Kto je Lana Rose? Vek, čistá hodnota, etnická príslušnosť, manžel, Wiki

Lana Rose je emirátska youtuberka, instagramerka, speváčka a influencerka, narodená v znamení zverokruhu Panna 21. septembra 1989 v Dubaji v Spojených arabských emirátoch. Je známa tým, že je uznávanou blogerkou o kráse a životnom štýle a internetovou celebritou.

ObsahSkorý život

Lana Rose – rodné meno je Parisa Beiraghdari – je najstarším dieťaťom Esmaila Beiraghdaryho a Nadereda Samimiho. Jej mladší brat Mohamed Beiraghdary – známy ako Mo Vlogs – sa narodil v roku 1995.

Neexistujú žiadne podrobnosti o ranom vzdelávaní Lany Rose, aj keď je známe, že vo veku 11 rokov sa presťahovala do Londýna, kde navštevovala strednú školu. Informácie o roku jej imatrikulácie a vysokoškolskom vzdelaní však nie sú známe.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Lana Rose (@lanarose786)

Lana Rose a jej rodina sa vrátili do Dubaja v roku 2006, hoci v roku 2010 sa vrátila do Spojeného kráľovstva a žila tam niekoľko rokov, kým sa v roku 2012 presťahovala späť do Spojených arabských emirátov.

Kariéra

YouTube

Dňa 12. januára 2014 zverejnila Lana Rose svoje prvé video na svojom kanáli YouTube s názvom Desivá správa nájdená na starovekom majáku. Vidno ju na nej pri návšteve zdanlivo opustenej pláže na ostrove Maurícius.

Očividne sa snažila nájsť publikum pre svoj obsah a zvyšok roka uverejňovala rôzne videá na rôzne témy. Avšak až v máji 2015, keď zverejnila svoj prvý návod na líčenie, konečne našla svoje miesto.

Okrem svojich tutoriálov Lana Rose rozšírila svoj obsah o ďalšie témy starostlivosti o seba, ako sú tréningové rutiny a starostlivosť o pleť.

Lana Rose, na jej ceste stať sa tvorcom obsahu životného štýlu zverejnila svoj prvý vlog v septembri 2016. Video zaujalo veľmi široké publikum a pritiahlo záujem ľudí o témy ako luxusné predmety a móda. K dnešnému dňu má uvedený vlog viac ako 800 000 zobrazení.

Lana Rose sa nebojí ukázať svoj každodenný život vo videách a zdieľať so svojimi odberateľmi podrobnosti o svojich cestách a autách. Takto pomaly, ale isto zaujala svoje publikum a získala si verných fanúšikov nielen na YouTube, na ktorom má momentálne viac ako dva milióny odberateľov, ale aj na iných sociálnych sieťach.

Umenie a hudba

V auguste 2016 Lana Rose zverejnila vysokorýchlostné video, ktoré ukazuje jej tvorivé schopnosti pri vytváraní umeleckého diela, čo jej publikum prekvapilo, pretože nevedelo, že Lana je oddaná maliarka. Hoci podrobnosti o Laninej umeleckej kariére nie sú zverejnené, špekulovalo sa, že sa z toho úspešne živila predajom svojich obrazov medzinárodným zákazníkom.

V roku 2018 začala Lana Rose rozširovať svoje schopnosti ako speváčka vydaním piesne Feel So Real a jej videoklipu, ktorý je stále dostupný na jej kanáli YouTube. Vydala aj ďalšie tri piesne s názvom Boss Up, Gucci Gucci a jej najnovšiu skladbu Side Effects.

Na a uverejniť na svojom instagramovom účte apríla 2020 v procese vytvárania vedľajších efektov tiež prezradila, že začala skúmať svoje schopnosti v rôznych aspektoch orientovaných na hudbu: „Takže posledný mesiac som pracovala na hudobnej produkcii, vďaka môjmu úžasnému bratovi @movlogs za to, že ma motivoval. dostať sa do toho znova. Túto novú pieseň sme produkovali ja a môj brat doma. Nie je ľahké naučiť sa všetko sám. Sama som sa učila hudobnú produkciu pomocou online zdrojov a chcem len povedať, že všetko je možné, ak na to máte rozum,“ uzavrela.

Osobný život

Rodinná kontroverzia

Obsah Lany Rose je zameraný na jej životný štýl, preto vo svojich videách často ukazuje svoju rodinu a dom.

To viedlo jej fanúšikov k tomu, aby sa zaujímali o miesto pobytu jej otca, pretože sa nikdy neobjavil na jej účtoch sociálnych médií a kanáli YouTube.

