• Hlavná
  • Herci
  • Kto je manželka Brocka Lesnara, Sable (zápasníčka)? Rodina, čistá hodnota

Kto je manželka Brocka Lesnara, Sable (zápasníčka)? Rodina, čistá hodnota

ObsahKto je Sable (zápasník), manželka Brocka Lesnara?

Rena ‚Sable‘ Marlette Lesnar sa narodila v Jacksonville na Floride v USA 8. augusta 1967 – jej znamenie zverokruhu je Lev a má americkú národnosť. Je modelkou, herečkou a bývalou profesionálnou zápasníčkou , ktorá je dnes azda najznámejšia ako manželka Brocka Lesnara, ktorý je slávnym americkým profesionálnym zápasníkom.

Raný život a vzdelanie

Sable bola vychovávaná ako jediné dieťa v Jacksonville jej otcom, ktorý bol robotníkom v továrni, a jej matkou, ktorá bola žena v domácnosti – Sabre sa začala zaujímať o modelovanie počas navštevovania základnej školy, keď spolu s kamarátkami začali čítať dievčenské časopisy.

** 25 najžhavejších žien všetkých čias v profesionálnom zápase Playboy **. Playboy zverejnil zoznam 25 najžhavejších žien všetkých čias…

pridané Vesmír wrestlingových fór na Piatok 3. júla 2015

K pohybovej aktivite sa dostala ešte počas základnej školy, keďže hrala softbal, jazdila na koni a robila gymnastiku – vo veku 12 rokov sa Sable zúčastnila svojej prvej súťaže krásy, vyhrala ju, a tak pokračovala v rôznych súťažiach. Strednú školu absolvovala v roku 1985 a potom pracovala na niekoľkých zamestnaniach, aby sa finančne podporila, kým v roku 1990 začala svoju modelingovú kariéru a pokračovala v pózovaní pre značky a spoločnosti ako Pepsi, Guess a L’Oreal.

Kariéra ako zápasník

Jej kariéra zápasníka sa začala v marci 1996, keď súťažila vo Svetovej zápasníckej federácii (WWF) a bojovala proti Hunterovi Hearstovi Helmsleymu po boku svojho vtedajšieho manžela Marca Mera – Sable slúžila ako Marcov manažér, kým sa sama stala populárnou zápasníčkou.

Sable odštartovala svoju hereckú kariéru v roku 1998, keď sa objavila v jedinej epizóde amerického krimiseriálu Pacific Blue, ale rozhodla sa zostať zameraná na svoju wrestlingovú kariéru, hoci v apríli 1999 sa objavila na titulná strana vydania Playboya . Čoskoro sa stala šampiónkou WWF Women's Champion, ale rozhodla sa opustiť WWF v júni 1999, keď žalovala spoločnosť o 110 miliónov dolárov za údajné sexuálne obťažovanie a „nebezpečné pracovné podmienky“ – obe strany dospeli k mimosúdnej dohode v auguste 1999. .

V septembri sa Sable objavila na titulnej strane ďalšieho čísla Playboya, stala sa prvou ženou, ktorá sa objavila na dvoch obálkach, a stala sa hosťujúcou hviezdou v programoch ako The Howard Stern Show a Late Night with Conan O’Brien. Sable sa tiež objavila v dvoch televíznych seriáloch First Wave a Relic Hunter, ako aj v mafiánskom komediálnom filme Corky Romano. Sable je aj spisovateľkou, keďže v auguste 2000 vydala svoju autobiografickú knihu Undefeated, po ktorej nasledoval jej komiks The 10th Muse.

3. apríla 2003 sa Sable vrátil do World Wrestling Entertainment (bývalý WWF), potom sa po troch rokoch presťahoval do New Japan Pro Wrestling.

Môžete ju vidieť aj v mnohých videohrách, ako napríklad WWE SmackDown! verzus Raw, WWE SmackDown! Tu prichádza bolesť a postoj WWF.

Milujte život a manželstvo s Brockom

Sable sa zoznámila so svojím budúcim prvým manželom Waynom W. Richardsonom na večierku v roku 1981 a chodili spolu tri roky, kým sa v roku 1986 vzali na súkromnom obrade, ktorého sa zúčastnili len ich najbližší priatelia a rodina – krátko po svadbe Sable porodila ich dcéra Mariah. Wayne mal problémy s alkoholom a zomrel v roku 1991 po havárii s autom pod vplyvom alkoholu.

V roku 1993 sa Sable zoznámila so svojím budúcim druhým manželom Marcom Merom, profesionálnym zápasníkom a amatérskym boxerom na dôchodku, a o rok neskôr sa zosobášili.

