Kto je LuluLuvely? Vek, výška, priateľ, čistá hodnota, Wiki

ObsahRaný život, rodina, vzdelanie

Americký herný YouTuber a streamer známy ako LuluLuvely online sa narodil Lindsey – priezvisko neznáme – 10. októbra 1993 v Texase v USA a vyrastal so sestrou a bratom. Po imatrikulácii navštevovala Abilene Christian University a vyštudovala marketing, čo jej pomohlo propagovať jej účty Twitch a YouTube.

Kariéra

Lulu zostala doma šesť mesiacov po ukončení univerzity, keď si hľadala prácu, a medzitým hrala Elder Scrolls Online (ESO). Po práci nakoniec začala pracovať pre poisťovňu ako upisovateľka, streamovala ESO – väčšina jej divákov boli kolegovia ESO hráči a súčasť online komunity.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Lulu (@lululuvely_)

Keď prvýkrát začala streamovať, Lulu nemala webovú kameru, a tak streamovala zo svojho Xboxu a nakoniec si kúpila webovú kameru. Game Nation News urobil rozhovor s Lulu a ona si spomenula: ‚Keď som začala streamovať pomocou webovej kamery, bola som taká nešikovná... Nechcela som sa pozerať do kamery a tak som sa bála, ako sedím.‘

Keď začala zarábať rovnaké množstvo peňazí zo streamovania, prestala pracovať ako upisovateľka. Potom sa presťahovala do Los Angeles, aby pracovala ako manažérka pre tím Fortnite organizácie eSports – cítila, že aj keď jej kariéra v oblasti streamovania na Twitchi rástla, bála sa streamovať iba na plný úväzok a chcela inú prácu.

Lulu pracovala pre organizáciu eSports asi sedem mesiacov, neskôr povedala, že hoci ide o rovnaký priemysel, turnaje eSports majú svoj vlastný svet – „Bola to zábava a bolo to ako pracovať v startupe, kde sú všetci naozaj mladí, všetci šéfovia sú mladí.“ Lulu vysvetlila, že namiesto toho nikto nemá definovanú prácu, každý robí svoju prácu a všetko, čo je potrebné urobiť mimo svojich hlavných pracovných úloh.

Cypher PK, streamerka ESO, bola jej prvým hostiteľom a dosiahla 200 divákov – v tom čase to bolo pre ňu veľa divákov. V roku 2019 bol jedným z jej najväčších hostiteľov s 15 000 ľuďmi Dr. Lupo.

Krátko po tom, čo Twitch sprístupnil Twitch Affiliate program, sa Lulu stala jednou z prvých členiek a o rok neskôr sa po piatich prihláškach stala aj Twitch Partner. Lulu povedala, že jej žiadosť bola náročná, keďže Twitch niekoľkokrát zmenil požiadavky na partnera. Po skončení 24-hodinového streamu Lulu povedala: „Bolo to hrozné... Vypila som toľko kofeínu a Red Bullu... Nebola to zábava.“

Lulu sa zo všetkých síl snažila streamovať šesť dní v týždni a vysvetlila: „Celé toto odvetvie je veľmi ťažké, pretože ľudia, ktorí každý deň drvia, budú odmenení viac ako tí, ktorí streamujú iba päť dní v týždni.“ Aby sa stala úspešnou ako streamer musíte byť ochotný vzdať sa veľa svojho času.

Povedala tiež, že často trpí syndrómom vyhorenia, takže si vždy dáva jeden deň voľna v týždni, aj keď v deň voľna stále streamuje, svoju hlavnú hru nestreamuje.

Keď sa Lulu spýtali, či sníva o tom, že bude pro-hráčom, odpovedala, že ľudia hovoria, že je dosť dobrá na to, aby sa stala pro-hráčom, ale ona si myslí, že je dosť náročné byť tvorcom obsahu aj profesionálom, hoci sú ľudia, ktorí to robia, a dodávajú, že mnohí z nich prestali byť profesionálmi kvôli tlaku – 'Profesionálna scéna, nemyslím si, že ja osobne by som chcel byť zmluvným profesionálom.'

Dňa 22. novembra 2019 podpísala Lulu zmluvu s NRG eSports ako prominentný hráč spolu s Justinom Moralesom a Benjy Fishom. Na Twitchi má viac ako pol milióna sledovateľov a každý z jej streamov má okolo 3 000 zobrazení.

