Kto je manželka Brendona Urieho? Zoznámte sa s biografiou Sarah Urieovej, vek

ObsahKto je Sarah Urie?

Sarah Urie (rodená Orzechowski) sa narodila v Detroite, Michigan, USA, 23. februára 1987 – jej znamenie zverokruhu sú Ryby a má americkú národnosť. Je hviezdou sociálnych sietí , ale kto by mohol byť známy tým, že je manželkou Brendona Urieho, amerického hudobníka známeho tým, že je spevákom skupiny Panic! na Diskotéke.

Raný život a vzdelanie

Sarah bola vychovaná v Detroite spolu so svojím bratom Stevenom, ich otcom, ktorý bol robotníkom v továrni, a ich matkou, ktorá bola pokladníčkou na miestnom trhu.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Sarah Urie (@sarahurie)

O herectvo sa začala zaujímať už vo veľmi ranom veku, keďže so svojou rodinou často pozerala filmy a televízne seriály. Pri zápise na miestnu strednú školu , Sarah bola povzbudená jej učiteľkou, aby sa pripojila k školskému dramatickému krúžku a precvičila si svoje herecké schopnosti, a potom sa objavila v niekoľkých hrách, ktoré sa na škole hrali. Po imatrikulácii v roku 2005 si našla prácu, aby sa mohla finančne živiť, a nezapísala sa na vysokú školu.

Sarahina kariéra

Sarah momentálne iba ‚pracuje‘ na internete – jej instagramový účet sleduje viac ako 780 000 ľudí, pričom odovzdala okolo 50 obrázkov, z ktorých väčšina vznikla počas jej každodenného života.

Je samozvanou nadšenkyňou krásy a využíva svoj účet na Instagrame na to, aby svojim fanúšikom poskytovala rady o organických pleťových produktoch, ako aj o diéte a cvičení.

Sarah tiež hrá veľkú úlohu v kariére svojho manžela, pretože bola motiváciou mnohých piesní, ktoré napísal.

Má za sebou iba jeden herecký výkon. V roku 2013 bola pozvaná, aby stvárnila postavu Crow Ninja v epizóde To Finger a Man of komediálny seriál Dobrí policajti , v ktorom si zahrali Derek Haugen, Jacob Givens a Noel Carroll a je o troch policajtoch, ktorí sa snažia zabiť zločinca známeho ako ‘The Nightflasher’.

Milujte život a manželstvo s Brendonom Uriem

Sarah spoznala svojho manžela Brendana Urieho, keď bola na jednom z jeho koncertov so svojou najlepšou kamarátkou – v tom čase už Sarah s niekým chodila. Ona a jej priateľ hovorili s Brendonom a požiadali ho o autogram, ale veľa ľudí vrátane Brendana uviedlo, že to bola láska na prvý pohľad a že Brendon bol okamžite priťahovaný Sarah.

Zostali v kontakte a krátko nato sa Sarah rozišla so svojím priateľom a ona a Brendon si vyšli na rande. Začiatkom roku 2011 ju Brendon požiadal o ruku a svadba sa konala 27.4.2013 na ranči Saddlerock v Malibu, kde sa zúčastňujú ich najbližší priatelia a rodina – zdá sa, že títo dvaja sa rozhodli nemať deti a sústrediť sa na svoju kariéru.

Na internete sa objavili nejaké fámy o tom, že Brendon je gay, ale Sarah ho počas tohto obdobia podporovala a uviedla, že Brendon je určite rovný.

Od novembra 2020 je Sarah vydatá, ale nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Sarah je veľkou milovníčkou zvierat a má dvoch domácich miláčikov, ktorých si ona a Brendon zvyčajne berú so sebou kamkoľvek cestujú – psy možno vidieť na mnohých obrázkoch. Sarah nahrala na svoj instagramový účet .

Rada cestuje, bola vo viacerých štátoch USA, pričom najradšej cestuje do zámoria a jej dve vysnívané cestovateľské destinácie sú Paríž vo Francúzsku a Benátky v Taliansku.

Dodržiava prísnu diétu a neje mäso, pričom sa tiež dobre stará o svoje duševné zdravie, keďže občas medituje.

Vo svojom voľnom čase, ktorý je väčšinou po večeroch, Sarah rada pozerá filmy s niektorými z jej obľúbených hercov a herečiek – Ashton Kutcher, Jim Carrey a Julia Roberts – ako No Strings Attached, Just Married a Bruce Almighty.

Vek a výška

Sarah má 33 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a modré oči, jej výška je 5 stôp 5 palcov (1,65 m) a váži približne 52 kg. K novembru 2020 sa jej čistý majetok odhadoval na viac ako 100 000 dolárov, zatiaľ čo jej čistý majetok manžela je údajne viac ako 8 miliónov dolárov.

Kto je Brendon Urie?

Brendon Boyd Urie sa narodil v St. George, Utah USA, 12. apríla 1987 – jeho znamenie zverokruhu je Baran a má americkú národnosť. Po boku svojich štyroch súrodencov ho vychovávali ich matka Grace a otec Boyd Urie.

Rodina sa presťahovala do Las Vegas v Nevade krátko po tom, čo mal Brendon dva roky a navštevoval strednú školu Palo Verde, na ktorej stretol Brenta Wilsona, ktorý sa neskôr stal gitaristom skupiny Panic! na Diskotéke. Aby zaplatil za miesto na cvičenie so svojou kapelou, Brendon pracoval v kaviarni a občas spieval svojim zákazníkom – zmaturoval v roku 2005 a potom sa rozhodol nezapísať sa na vysokú školu, ale zamerať sa na svoju spevácku kariéru.

Panika! at the Disco vydala šesť albumov, z ktorých prvý bol A Fever You Can’t Sweat Out v roku 2005 – hlavný singel I Write Sins Not Tragedies sa stal hitom a predalo sa ho okolo 1,8 milióna kópií. Ich druhý album Pretty. Odd vyšiel v roku 2008 so zmiešanými recenziami a ich tretí album Vices & Virtues bol vydaný 22. marca 2011. Ich štvrtý album Too Weird To Live, Too Rare to Die! vyšiel 8. novembra 2013 a v rebríčku Billboard 200 sa umiestnil na 2. mieste.

Do roku 2015 odišli všetci pôvodní členovia kapely okrem Brendona, ktorý stále hľadal nových ľudí, aby sa pridal k Panic! na Diskotéke. Ich piaty album Death of a Bachelor vyšiel 15. januára 2016 a umiestnil sa na čele rebríčka Billboard 200 Chart.

Brendon je celkom otvorený, pokiaľ ide o jeho sexualitu, a priznal, že experimentoval s mužmi, ale verí, že je rovný, avšak v jednom zo svojich rozhovorov tiež uviedol, že je pansexuál. Má ADHD (syndróm hyperaktivity) a synestéziu, stav, ktorý prekračuje zmysly.