Kto je manželka Dannyho McBridea Gia Ruiz? Ženatý od roku 2010

ObsahGia Ruiz Wiki Bio

Gia Ruiz sa narodila v Los Angeles v Kalifornii v USA 23. mája 1976 – jej znamenie zverokruhu sú Blíženci a má americkú národnosť. Je umelkyňa , ktorá je však azda najznámejšia ako manželka amerického herca Dannyho McBridea.

Detstvo a vzdelanie

Giu vychovávali spolu so svojimi súrodencami v Los Angeles ich otec, ktorý bol divadelným hercom, a ich matka, ktorá pracovala ako zdravotná sestra v miestnej nemocnici.

Gia a jej rodina často sledovali jej otca vystupovať v miestnom divadle, vďaka čomu sa začala zaujímať o herectvo už vo veľmi ranom veku.

Bola členkou dramatického krúžku na základnej škole a objavila sa v niekoľkých hrách, ale až po zápise na strednú školu a stretnutí s ďalšími stredoškolskými hercami a herečkami si uvedomila, že nie je dostatočne talentovaná, a tak obrátila svoju pozornosť na iné vyhliadky.

Gia zmaturovala v roku 1994 a hoci nehovorila o svojom ďalšom vzdelávaní, niektorí sa domnievajú, že sa zapísala na vysokú školu a bakalársky titul získala v roku 1998.

Giina kariéra

Gia držala svoju kariéru mimo pozornosti médií, ale je známe, že koncom 90-tych rokov a začiatkom 21. storočia pracovala so študentmi so špeciálnymi potrebami na Los Angeles City College.

Je tiež známe, že pracovala ako umelecká riaditeľka komediálny film The Foot Fist Way z roku 2006 , ktorú napísala a režírovala Jody Hill a v ktorej si zahrali jej manžel Danny, Ben Best a Mary Jane Bostic. Film sleduje inštruktora Tae Kwon Do s manželskými problémami a Dannymu získal cenu Austin Film Critics Association za prielomového umelca.

Gia sa tiež zaslúžila o to, že v rokoch 2009 a 2010 pracovala ako asistentka produkcie umeleckého oddelenia v 13 epizódach športového komediálneho seriálu Eastbound & Down, v ktorom hrali jej manžel Steve Little a Katy Mixon a je o mužovi, ktorý sa vracia rodnom meste a začína vyučovať telesnú výchovu na strednej škole, ktorú navštevoval – bola nominovaná na sedem cien.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Gia Ruiz (@gianinabambina)

O Giinej kariére sa toho veľa nevie a verí sa, že sa stala ženou v domácnosti po tom, čo v roku 2011 porodila svoje a Dannyho prvé dieťa – podľa jej popisu na Instagrame Gia dnes pracuje ako knihovníčka.

Milujte život a manželstvo s Dannym McBrideom

Gia a Danny sa spoznali v roku 2002, keď ich zoznámil spoločný priateľ na Super Bowl párty. V tom čase Danny nebol spokojný so svojou kariérou a chcel opustiť Los Angeles, pretože sa kvôli tomu cítil úzkostlivo a občas deprimovaný. Tí dvaja spolu začali chodiť a keď sa Danny rozhodol presťahovať do Južnej Karolíny, požiadal Giu, či by išla s ním – následne sa vzali na súkromnom obrade, na ktorom sa zúčastnili ich najbližší priatelia a rodina 15. októbra 2010.

V septembri 2011 Gia porodila syna Declana Georgea a v roku 2015 ich nasledovala dcéra Ava – štvorčlenná rodina teraz žije v Charlestone v Južnej Karolíne.

Gia nehovorila o žiadnych iných mužoch, s ktorými by mohla chodiť, a od decembra 2020 je vydatá za Dannyho a má dve deti.

Záľuby a iné záujmy

Gia má záujem o pletenie, ale namiesto výroby oblečenia vyrába náhodné malé hračky, ako sú loptičky, medvede a jedlo pre hračky.

Je veľkou fanúšičkou Studio Ghibli, japonského štúdia, ktoré robí animované filmy, a medzi jej obľúbené patria Môj sused Totoro, Nausicaa z údolia vetra a Ponyo – uplietla aj svoju obľúbenú postavu Studio Ghibli, Totoro.

Gia tiež rada pozerá filmy Tima Burtona, pričom jej obľúbená je The Nightmare Before Christmas.

Baví ju cestovanie a pracovne aj zábavne cestovala po celých USA, pričom pri rôznych príležitostiach dovolenkovala aj v Európe, pričom navštívila krajiny ako Francúzsko a Grécko.

Vek, výška a čistý majetok

Gia má 44 rokov. Má stredne dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, jej výška je 5 stôp 3 palce (1,6 metra) a váži okolo 48 kg. Od decembra 2020 sa jej čistý majetok odhadoval na viac ako 350 000 dolárov Dannyho čistý majetok je údajne viac ako 25 miliónov dolárov.

Kto je Danny McBride?

Daniel Richard McBride sa narodil v Statesboro, Georgia, USA, 29. decembra 1976 – jeho znamenie zverokruhu je Kozorožec a má americkú národnosť.

Je to herec, spisovateľ a komik, ktorý môže byť známy najmä vďaka hlavnej úlohe v komediálnom seriáli Vice Principals, ktorý tiež vytvoril spolu s Jody Hill. Vysielal sa v rokoch 2016 až 2018 a sleduje otca, ktorý sa snaží stať riaditeľom, súperiaci so zástupcom riaditeľa školy – seriál získal dve ceny a bol nominovaný na päť ďalších, vrátane Primetime Emmy.

Danny bol vychovaný v okrese Spotsylvania vo Virgínii jeho matkou Kathy Rudy a jej druhým manželom, ktorí obaja pracovali na základni námornej pechoty USA Quantico. Navštevoval Courtland High School a po imatrikulácii v roku 1994 sa zapísal na University of North Carolina School of Arts, kde v roku 1998 ukončil bakalársky titul v odbore herectvo.

Danny pracoval v niekoľkých zamestnaniach, pričom päť rokov po promócii vystupoval ako stand-up komik a potom bol v roku 2003 obsadený do svojho prvého filmu – romantickej drámy All the Real Girls, v ktorej hrali Paul Schneider a Zooey Deschanel. Jeho druhá rola prišla o tri roky neskôr, keď sa podieľal na scenári a v hlavnej úlohe komediálny film The Foot Fist Way a 26. februára 2008 bol Danny pozvaný, aby sa objavil v neskorej nočnej talk show Late Night s Conanom O'Brienom. Pokračoval v písaní komediálnej série Eastbound & Down a hral v nej, a keďže bola veľmi populárna, 8. apríla 2009 ju HBO obnovila na ďalšiu sezónu – začala sa vysielať štyri sezóny a končila 18. novembra 2013.

Po trojročnej prestávke si Danny zahral hlavnú postavu v komediálnom seriáli Vice Principals, potom v roku 2018 napísal slasher film Halloween. Niekoľko jeho najnovších úloh bolo v roku 2019 v komediálnom dramatickom filme Zeroville, v počítačovo animovanej komédii The Angry Birds Movie 2 z roku 2019, v ktorej stvárnil hlas Bomb, a v počítačovo animovanej sci-fi komédii Connected, hlas Ricka Mitchella z roku 2020. .

Danny sa tiež objavil v niekoľkých hudobných videách, ako napríklad Fight for Your Right Revisited od Beastie Boys, Roadie od Tenacious D. a YOLO od The Lonely Island – svoj hlas prepožičal aj množstvu rozhlasových staníc vo videohre Grand. Krádež Auto V.