Kto je Lyna Perez? – Hviezda Instagramu s viac ako 5,1 miliónmi sledovateľov

ObsahKto je Lyna Perez?

Lyna Perez sa narodila 4. novembra 1992 v Miami na Floride v USA a je instagramovou modelkou, ktorá je známa najmä vďaka svojmu účtu na Instagrame, na ktorom má viac ako päť miliónov sledovateľov. Je známa tým, že zverejňuje rôzne fotografie, na ktorých je v bikinách a spodnej bielizni.

Čistá hodnota Lyny Perezovej

V polovici roku 2020 sa čistý majetok Lyny Perez odhaduje na viac ako 400 000 dolárov, ktoré zarobila úspešná kariéra online. Jej sláva na Instagrame otvorila množstvo príležitostí, vrátane sponzoringu a modelingových projektov.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

'Tvoja obľúbená insta motyka' už vieš, spolupráca čoskoro skončí

Príspevok zdieľaný používateľom Lyna Perezová (@lynaritaa) 19. marca 2020 o 11:04 PDT

Získala tiež konzistentné zárobky z exkluzívnych predplatiteľských služieb, ktoré ponúka prostredníctvom osobnej webovej stránky.

Raný život a online začiatky

Lyna vyrastala v Miami a už v mladom veku sa začala zaujímať o kariéru modelky, vlastne keď mala 14 rokov, no skúsila to až o štyri roky neskôr. Jej prvé fotenie bolo za pomoc priateľovi s projektom. Celý proces sa jej páčil a bola tak odhodlaná nájsť si prácu v tejto profesii.

So svojimi modelingovými ašpiráciami sa však nevydala zvyčajnou cestou, pretože namiesto prihlášok do agentúr alebo hľadania agenta ju zaujala online platforma Instagram, stránka na zdieľanie fotografií a videí, ktorú vlastní Facebook, ktorý je známy najmä vďaka popularizácia zamerania sociálnych médií na fotografický obsah. Stránka pomohla vytvoriť a vybudovať slávu mnohým začínajúcim modelkám, inak známym ako modelky na Instagrame, pretože len veľmi málo z nich zaznamenalo veľký úspech v oblasti modelovania. Napriek tomu si veľa žien môže dovoliť bohatý životný štýl kvôli príležitostiam, ktoré im ponúka online sláva.

Vzostup k sláve

Lyna získala malú sledovanosť krátko po vytvorení účtu na Instagrame. Mnoho jej sledovateľov si užívalo jej prirodzenú krásu a to ju motivovalo k ďalšiemu zdokonaľovaniu. Často chodila do posilňovne, rozvíjala svoje telo a zároveň sledovala stravu. Netrvalo dlho a začala zverejňovať fotky, na ktorých má oblečené rôzne bikiny, ako je pláž životný štýl je v Miami veľmi bežným trendom. Pozornosť si získala ešte viac, keď vystatovala svoju postavu a často nosila bikiny so zmyselnou alebo zmyselnou povahou. Často dráždila svoje publikum a netrvalo dlho a jej fanúšikovia sa rozrástli na milióny.

To jej pritiahlo aj niekoľko publikácií a spoločností, pretože získala funkciu v populárnom pánskom časopise Playboy, jednej z celosvetovo najuznávanejších značiek, ktorá je zodpovedná za napomáhanie posunúť sexuálnu revolúciu vpred. Časopis je známy svojou črtou nahých alebo polonahých modeliek, známych aj ako Playboy Bunnies. Pre mnohé ženy predstavovať sa v Playboyi znamená byť na vrchole želania ako žena. Veľa ašpirujúcich modeliek sa tiež snaží byť prezentované v prominentnom časopise, ako je napr Playboy , vzhľadom na pozornosť a príležitosti, ktoré môže priniesť.

Súkromná stránka

Rovnako ako mnohé instagramové modelky, aj Lyna nakoniec začala hľadať alternatívne spôsoby, ako zarobiť peniaze. Zvažovala vytvorenie účtov na iných platformách sociálnych médií alebo oveľa viac modelovania. Nakoniec sa vyrovnala s vytvorením a osobné webové stránky , na predaj exkluzívneho tovaru. Pôvodne sa myslelo, že ide skôr o webovú stránku elektronického obchodu, ale s popularitou exkluzívnych ponúk z webových stránok založených na predplatnom, ako sú Patreon a Only Fans, sa rozhodla vytvoriť webovú stránku viac podobnú tejto. Rozhodla sa nezaložiť si účet pomocou služby tretej strany, aby mala väčšiu kontrolu nad svojimi zárobkami.

Mala tiež dosť silných fanúšikov na to, aby sa nespoliehala na stránky ako Only Fans.

Jej webová stránka bola povýšená, aby jej ukázala neposlušnejšiu stránku, pričom predplatitelia platia približne 20 dolárov mesačne, aby videli fotografie a videá, ktoré nie sú dostupné pre všetkých ostatných. Spomína, že tieto fotografie a videá sa považujú za príliš horúce na to, aby sa mohli zobraziť na ktoromkoľvek z jej verejných účtov. Niektorí verili, že sa púšťa do nahoty alebo možno pornografie, ale túto hranicu neprekročila. Miluje dráždiť svojich sledovateľov a ukazuje, že je otvorená o svojej divokejšej stránke, no stále kráča za hranicou toho, čo sa na pracovisku považuje za bezpečné.

pridané Lyna Perezová na Streda 20. novembra 2019

Nedávne snahy

Keďže väčšina sveta je v karanténe, veľa ľudí trávi čas online, čo sa ukázalo ako prínos pre Perezovú, keďže získava viac online interakcií. Bola tiež zaneprázdnená budovaním svojej webovej stránky ešte viac a okrem zvyčajne plateného obsahu predplatného si jej fanúšikovia môžu kúpiť aj rôzne druhy tovaru alebo môžu prispieť priamo na jej web. K niektorým z jej nedávnych ponúk tovaru patrí plagátový kalendár na rok 2020. Predáva tiež „puzdrá na telefóny, na ktorých sú výtlačky jej fotografií a matné výtlačky pre zberateľov“.

Úzko spolupracuje aj so spoločnosťou Bang Energy , partnerstvo s nimi a modelovanie ich rôznych produktov. Bang je jednou z mnohých spoločností, ktoré sa preslávili vďaka využívaniu obľúbených modelov na Instagrame pre svoje produkty.

Často používajú bikiny a fitness modely, pretože sa to zhoduje s identitou značky, ktorá podporuje lepšiu postavu, ako aj zdravší životný štýl. Okrem svojich príležitostných fotiek zverejňuje aj videá svojich záberov propagujúcich Bang.

Osobný život

Lyna je slobodná a neexistujú žiadne správy o žiadnych minulých ani súčasných romantických snahách jej spôsobom. O tomto aspekte svojho života radšej nehovorí, pretože je kontraproduktívny. Chce si zachovať svoj imidž dráždidla, možno dostupný, a väčšina jej fanúšikov je tu pre jej zmyselné fotografie. V príspevku spomenula, že je veľkou fanúšičkou hudby Biggieho Smallsa, pričom jeho singel Warning je jedným z jej obľúbených.