• Hlavná
  • Herci
  • Kto je manžel Idiny Menzelovej? Všetko o Aaronovi Lohrovi – Wiki

Kto je manžel Idiny Menzelovej? Všetko o Aaronovi Lohrovi – Wiki

ObsahKto je Aaron Lohr?

Aaron Lohr sa narodil 7. apríla 1976 v Los Angeles, Kalifornia, USA. Je hercom, spevákom a terapeutom, ale možno je známy tým, že je manželom herečky Idiny Menzelovej, ktorá je známa tým, že je hlasom Disneyho postavy kráľovnej Elsy. Počas svojej kariéry sa objavil v mnohých prominentných filmoch a televíznych reláciách, vrátane The Mighty Ducks, Rent a Newsies.

Čistá hodnota Aarona Lohra

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Aarona Lohra odhaduje na viac ako 5 miliónov dolárov, zarobených úspešnou kariérou v zábavnom priemysle ako herec od roku 1984, vrátane mnohých divadelných projektov.

pridané Album Aaron Lohr/Bright Blue Day na Pondelok 20. mája 2013

Pravdepodobne ťaží aj z úspechu svojej manželky, keďže Menzel má čisté imanie odhadované na viac ako 10 miliónov dolárov.

Raný život, vzdelávanie a začiatky kariéry

Aaron vyrastal v Los Angeles a keďže bol blízko jedného z centier zábavného priemyslu v USA, začal sa zaujímať o kariéru herca. Po maturite na strednej škole sa zapísal na Kalifornskú univerzitu v Los Angeles, kde získal titul v divadle. Univerzita je jednou z najpopulárnejších v tejto oblasti a jednou z najviac aplikovaných na univerzity v USA.

Po ukončení štúdia sa venoval niekoľkým divadelným projektom, ale mal veľký záujem o roly pred kamerou. Počas svojej mladosti sa objavil v niekoľkých hudobných videách a na začiatku kariéry sa venoval aj reklame. V 90. rokoch sa stal známym vďaka svojej práci v televíznom seriáli Sister, Sister, v ktorom stvárnil postavu Marlona.

Herecká kariéra a iné projekty

Lohr sa nakoniec stal stálym predstaviteľom v rôznych projektoch Disney, vo filme Newsies, ako aj v The Mighty Ducks.

Svoj hlas prepožičal aj niekoľkým animovaným projektom vrátane A Goofy Movie ako spev pre hlavnú postavu Maxa, ktorú hrá Jason Marsden. V roku 2000 sa začal odvážiť od svojich Disney rolí a pracoval na televíznom filme Daydream Believers: The Monkees’ Story, životopisnom filme rozprávajúcom príbeh americkej kapely, ktorá sa preslávila koncom 60. rokov.

V roku 2005 pracoval na filmovej adaptácii muzikálu Rent, v ktorom stvárnil postavu Steva, pričom sa podieľal aj na speve hudobných skladieb, ktoré sa stali súčasťou jeho soundtracku, potom pracoval na ďalšom muzikáli v New Yorku – See What I Wanna See – po boku budúcej manželky Idiny Menzel.

Pracoval aj na rôznych nezávislých filmových projektoch ako Manslaughter a Noise, no v posledných rokoch sa viac sústreďuje na svoju divadelnú prácu a objavuje sa v produkciách Off-Broadway.

Našiel si aj druhú kariéru ako terapeut, často pracuje s rodinami a pármi. Je jedným z primárnych terapeutov v Avalon Malibu Inštitútu v New Yorku, v tejto kariére pokračuje po magisterskom štúdiu psychológie a trestného súdnictva.

Manželka – Idina Menzel

Idina strávila väčšinu svojej mladosti v New Jersey a New Yorku. Má židovský pôvod, jej starí rodičia pochádzajú z Ruska a potom sa presťahovali do USA.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Týchto dvoch úplne milujem❤️❤️ #AaronLohr

Príspevok zdieľaný používateľom Účet fanúšikov Idiny menzel 🤍 (@xidinamenzelx) 27. marca 2020 o 7:15 PDT

Navštevovala strednú školu Syosset, ale počas dospievania sa jej rodičia rozviedli, čo ju priviedlo k tomu, že si našla vedľajšiu prácu ako speváčka na svadby. Počas štúdia na New York University, kde v roku 1992 ukončila štúdium drámy, pokračovala v rozvíjaní svojho vokálneho talentu a zarábaní peňazí.

V polovici 90. rokov začala pracovať v divadle, dostala sa do rôznych broadwayských a off-broadwayských produkcií, pričom úspešne absolvovala konkurzy do mnohých, vrátane Rent, Bring in da Noise, Bring in da Funk a The Vagina Monologues. Pustila sa tiež do speváckej kariéry, vydala sólový album a potom zamerala svoju pozornosť späť na divadlo, kde hrala v produkcii na Broadwayi. Zlý ktorý jej vyniesol cenu Tony za najlepšiu herečku v hlavnej úlohe.

Po tejto inscenácii sa objavila v hre See What I Wanna See, ktorá pokračovala v pozitívnych recenziách a nomináciách na ceny.

Úspech Idiny Menzelovej

Vďaka úspechu v divadle Menzelovú oslovili filmoví producenti, aby si zahrala vo filmovom spracovaní Nájomné , ktorá vyšla v roku 2005 a bola zodpovedná za jej prvú nomináciu na cenu Tony tak skoro v jej kariére. Za výkon vo filme If/Then získala aj tretiu nomináciu na cenu Tony.

V posledných rokoch urobila vlny aj v televíznej a filmovej oblasti – v roku 2010 účinkovala v televíznej šou Glee tri roky s postavou Shelby Corcoran, ktorá je známa svojimi hudobnými vystúpeniami, často rôznymi prevedeniami hitov.

Jedným z jej najobľúbenejších úspechov je vyjadrenie kráľovnej Elsy vo filme Frozen z roku 2013. Vo filme spievala piesne postáv a pieseň Let it Go by sa stala medzinárodným úspechom a získala cenu Akadémie, ako aj cenu Grammy. Pieseň z nej urobila jedinú herečku, ktorá získala cenu Tony, ktorá sa dostala do top 10 rebríčka Billboard Hot 100. V roku 2019 si svoju rolu zopakovala Zmrazené II ktorá získala pozitívne ohlasy a vydala album Holiday Wishes, ktorý sa dostal na šieste miesto v rebríčku Billboard 200.

Osobný život

Pred stretnutím s Lohrom bola Menzel vydatá za herca Taye Diggsa, s ktorým sa zoznámila v produkcii Rent, mali spolu dieťa a zostali manželmi desať rokov, kým sa nerozviedli. Aaron sa s herečkou zoznámil prostredníctvom rôznych scénických inscenácií a ich priateľstvo prerástlo do romantiky. Obaja potvrdili svoj vzťah v roku 2015, keď sa spolu objavili počas večere združenia korešpondentov Bieleho domu. Potom potvrdili, že spolu žijú po kúpe domu v Los Angeles. Pár sa zasnúbil nasledujúci rok a potom ženatý v roku 2017. Vo svojom voľnom čase manželia podporujú rôzne charitatívne organizácie, vrátane tých, ktoré podporujú boj proti AIDS a tých, ktoré podporujú práva LGBT.