Pred uzavretím ich rozvodu v roku 2004 Sable začala vidieť Brocka Lesnara , a zasnúbili sa v roku 2005, zasnúbenie však bolo zrušené, no v januári 2006 sa opäť zasnúbili a potom sa 6. mája 2006 zosobášili na súkromnom obrade. 3. júna 2009 Sable porodila syna Turka a 21. júla 2010 druhý syn Duke.

Okolo manželstva Sable a Brocka nie sú žiadne chýry ani kontroverzie a spolu vedú zdanlivo šťastný život v Maryfielde v kanadskej provincii Saskatchewan.

Záľuby a iné záujmy

Obľúbeným obdobím Sable je leto, pretože rada predvádza svoje vyrysované telo na pláži a zároveň sa rada opaľuje a plávať v oceáne .

Je milovníčkou zvierat, pričom jej obľúbené sú mačky a od svojich tínedžerských rokov má veľa domácich miláčikov.

Hlavným koníčkom Sable je cestovanie a pracovne aj zábavne cestovala po celých USA a pri rôznych príležitostiach tiež dovolenkovala v Európe, pričom bývala v mestách ako Barcelona v Španielsku, Benátky v Taliansku a Paríž vo Francúzsku.

Sable vo svojom voľnom čase rada sleduje filmy a niektorí z jej obľúbených hercov a herečiek sú Robert De Niro, Leonardo DiCaprio a Angelina Jolie, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú Taxi Driver, Shutter Island a Lara Croft: Tomb Raider – The Kolíska života.

Vek a výška

Sable má 53 rokov. Má dlhé blond vlasy a modré oči, jej výška je 5 stôp 8 palcov (1,73 m) a váži približne 65 kg.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Denná fotka sobolia #wishiwasyoungain #nezabudnuteľné

Príspevok zdieľaný používateľom Rena Marlette lesnar (@sablewwemodel) 28. októbra 2017 o 1:05 PDT

Od septembra 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 10 miliónov dolárov, zatiaľ čo čistý majetok jej manžela je údajne viac ako 28 miliónov dolárov.

Kto je Brock Lesnar?

Brock Edward Lesnar sa narodil 12. júla 1977 vo Websteri v Južnej Dakote v USA – jeho znamenie zverokruhu je Rak a má americkú národnosť. Je známy tým, že bol osemkrát celkovým majstrom sveta WWE.

Brock bol vychovaný spolu so svojimi dvoma staršími bratmi, Chadom a Troyom vo Websteri, ich rodičmi Richardom a Stephanie Lesnarovými, ktorí boli majiteľmi mliečnej farmy. Brock študoval na Webster High School, na ktorej hral futbal, a začal sa venovať aj wrestlingu. Vo veku 17 rokov vstúpil Brock do armádnej národnej gardy ale bol prepustený po neúspešnom teste z písania na počítači – chodil pracovať na stavby, ale čoskoro sa zapísal na Bismarck State College.

Počas svojho druhého ročníka súťažil Brock v Národnej juniorskej atletickej asociácii (NJCAA) v zápase, vyhral ho a potom sa presťahoval na University of Minnesota, kde v roku 2000 ukončil bakalársky titul.

Do WWF sa pripojil krátko po promócii a zostal tam dva roky, kým sa presťahoval do WWE, avšak po niekoľkých problémoch s ľuďmi produkujúcimi šou Brock opustil WWE koncom roka 2004 a pripojil sa k IWGP Heavyweight Championship (Japonsko), kde ju vyhral. 8. októbra 2005. Čoskoro sa vrátil do WWE a nakoniec sa v roku 2014 stal majstrom sveta v ťažkej váhe – 31. augusta 2020 bolo oznámené, že Brock ukončil zápasenie. Brock sa objavil takmer vo všetkých hrách WWE, ktoré boli kedy vydané.

Brock tiež skúšal hrať futbal, keď ho 11. júna 2004 vyzdvihla Minnesota Vikings, no keďže si zlomil čeľusť, ľavú ruku a natiahol si slabiny, keď havaroval na motorke, nemohol ukázať svoje skutočné schopnosti a bol pustiť od Vikingov.

Hoci Brock nie je modelka, objavila sa na titulných stránkach niekoľkých časopisov, ako napríklad Muscle & Fitness, Flex a City Pages. Je spisovateľ, ako v roku 2011 vydal svoju autobiografiu Death Clutch: My Story of Determination, Domination, and Survival, pričom je aj televíznou osobnosťou, keď sa objavil v reláciách ako Rome Is Burning, Late Night with Jimmy Fallon and Mike and Mike ráno.