Kto je Laura Mellado? Vek, miery, rodina, čistá hodnota

Laura Mellado je americká podnikateľka, modelka a osobnosť YouTube, ktorá sa preslávila prostredníctvom svojho internetového obchodu s oblečením, Laurin butik a jej kanál YouTube, na ktorom má viac ako 400 000 sledovateľov. Nahráva videá súvisiace s jej podnikaním a jej rodinou a zdieľa vzostupy a pády všetkých aspektov svojho života.

Našiel sa obrázok, na ktorom nebol James

pridané laura vrúbkovaná na Pondelok 18. júna 2018

ObsahWiki-Vek, detstvo a vzdelanie

Laura Mellado sa narodila 30. januára 1992 v Kalifornii v USA s latinskými predkami, nezdieľala osobné údaje o svojich rodičoch, okrem toho, že jej matka sa volá tiež Laura Mellado, je známe, že má dvoch bratov. Aby sa podporilo jej utajenie, Laura nehovorila o svojom vzdelaní, takže jej raný život zostáva zatiaľ záhadou.

Začiatky kariéry

Laurina matka vlastnila sekáč, predávala veci z dvora a vytvárala si vlastné oblečenie. Laura sa pripojila k obchodu, aby pomohla svojej matke a zarobila si na živobytie, a po tom, čo odfotila jednu zo svojich kolekcií oblečenia a zdieľala ju na svojej stránke na Instagrame, mala svojho prvého zákazníka. V tejto praxi pokračovala a po chvíli sa rozhodla založiť si vlastný butik. Trvalo jej niekoľko rokov, kým dosiahla úspech, ktorý má dnes, no teraz je to obchod v hodnote miliónov dolárov a nové kolekcie prichádzajú takmer denne.

Vystúpte na výslnie

Jej malý obchod sa zlepšoval a s každým novým príspevkom na Instagrame priťahovala nových sledovateľov, ktorí mali záujem kúpiť si jej výtvory – stránka má teraz viac ako 1,3 milióna sledovateľov. Popularitu využila aj na rozvoj online podnikania a teraz, keď sú obchody kvôli pandémii koronavírusu fyzicky zatvorené, posiela položky do celého sveta, čo len ďalej zvýšilo jej popularitu a zvýšilo jej bohatstvo.

Navrhuje všetko od hora až po spodok, dokonca má aj vlastnú kolekciu plaviek, navyše predáva šperky a iné doplnky. V jej obchode nájdete aj sandále, podpätky a inú obuv. Odkedy sa stala hviezdnou dizajnérkou, Laura spolupracovala s množstvom celebrít, vrátane James Charles kto je jej pravidelným zákazníkom.

YouTube a Instagram Stardom

Okrem popularity na Instagrame a úspechu s internetovým obchodom sa Laura preslávila aj na YouTube, ktorý otvorila v roku 2016.

Odvtedy si získala okolo pol milióna fanúšikov, s ktorými zdieľa každý aspekt svojho života, od podnikania až po rodinu. Vo svojom prvom videu Laura vysvetlil, ako bol Laura’s Boutique spustený a pokračovala v inzercii svojho butiku aj na YouTube, ale aj vo vytváraní rodinných vlogov, ako napríklad Couples Truth or Shoot a Date Night during Quarantine, ktoré priviedli na jej kanál viac ľudí. Na svojom kanáli má viac ako 18 miliónov videní a toto číslo sa každým dňom zvyšuje, takže je len otázkou, kedy dosiahne hranicu 20 miliónov.

Má tiež svoju osobnú stránku na Instagrame, na ktorej zdieľa aj podrobnosti zo svojho rodinného života, ako je cestovanie na dovolenku a každodenné aktivity, a teraz má takmer milión fanúšikov.

