Kto je manžel Gal Gadot? Čistá hodnota Yarona Varsana, vek

ObsahKto je Yaron Varsano?

Yaron/Jaron Varsano sa narodil 28. júna 1975 v znamení Raka v Amsterdame v Holandsku a je 44-ročným izraelským obchodným magnátom a realitným developerom, no pravdepodobne najviac uznávaný ako manžel slávnej modelky a herečky. Gal Gadot, ktorá sa preslávila rolou superhrdinky DC Wonder Woman.

Aký bohatý je teraz? Yaron Varsano Čistá hodnota

Začiatkom roku 2020 čistý majetok Yarona Varsana presahuje 30 miliónov dolárov zarobených z jeho úspešných podnikov v podnikaní. Jeho majetok navyše stúpol aj vďaka popularite jeho slávnej manželky Gal Gadot, ktorá je jednou z najlepšie zarábajúcich herečiek vo filmovom priemysle. Jej majetok sa odhaduje na 10 miliónov dolárov.

Raný život, národnosť, etnicita, vzdelanie

Yaron Varsano strávil svoje rané roky vo svojom rodnom meste Amsterdam, kde ho vychovávali v židovskej rodine jeho otec Daniel Varsano a matka Irit Varsano.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Uplynulo 10 rokov, no je to ako včera, keď sme sa prvýkrát stretli... Moje srdce bude navždy biť pri zvuku našej lásky ❤ Gal Gadot Varsano

Príspevok zdieľaný používateľom jaronvarsano (@jaronvarsano) dňa 14. apríla 2016 o 3:25 PDT

Má brata menom Guy Varsano, ktorý sa tiež venuje obchodu s nehnuteľnosťami. Yaron počas svojho detstva často navštevoval Izrael a teraz má dvojitú holandskú a izraelskú národnosť. Yaron šiel na International School of Amsterdam a po imatrikulácii sa presťahoval do USA a zapísal sa na New York Institute of Technology v Old Westbury, kde v roku 2000 promoval v odbore inžinierstvo.

Obchodný priemysel

Hoci bol veľmi zanietený cvičením a vzpieraním a chcel sa stať profesionálnym kulturistom, Yaron Varsano sa nakoniec zameral na kariéru v biznise. Hneď po promócii sa s bratom presťahovali do Tel Avivu v Izraeli, kde si založili vlastnú realitnú spoločnosť.

Vďaka svojej tvrdej práci Yaron a Guy vytvorili jeden z najziskovejších obchodných podnikov v tomto odvetví – boli dokonca majiteľmi trojhviezdičkového luxusného butiku. Hotel Varsano , so sídlom v Neve Tzedek, Tel Aviv. Nakoniec ho v roku 2015 predal ruskému podnikateľovi Romanovi Abramovičovi za približne 26 miliónov dolárov, ktorý je tiež vlastníkom mnohých ďalších hotelov a reštaurácií.

Filmový priemysel

Najnovšie sa Yaron Varsano angažoval vo filmovom priemysle ako producent. V roku 2018 produkoval po boku svojej manželky a Sue Kroll dramatický film My Dearest Fidel’: An ABC Journalist’s Secret Liaison With Fidel Castro. V súčasnosti pracuje ako výkonný producent na pripravovanú minisériu životopisnej drámy Showtime o živote Hedy Lamarrovej, v ktorom vystúpi jeho manželka Gal Gadot. Je tiež oznámené, že bude produkovať pripravovaný životopisný dramatický film Irena Sendler, ktorý režíruje Stuart Hazeldine.

Vzhľad a vitálna štatistika

Yaron Varsano má krátke sivé vlasy a modré oči. Stojí vo výške 1,85 m, pričom váži približne 79 kg. Jeho veľkosť hrudníka je 40 palcov a biceps 14,5 palcov. Jeho veľkosť topánok je 9 (US).

Vzťah s Gal Gadot

Yaron Varsano sa stretol so slávnou herečkou Gal Gadot v roku 2006 na jogovej párty organizovanej ich spoločnými priateľmi. v izraelskej púšti . Krátko nato pár nadviazal vzťah a o dva roky neskôr Yaron požiadala Gal, takže si nakoniec vymenili svoj manželský sľub na obrade, ktorý sa konal 28. septembra 2008. V novembri 2011 porodila ich prvú dcéru menom Alma. V marci 2017 privítali svoju druhú dcéru Mayu. Rodina momentálne delí svoj čas medzi svoje rezidencie v Tel Avive v Izraeli a Los Angeles v Kalifornii.

