• Hlavná
  • Herci
  • Kto je Kylee Russell? Vek, výška herca „All American“, Wiki

Kto je Kylee Russell? Vek, výška herca „All American“, Wiki

ObsahKylee Russell, celoamerická herečka – Wiki Bio

Kylee Russell sa narodila v Los Angeles v Kalifornii v USA 8. októbra 1996 – jej znamenie zverokruhu sú Váhy a má americkú národnosť. Je to herečka, speváčka a skladateľka, ktorá je možno najlepšie známa tým, že stvárnila Elizu vo filme Disney Zombie .

Raný život a vzdelanie

Kylee vyrastala v Los Angeles spolu so svojou staršou sestrou Chelsea Tavares, ktorá je tiež herečkou, pravdepodobne najlepšie známou ako Cranberry v seriáli Nickelodeon Unfabulous, ako aj hraním Autumn Williams v televíznom sitcome Just Jordan.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Ďakujem veľmi pekne za 300k!! Milujem vás ľudia! Zostaňte v bezpečí!❤️🥰

Príspevok zdieľaný používateľom Kylee Russell (@kyleerussell) 16. marca 2020 o 10:37 PDT

Ich otec je právnik, zatiaľ čo ich matka je účtovníčka, takže obaja trávili veľa času so svojimi opatrovateľkami, keďže ich rodičia boli väčšinu času zaneprázdnení.

Bola to Chelsea, ktorá začala svoju hereckú kariéru ako prvá, a potom, čo Kylee videla svoju sestru vystupovať, začala trénovať herectvo a stala sa členkou školského dramatického klubu, pričom začala účinkovaním v školských predstaveniach. Po skončení základnej školy sa zapísala na strednú školu, kde pokračovala v herectve, pričom bola aj fyzicky aktívna, behala na dráhe a hrala futbal.

V roku 2013 maturovala a hoci podrobnosti o svojom ďalšom vzdelávaní tajila, predpokladá sa, že Kylee ukončila vysokú školu v roku 2017.

Kariéra herečky

Kylee odštartovala svoju hereckú kariéru v roku 2005 ako deväťročná, keď bola pozvaná, aby sa objavila v televíznom seriáli s názvom Eva . V seriáli si zahrali Jason George a Ali Laundry Moteverde a sleduje Evu a jej priateľov, ako si prechádzajú strednou školou. V roku 2007 bola Kylee obsadená, aby stvárnila Karin Danielsovú v komediálnom dramatickom filme Jump In!, v ktorom si zahrali Corbin Bleu a Keke Plamer a sleduje chlapca, ktorého otec chce, aby sa stal boxerom, zatiaľ čo stretne miestne dievča, ktoré ho zoznámi s tanec.

V tom istom roku sa objavila vo filme South of Pico, ktorý sleduje štyroch ľudí, ktorí sú svedkami obrovskej tragédie, ktorá im zmení život.

V roku 2009 Kylee účinkovala v dramatickom filme Mississippi Damned, v ktorom si zahrali Adam Clark a Malcolm Goodwin, a sleduje tri černošské deti žijúce v Mississippi, ktoré sa vyrovnávajú so zneužívaním a závislosťou vo svojich rodinách. V roku 2017 sa Kylee objavila v krátkom horore s názvom Sub ktorý sleduje príbeh suplujúcej učiteľky, ktorá v škole, na ktorej pracuje, odhalí zvláštnu zlú nadprirodzenú silu.

Najnovšie sa Kylee objavila v Disneyho muzikáli Zombies, ktorý vyšiel 16. februára 2018, a sleduje niekoľko študentov, ktorí prichádzajú zo Zombietownu na Seabrook High School, pričom sa väčšinou zameriavajú na roztlieskavačku Seabrooka, ktorá sa zamiluje do zombie futbalovej hviezdy.

Milovať život a priateľa

Kylee sa stretla so Samuelom M. Houserom v Los Angeles, keď obaja pracovali na televíznom seriáli, Kylee hrala, zatiaľ čo Samuel bol súčasťou dizajnérskeho tímu.

Je 23-ročným koordinátorom a dizajnérom UI/UX a webových stránok, v súčasnosti pracuje pre Halla.co, zároveň je hlavným dizajnérom pre Vuabov a dizajnérom webových stránok na support.com. Obaja boli spolu viac ako dva roky, pričom sa predpokladá, že sa rozišli v novembri 2019, keď Kylee prestala nahrávať ich spoločné fotografie na svoj účet Instagram.

Hovorí sa, že Kylee začala randiť so záhadným chlapcom v januári 2020 po tom, čo ich dvaja videli kráčať ruka v ruke v uliciach Los Angeles. Niektorí z jej fanúšikov dokonca spoznali chlapca ako herca, no ani jeden z nich tieto fámy nepotvrdil.

Záľuby a iné záujmy

  • Kylee je veľkým fanúšikom filmového priemyslu a niektorí z jej obľúbených hercov a herečiek sú Denzel Washington, Will Smith a Meryl Streep.
  • Medzi jej obľúbené filmy patria Enemy of the State, Seven Pounds a Patch Adams.
  • Rada počúva jazzovú a bluesovú hudbu, pričom jej obľúbenými speváčkami sú Aretha Franklin a Frank a Nancy Sinatra.
  • Radšej chodí do džezových a bluesových krčiem ako do klubov a na diskotéky.
  • Je fyzicky aktívna, pretože niekoľkokrát týždenne tancuje a chodí do posilňovne a venuje sa joge.
  • Drží aj prísnu diétu.
  • Miluje cestovanie a bola v niekoľkých štátoch v USA a v niekoľkých európskych krajinách, ako je Francúzsko, Anglicko a Nemecko.
  • Je milovníčkou zvierat a má psieho miláčika, ktorého občas môžete vidieť jej fotky na Instagrame .

Kylee sa zaujíma o hudbu, keďže v roku 2016 vydala svoju debutovú pieseň Make The Grade, po ktorej nasledovali piesne Rock ‘n’ Roll Reindeer a Home For Christmas. V roku 2018 vyšli jej piesne Fired Up, Sleeping Beauty, Flower Girl a napísala aj pieseň pre film Zombies s názvom BAMM. Potom bola pozvaná, aby napísala a zahrala piesne pre film Zombies 2, niektoré z nich sú I’m Winning, One for All a Like the Zombies Do.

Vzhľad a čistý majetok

Kylee má 23 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, je vysoká 5 stôp (1,6 metra) a váži približne 50 kg. Začiatkom roku 2020 sa jej čistý majetok odhaduje na viac ako 200 000 dolárov.