• Hlavná
  • Hráči
  • Kto je LosPollosTV? Vek, výška, skutočné meno, čistá hodnota, Wiki

Kto je LosPollosTV? Vek, výška, skutočné meno, čistá hodnota, Wiki

ObsahKto je LosPollosTV?

Louis – priezvisko neznáme – sa narodil 8. februára 1995 v Spojených štátoch amerických a je streamerom na Twitchi, ako aj osobnosťou YouTube, ktorá sa preslávila najmä hraním rôznych hier v rámci franšízy NBA 2K.

Bohatstvo LosPollosTV

V polovici roku 2020 sa čisté imanie LosPollosTV odhaduje na viac ako 1 milión dolárov, ktoré zarobila úspešná kariéra online. Veľa zarobil z darov Twitch, partnerstiev, sponzorstiev a príjmov z reklamy.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

LOSPOLLOSTV x CHAMPION NAŠE NOVÉ MIKINY SÚ TERAZ K DISPOZÍCII LEN OBMEDZENE... KLIKNITE NA ODKAZ V MOJOM BIO

Príspevok zdieľaný používateľom LosPollosTV (@lospollosig) 24. februára 2020 o 19:52 PST

Aj keď bol jedným z najpopulárnejších streamerov a YouTuberov zameraných na NBA 2K a basketbal, priťahoval aj kontroverzie, ktoré mohli ovplyvniť jeho potenciálne zárobky.

Raný život a online začiatky

LosPollosTV je talianskeho pôvodu, hoci o svojej rodine veľa nehovoril, s výnimkou skutočnosti, že vyrastal veľmi blízko so svojím otcom. Keď vyrastal, rozvinul lásku k hrám a hlbokú lásku k profesionálnemu basketbalu, nasledoval Národnú basketbalovú asociáciu ( NBA ) už od mladosti. Keď zistil, že existujú videohry, začal veľa hrať, najmä hru NBA 2K.

NBA 2K je športová simulačná hra profesionálneho basketbalu založená na NBA, ktorú vydáva 2K sports, hoci pôvodne išlo o výtvor Sega Sports. Hra simuluje realistické situácie alebo scenáre typické v profesionálnej basketbalovej hre, pričom hráč ovláda celý tím alebo jedného hráča. V priebehu rokov sa hra dramaticky zlepšila, pokiaľ ide o grafiku a hrateľnosť, pričom sa každoročne aktualizuje o nové vydanie, ktoré pokrýva najnovšiu sezónu NBA. Zatiaľ čo franšíza NBA 2K je vo všeobecnosti bezkonkurenčná od roku 2000, v poslednej dobe bola kritizovaná na mnohých frontoch, najmä kvôli chybám, nedostatočnej podpore a systému speňaženia, ktorý má mnoho rokov opakujúce sa problémy.

Napriek tomu zostáva NBA 2K primárnou voľbou pre akúkoľvek hru zameranú na NBA, a to vďaka jej realizmu a úzkej väzbe s ligou.

Streamovanie a YouTube

Keď hral veľa NBA 2K, LosPollosTV zistil, že by mohol potenciálne zarobiť majetok, najmä ak sa stane slávnym streamovaním hry. Streamovanie bolo v tom čase relatívne nové a platforma Twitch bola v plienkach. Twitch sa stal jednou z najlepších platforiem na streamovanie videohier, čím mnohým pomohol priniesť slávu a bohatstvo. On začal streaming pravidelne a nakoniec jeho nasledovníci rástli. Ľuďom sa jeho hra páčila a získal si veľkú pozornosť tým, že míňal obrovské sumy peňazí na otváranie posilňovacích balíčkov, čo je funkcia NBA 2K, ktorá hráčom umožňovala získať karty obľúbených basketbalových hráčov, ktoré sa dajú použiť v online hrách.

Jeho diváci dokonca podporili jeho lásku k otváraniu balíčkov, darovali mu peniaze, no prinútili ho minúť všetky peniaze na balíčky. Nakoniec začal hľadať iné zdroje príjmov a vytvoril si kanál YouTube, na ktorom uverejnil niektoré zo svojich herných a streamovaných momentov.

Iné snahy

LosPollosTV pokračovalo v streamovaní a hraní NBA 2K hry s každým vydaním, hoci neskôr sa jeho kanál YouTube stal viac kanálom videoblogu (vlogu). Zverejnil videá, na ktorých hrá basketbal, trávi čas s rodinou a zároveň robí videá s výzvami a otázkami a odpoveďami (Q&A). Vďaka svojej sláve na Twitchi bol tiež niekoľkokrát pozvaný na akciu.

Podujatie sa koná každé dva roky a oslavuje kultúru streamovania videohier popularizovanú spoločnosťou Twitch. Dohovor umožňuje ľuďom stretnúť sa so streamermi a rôznymi online komunitami.

Začal tiež streamovať videohru Fortnite Battle Royale po svojom spustení a rýchlom vzostupe medzinárodnej popularity. Online hru vytvorila spoločnosť Epic Games a je vedľajším produktom hry Fortnite: Save the World v reakcii na náhly nárast popularity hier žánru battle royale. Vo Fortnite Battle Royale bojuje 100 hráčov na ostrove, kde musia hľadať zdroje, prežiť a nakoniec stáť na vrchole.

Počas prvého roka od spustenia prilákal viac ako 125 miliónov hráčov, ktorí spoločnosti zarobili stovky miliónov dolárov. Nakoniec, keď humbuk pre hru vyprchal, vrátil sa k streamovaniu svojho bežného obsahu NBA 2K.

Kontroverzie

LosPollosTV tiež vyvolalo veľa kontroverzií, najmä pre činy, ktoré spôsobili problémy mnohým, najmä jeho platiacim priaznivcom. Jeden z jeho prvých vydaní prišiel v roku 2017, keď získal a dočasný zákaz z Twitchu po zorganizovaní nájazdu na stream Avajaijai. Do jej streamu priviedol viac ako 2 000 ľudí, čo viedlo k tomu, že jeho diváci spamovali jej čet.

Je tiež známe, že má malú kontrolu nad svojím temperamentom – v niektorých streamoch sľúbil divákom, že budú streamovať určitý čas alebo že ich dary použijú na konkrétne veci, ale kvôli zúrivosti svoje streamy predčasne ukončil a nesplnil žiadne. z jeho sľubov.

To mnohých viedlo k presvedčeniu, že to robil zámerne, aby mu ušli peniaze. Usporadúval tiež falošné darčeky a darovacie behy, ktoré viedli k viac peniazom vo vrecku, aj keď nečestným spôsobom. Zatiaľ čo si získaval hnev mnohých svojich bývalých priaznivcov, zrazu sa dostal do emocionálneho prúdu a povedal, že má problémy s rodinou a že bude bez domova.

Odmietol zverejniť akékoľvek podrobnosti o tejto záležitosti, ale mnohí boli skeptickí a verili, že len dramaticky zakryl svoje minulé problémy a získal viac peňazí od tých, ktorí ho ľutovali. V posledných mesiacoch bol väčšinou stabilnejší, takže väčšina problémov utíchla.

Osobný život

LosPollosTV je slobodný, aj keď počas svojej kariéry prejavil veľký záujem o rôzne streamerky, pričom mnohým z nich vyjadril svoj obdiv. Kedysi ho veľmi priťahovala streamerka Alyssa a v istom momente sa jej počas streamovania pokúsil priznať svoje city, no rýchlo ho zostrelili. Video, v ktorom bol označený za priateľov, sa stalo virálnym a Alyssa sa neskôr ospravedlnila a povedala, že ho nechcela postaviť do takejto pozície.