého lakťa. Svoj titul vo welterovej váhe musel obhajovať 26. januára 2019 a súboj proti Josesitovi Lopezovi vyhral väčšinovým rozhodnutím.

Dňa 20. júla 2019 Keith prehral s Mannym Pacquiaom deleným rozhodnutím 113-114, 115-112, 115-112.

Keith má 31 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, je vysoký 1,7 metra a váži okolo 66 kg.