Lulu sa pýtali na to, ako nadväzuje priateľstvá s ostatnými streamermi – „Je to ťažké, pretože je to tenká hranica medzi pijavicami a skutočným chcením nadviazať sieťové spojenia.“ Dodala, že veľa ľudí ničí možnosť priateľstva medzi streamermi, pretože sa navzájom využívajú. získať viac divákov a sledovateľov.

„Je to nervy drásajúce, najmä osloviť väčšie streamery, pretože nechcete vyjsť ako pijavica.“ Z tohto dôvodu sa Lulu snaží hrať s menšími kanálmi, keď môže, a nestreamuje s ľuďmi, ktorí sú čisto o tom, koľko majú odberateľov, pretože si pamätá, keď sa ešte ako malá streamerka pokúšala o sieť. To neznamená, že Lulu nie je vyberavá v tom, s kým streamuje, a ľudí si vyberá podľa toho, nakoľko sú vhodní pre jej publikum a kanál, a či dokážu viesť dobrý a zábavný rozhovor. Lulu sa zvyčajne s niekým hrá raz, len zriedkakedy privedie streamera späť na svoj kanál druhýkrát.

Niekedy si zarobí trochu peňazí navyše, keď reprezentuje a podporuje značky online.

Problémy s hackermi v Apex Legends

Spolu so svojimi spoluhráčmi z NRG eSports bola Lulu hacknutá a vymazaná z Apex Legends Gibraltárom – hackerským online menom.

Respawn zakázal jeho a jeho tímového kolegu Bloodhounda KongoBooma a Lulu nahlásil problém – vrátane video dôkazov – bezpečnostnému tímu v Apex Legends. Hoci KongoBoom bol tiež videný vo videu, mnohí veria, že Lulu sa ako populárnej streamerke dostalo špeciálneho zaobchádzania, pretože KongoBoom bol tiež zakázaný, ale nebol zapojený do hackovania. Lulu situáciu objasnila a povedala, že priamo nekontaktovala člena bezpečnostného tímu, ako mnohí špekulovali, ale v skutočnosti problém nahlásila na verejnom kanáli Discord, ktorý bol určený na hlásenie problémového správania v hre.

Krátko po zákaze uverejnil Bloodhound 20. októbra 2020 príspevok pod u/KongoBoom na subreddit Apex Legend a tvrdil, že ho Respawn nesprávne zakázal po tom, čo bol náhodne spárovaný s hackerom, a tvrdil, že je nevinný. Uviedol, že hack bol výlučne dielom Gibraltáru a nebol nijako zapojený ani vedomý.

Dňa 21. októbra 2020 Apex Legends tweetovali, že Bloodhound má niekoľko ďalších účtov, ktoré boli zakázané, v minulosti participoval na Gibraltáre a má históriu vyhýbania sa zákazom (alebo pokusom o to) – Apex Legends uzavreli tweet vyhlásením, že stoja za zákaz.

Lulu sa potom na Twitteri podelila o to, že od príspevku Bloodhound na Reddit sa jej vyhrážali smrťou: „Hanba pre tých, ktorí mi poslali hraničné vyhrážky smrťou kvôli príspevku na Reddite od chlapíka, ktorý tvrdil, že je nevinný. Dúfam, že vo svojom živote nájdete pokoj a zostanete mimo internetu.“

Lulu sa rozhodla ospravedlniť sa hráčovi Bloodhound a ten zareagoval odstránením svojho pôvodného príspevku na Reddite a pokarhaním používateľov za posielanie vyhrážok smrťou a nenávisti populárnemu streamerovi. Dodal, že si nikdy nemyslel, že by sa situácia vyhrotila do takej miery, že niekto bude ohrozený život v dôsledku hry: „Toto je len hra a niekedy sa rozčuľujeme, ale stále je to hra, ktorú nechcem, aby sa môj účet dostal do kontaktu. už nebude zakázané, ak to spôsobí vraždu.

#lululuvely #NRG#apexlegends #apex#girls #beauty #pretty

pridané APEX legends streamery na Piatok 20. novembra 2020

Pre tých, ktorí posielali LuLu vyhrážky smrťou! Vy chorí ľudia potrebujete radu. Prepáč LuLu. nezaslúžiš si to. Stojím pri tebe.'

Osobný život

Pokiaľ verejnosť vie, Lulu momentálne žije v New Yorku. V septembri 2020 napísala na Twitteri, že nie je vo vzťahu.

Vzhľad

Má blond vlasy, hnedé oči, je vysoká 5 stôp, 1,73 metra a váži okolo 55 kg.

Čistý majetok a plat

Začiatkom roku 2021 sa čistý majetok Lulu odhaduje na viac ako 300 000 dolárov.