Laura Mellado Čistá hodnota, výška, hmotnosť a vzhľad

Laura Mellado sa vo svojich 28 rokoch stala úspešnou podnikateľkou a už je z nej milionárka. Podľa zdrojov sa čistý majetok Laury odhaduje na 1,5 milióna dolárov od polovice roku 2020.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

všetci viete, že milujem darčeky!!!🤪🤪 Bola som posadnutá tým, aby som si udržala správnu pleť, takže táto darčeková ponuka je perfektná 🥳 O týchto dvoch som v poslednej dobe veľa hovorila na svojom Snapchate. Je to vita-c glykolové rozjasňujúce sérum a vita-c očný korektor na tmavé kruhy od @muradskincare! Vitamín C je taká dôležitá zložka v starostlivosti o pleť, najmä preto, že v modrom svetle, znečistení a UV/UVB lúčoch je toľko toxínov! Tieto ZLATO STABILIZOVANÉ produkty pomáhajú s matnou pleťou a vďaka nim budete vyzerať jasnejšie a rozžiarenejšie 🥳 získajte to svoje na murad.com, @ultabeauty, alebo @sephora ALEBO vyhrajte v tomto darčeku a ešte oveľa viac!!!🥳 #muradpartner. GRATULUJEME VÝHERCOM!!! @ayynessy @raycine_1945 @jennthe.giraffe @gabyxangel @yluna06 @daniiieluhh @destinytrujillo9414 @pattyyprz @miss_aliciaxoxo_ @chiinitabella Som vďačný za odhodlanie @muradskincare pomôcť v tomto náročnom a stresujúcom období Dr. Muradsovej. Poslaním doktora Murada od prvého dňa bolo pomáhať znižovať stres, aby ste zostali zdraví – keď ste v strese, prejavuje sa to na vašej pokožke a na vašom zdraví. 10 výhercov vyhrá nižšie uvedené ceny v hodnote 572 USD 🥳 -Murad zosvetľujúci režim starostlivosti o pleť (352 USD) -Food Postmates/doordash (100 USD) -1 ročné prémiové predplatné meditačnej aplikácie, Calm (70 USD) -Darčeková karta na fitness triedu Modo Yoga (50 USD) Ak sa chcete prihlásiť, označte troch priateľov, sledujte @muradskincare a @lauramellado❤️ -Povolené neobmedzené množstvo, otvorte medzinárodne! -Výhercovia budú vybraní týždeň od dátumu zverejnenia! veľa šťastia mi amorsssss!!🤪🥳

Príspevok zdieľaný používateľom SNAPCHAT: lauramellado (@lauramellado) dňa 25. apríla 2020 o 12:00 PDT

Laura Mellado je vysoká 5 stôp 7 palcov (1,7 m), pričom váži približne 132 libier ~ 60 kg. Jej životne dôležité štatistiky sú momentálne neznáme, no má štíhlu postavu. Má čierne vlasy a jej oči sú hnedé.

Osobný život, manželstvo, manžel, deti

Laura bola vo svojom osobnom živote veľmi otvorená a rodinná podpora, ktorú dostala na ceste k tomu, aby sa stala hviezdou YouTube, jej veľmi pomohla. Laura je vydatá žena a jej manžel je Victor Hallman.

Neexistujú presné informácie, kedy sa pár vzal, ale podľa správ sú spolu viac ako päť rokov. Pár má dve deti, syna Elliotta a dcéru Allison.

Záujmy, koníčky a správy

Okrem módy je jej ďalším hlavným záujmom cestovanie a vyjadrila svoj názor aj na mať svoje vysnívané auto .

Jej obchodný vzťah s Jamesom Charlesom sa rozvinul do priateľstva a nedávno sa celá Melladova rodina dostala do médií vďaka Jamesovmu činu – tvrdil, že si na jeden deň adoptoval dieťa a to dieťa bolo Laurin Elliott. Títo dvaja spolu strávili deň, užívali si jedlo v Taco Bell, zatiaľ čo neskôr hrali Fortnite a mladý Elliott tiež robil Jamesovi make-up, čím ho menili. Celý ich deň bol zaznamenaný v a YouTube video , ktorá má už cez 7,5 milióna videní.