Kto je jeho manželka? Gal Gadot Krátka Wiki/Bio

Gal Gadot Varsano sa narodila 30. apríla 1985 v znamení Býka v Petah Tikva v Izraeli. Vyrástla v aškenázskej židovskej rodine so svojou mladšou sestrou Danou v Roš HaAyin ich otec Michael Gadot, ktorý pracuje ako inžinier, a matka Irit Gadot, ktorá je učiteľkou – jeden z ich starých rodičov prežil holokaust. v koncentračnom tábore Osvienčim. Gal navštevovala IDC Herzliya College, kde študovala medzinárodné vzťahy a právo. Potom slúžila ako bojový inštruktor v izraelských obranných silách na dva roky.

Modelingová kariéra

Gal Gadot začala svoju profesionálnu kariéru ako súťažiaca v súťaži krásy a potom ako modelka vo veku 18 rokov. Bola korunovaná slečna Izrael v roku 2004 sa potom zúčastnila súťaže Miss Universe, ktorá sa v tom istom roku konala v Ekvádore.

Modelovala v medzinárodných kampaniach pre značky ako Castro, Miss Sixty či Jaguar Cars a bola tiež tvárou vôní Gucci’s Bamboo. Okrem toho Gat ozdobil obálky časopisov ako „FHM“, „Glamour“ a „Cosmopolitan“ a urobil fotenie s názvom „Women of the IDF“ pre časopis „Maxim“.

Rise to Fame ako herečka

Gal debutovala v televízii ako hosť v hlavnej úlohe ako Miriam 'Merry' Elkayam v izraelskom dramatickom seriáli Bubot v roku 2007. O dva roky neskôr sa preslávila úlohou Gisele Yashar v akčnom dobrodružnom filme Fast & Furious, ktorý je štvrtým dielom. vo franšíze Fast & Furious, ktorú napísal Chris Morgan a režíroval Justin Lin. Zahrala si po boku takých hercov, ako sú Vin Diesel, Paul Walker a Michelle Rodriguez, a neskôr si túto rolu zopakuje v jej pokračovaniach Fast Five (2011), Fast & Furious 6 (2013) a Furious 7 (2015).

Pokračujúci úspech

Gal tiež hrala Oliviu v seriáli The CW pre tínedžerov The Beautiful Life: TBL v roku 2009, po ktorom získala úlohy Natanyi v komédii Shawna Levyho z roku 2010 Date Night a Naomi v akčnej komédii Knight And Day z roku 2010, kde si zahrala po boku Toma Cruisa a Camerona. Diaz. Potom bola obsadená ako Kika v izraelskom komediálnom dramatickom seriáli Asfur (2011), hrala ako Yamit Bareli v izraelskom dramatickom miniseriáli Kathmandu (2012) a stvárnila Mirit Ben Hatush v izraelskom komediálnom a športovom filme Kicking Out Shoshana. (2014).

Wonder Woman

V roku 2016 dosiahla Gal Gadot celosvetové uznanie prostredníctvom svojho stvárnenia DC superhrdinka Wonder Woman v superhrdinskom filme Batman V Superman: Dawn Of Justice v réžii Zacka Snydera, ktorý celosvetovo zarobil viac ako 820 miliónov dolárov.

Pre túto rolu absolvovala výcvik v brazílskom jiu-jitsu, kung-fu, šerme, kickboxe a capoeire a jej stvárnenie bolo ocenené ako jedna z najlepších častí filmu. Gal si neskôr rolu zopakovala v dvoch ďalších superhrdinských filmových tituloch, Wonder Woman a Justice League, v oboch v roku 2017.

Ďalšie filmové projekty

Okrem toho, že v roku 2016 stvárnila Wonder Woman, vystupovala aj ako Elena Vlaslov v akčnom trileri Triple 9, po boku Aarona Paula a Kate Winslet, hrala Jill Pope v thrilleri Criminal, po boku Ryana Reynoldsa, Garyho Oldmana a Kevina Costnera a zahrala si ako Natalie Jones v akčnej komédii Keeping Up With The Joneses.

Gal poskytla hlas Shanka v 3D počítačovo animovanej komédii Ralph Breaks The Internet v roku 2018 a naposledy hrala ako sama v roku 2019 v komédii Between Two Ferns: The Movie, ktorú režíroval Scott Aukerman.

Pripravované názvy filmov

Bolo oznámené, že Gal Gadot sa predstaví ako Wonder Woman v pripravovanom filme Wonder Woman 1984, ktorý bude aj produkovať a momentálne prebieha postprodukcia. Gal v súčasnosti nakrúca pripravovaný akčný komediálny thriller Red Notice, ktorý režíruje Rawson Marshall Thurber, a tiež si zahrá Linnet Ridgeway Doyle v pripravovanom mysterióznom thrilleri Death On The Nile.