V roku 2016 vznikla kontroverzia týkajúca sa Laninho otca, keď údajne zverejnil na Facebooku aktualizáciu, v ktorej obvinil svoje deti a bývalú manželku z toho, že ho ignorovali a skrývali sa – žili v Dubaji. Beiraghdary tiež poukázal na to, že nevie, odkiaľ jeho rodina získala peniaze na „okázalý život“, a potvrdil, že mu zdroj tretej strany povedal, že jeho rodina si svoj životný štýl dovolila vďaka ich spojeniam s milionárom v Južnej Afrike.

V príspevku sa tiež priznal, že od hnevu poškriabal auto svojho syna, keď išiel do domu svojich detí v Dubaji, keďže mu jeho rodina zjavne zakázala prístup do ich sídla – očividne vedel, kde bývajú!

V čase, keď bola identita otca Lany Rosesovej nezverejnená, mnohí z jej fanúšikov ignorovali tieto vyhlásenia muža. Neskôr však napísala príspevok na Instagram, v ktorom vyjadrila svoje pocity týkajúce sa správania svojho predchodcu: „Dobrý rodič nerobí hanbu svojim deťom online, najmä keď vidia, že sú šťastné, úspešné a nič si od nich nevzali alebo nikdy nedostali. mnoho rokov od mladosti. Dobrý rodič nespôsobuje škodu na majetku svojich detí“ (...) „Nespôsobuje, že ich deti vyzerajú zle pred svetom“.

Pokračovala v príspevku adresovanom ľuďom, ktorí verili vyhláseniam jej otca: ‚Premýšľajte predtým, ako niekoho z niečoho obviníte, a opýtajte sa sami seba, či je táto osoba v srdci naozaj dobrá?‘ Neskôr príspevok vymazala, ale snímky obrazovky z toho sa stále dá nájsť na internete.

V súčasnosti sa Lana Rose na sociálnych sieťach nedotýka témy svojho otca. Jej brat však v rozhovore v podcaste Uncut with S1 prezradil, že on a jeho rodina si medzi nimi a ich otcom dávali odstup dlho predtým, ako sa stali slávnymi youtubermi. Poukázal tiež na to, že jeho rodičia mali počas spoločného času rôzne manželské problémy, ktoré následne viedli manželov k rozvodu.

Pokiaľ ide o vyhlásenia jeho otca, Movlogs priznal, že bol frustrovaný v čase, keď jeho predok uverejňoval svoje rodinné problémy online, pričom vyhlásil, že chce verejne brániť seba a svoju rodinu pred negatívnymi komentármi. Priznal sa však, že neskôr o tom viac premýšľal a rozhodol sa byť na túto tému zrelý, pretože jeho impulzívnosť by ho mohla priviesť k oľutovaniu svojich slov na adresu svojho otca a online nenávistníkov.

manžel

Povesti o romantických vzťahoch Lany Rose sú na internete populárne od jej debutu ako YouTubera. Najpopulárnejšie klebety týkajúce sa jej rodinného stavu sa začali v roku 2015, keď prezradila, že vlastní rôzne luxusné autá, čo ľudí viedlo k podozreniu, že autá sú darčekmi od milionárskeho priateľa.

Špekulácie o údajnom juhoafrickom milionárskom priateľovi boli populárne aj v jej fanúšikovskej základni, hoci žiadna z týchto fám sa nikdy nepreukázala ako pravdivá. V súčasnosti je Lana Rose zjavne slobodná.

Etnická príslušnosť

Rodinné zázemie Lany Rose je väčšinou nezverejnené, takže jej etnicita nie je známa, pretože v Spojených arabských emirátoch existujú skupiny – najmä cudzieho pôvodu – rôznych etník.

Čistá hodnota

Čistý majetok Lany Rose je koncom roka 2020 približne 4 milióny dolárov, čo je výsledkom jej úspešnej kariéry youtuberky, influencerky a umelkyne.

Fyzický vzhľad

Lana Rose je často obdivovaná pre jej krásne črty tváre a ladnú postavu. Je vysoká 5 stôp 4 palce (1,67 m) a váži približne 145 libier (65 kg).

Zaujímavosti

Má dve mačky a zajačika menom Fluffy.

Lana Rose hlboko obdivuje Hudu Kattan, bývalú beauty blogerku a súčasnú obchodnú zakladateľku Huda Beauty.

V roku 2019 Lana Rose podstúpil chirurgický zákrok odstrániť hrčku v prsníku, ktorá jej spôsobovala bolesť. Povrávalo sa však, že jej operácia bola v skutočnosti zväčšením pŕs.

Vlastní Lamborghini Huracan.