• Hlavná
  • Herci
  • Kto je Kim Rhodes (aka šerifka Jody Mills z filmu „Supernatural“)?

Kto je Kim Rhodes (aka šerifka Jody Mills z filmu „Supernatural“)?

Obsah

Úvod

Kim Rhodes ešte nie je bežné meno, no táto vysokokvalifikovaná herečka si pomaly razí cestu na rebríček úspechu, pričom je očividne skvelá manželka a matka. Táto vychádzajúca hviezda bola opísaná ako pokorná, láskavá a múdra.

Skorý život

Kim sa narodila 7. júna 1969 v Portlande v štáte Oregon v USA, kde prežila detstvo so svojím otcom Frankom Rhodesom, matkou Jane Rhodes a sestrou Jennifer Rhodes.

Vzdelávanie

Rhodos získala bakalárske štúdium výtvarných umení summa cum laude na Southern Orgeon State College, pokračovala v štúdiu na Temple University a získala magisterský titul vo výtvarnom umení. Po získaní oboch titulov bola certifikovaná v štyroch rôznych typoch javiskového boja, dýka, rapír, z ruky do ruky a s palicou.

Kariéra

Pred začatím herectva Kim tri roky pracovala ako asistentka veterinára a potom účinkovala v niektorých hrách Williama Shakespeara.

Rhodes prerazila k filmovému herectvu v roku 1996, keď sa pripojila k obsadeniu filmu Another World, kde stvárnila Cynthiu Cindy Brooke Harrison v telenovele, ktorú vytvorili Irna Phillips a William J. Bell, produkovala National Broad Casting Company (NBC). život menej konvenčným a dramatickým spôsobom, ako sa zvyčajne vyskytuje v telenovelách, namiesto toho sa zameriava na exotické melodrámy, ktoré sa odohrávajú medzi triedami ľudí a ich rodinami.

V rokoch 1999-2001 sa Kim objavila v dvoch televíznych reláciách – The Lot a As the World Turns.

Počas nasledujúcich štyroch rokov mala Rhodes malé úlohy vo filmoch Christmas with the Cranks a In Pursuit, ako aj hranie Elastagirl v superhrdinskom filme Sky High, ale bohužiaľ jej scény boli vystrihnuté.

V roku 2005 začala Rhodes hrať Carey Martin v pôvodnej šou Disney Channel Život v obleku Zacka a Codyho, v ktorej stvárnila matku dvojčiat Zacka a Codyho, ktorú stvárnili Cole a Dylan Sprouse, známi detskí herci, ktorí tiež hrali vo filme Big Daddy po boku Adama Sandlera a Davida Schimmersa na obrazovke synov v úspešnej televíznej šou Priatelia.

The Suit Life of Zach and Cody sleduje životy Zacha a Codyho Martinových, ktorí žijú so svojou mamou Carey v hoteli Tipton, kde bola Carey zamestnaná ako speváčka. Uvedenie bolo najsledovanejšou a najúspešnejšou premiérou na Disney Channel, čo vytvorilo obrovskú publicitu pre všetky herecké obsadenie.

Relácia bola taká populárna, že vznikla spin-off šou Život v obleku na palube, v ktorej boli dvojičky poslané do internátnej školy na výletnom parníku, pretože už nežili so svojou matkou – postava Rhodes sa objavila len ako hosť. hviezda v štyroch epizódach.

https://www.youtube.com/watch?v=XZnhP6ElDas

V roku 2010 získala Rhodes rolu šerriffa Jody Mills v šou televíznych staníc CW Supernatural, kde sa pridala k obsadeniu v piatej sérii v epizóde „Mŕtvi muži nenosia pléd a odvtedy sa postava objavuje v každej sezóne, čím sa stala jednou z najdlhších. opakujúce sa postavy v histórii show.Supernatural stars Je

sen Ackles ako Dean Winchester a Jared Padalecki ako Sam Winchester, čo sú dvaja bratia, ktorí lovia príšery, démonov, duchov a iné nadprirodzené bytosti. Postava šerifa z Rhodosu Jody Mills je šerifkou Sioux Falls v Južnej Dakote, ktorá má dlhý ťažký vzťah s Bobbym, mestským výtržníkom.

Keď je jej syn zabitý spolu s Bobbyho manželkou, Jody sa cíti s Bobbym viac zviazaná. Z jej syna sa stane zombie a ona sa zúfalo snažila zastaviť bratov Winchesterovcov v jeho vyšetrovaní, no keď jej vlastný syn zabije manžela, rozhodne sa spolupracovať s bratmi, aby sa zbavila všetkých zombíkov v meste.

Stretnutie so slávnym manželom

Kim Rhodes sa zoznámila so svojím, teraz už manželom, nezávislým filmovým režisérom Travisom Hodgesom, keď pracoval ako kľúčový asistent produkcie filmu Touched by an Angel’. Hodges hovorí, že ho Kim okamžite zaskočila. Keď sa Kim stala hosťujúcou hviezdou v šou, Travis mal na starosti ukázať jej laná. ‚Jeho úlohou bolo postarať sa o mňa a stále to robí skvele!‘ povedala Kim.

Keď sa pár v roku 2006 rozhodol vziať, požiadali Blush Bridal, aby im pomohla naplánovať svadbu v Portlande, rodnom meste neviest, pričom chcú, aby ich svadba bola krásna a elegantná, no s jednoznačnou zábavou. Manželstvo je pre nás, svadba bola pre všetkých! povedala Kim. Chceli malé množstvo seladónu a žltej s nádychom bordovej, pričom sa vyhýbali jasným farbám, pár zameral svoju pozornosť na textúru a náladu a chceli, aby všetko od dekorácie až po oblečenie bolo podhodnotené. Kim a Travis teraz žijú v Los Angeles spolu so svojím psom Linusom a ich dcérou Tabithou Jane, ktorá sa narodila v máji 2008.

Čistá hodnota

Zdroje hovoria, že čistý majetok Rhode sa odhaduje na približne 6 miliónov dolárov, z ktorých väčšina pochádza z jej filmových a televíznych úloh.

Fyzicka charakteristika

Kim má hnedé oči, svetlohnedé vlasy a meria 1,73 m. Váži 130 libier (59 kg) a jej vitálne štatistiky sú 32-26-32.