• Hlavná
  • Herci
  • Kto je Kayla Maisonet? Vek, etnická príslušnosť, rodičia, súrodenci, Wiki

Kto je Kayla Maisonet? Vek, etnická príslušnosť, rodičia, súrodenci, Wiki

Kayla Maisonet je americká herečka, narodená 20. júna 1999 v New Yorku, USA. V súčasnosti má 21 rokov a je známa najmä vďaka svojej úlohe v Disneyho seriáli Stuck in the Middle.

ObsahSkorý život

Kayla je druhým dieťaťom Amandy a Angela Maisonetových, mladšej sestry Justina, ktorý sa narodil v roku 1993 a je tiež herec , hoci nebol obsadený do žiadnej významnej úlohy.

Kayla prejavovala hlboký záujem o herectvo už od útleho veku, čo viedlo k tomu, že sa jej rodina v roku 2011 presťahovala do Los Angeles, aby pomohla mladej Kayle pokračovať v hereckej kariére: „Ich podpora znamená svet a prichádzajú až z východného pobrežia. to, že ma podporili, mi ukazuje, ako im na nich záleží.“

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Kayla Maisonet (@kaymais)

Kayla, ktorá pochádza z rodiny portorického a ruského pôvodu, vždy čelila negatívnym komentárom o jej zmiešanom etniku a fyzickom vzhľade, ale vždy bola hrdá na svoju rodinu a pôvod: „Moja rodina formovala to, kým som, v spôsobe, akým ma podporujú. a mám pocit, že dokážem zdolať čokoľvek,“ povedala Teenplicity.

Hoci sa o Kaylinom ranom vzdelávaní veľa nevie, je známe, že v roku 2017 absolvovala nezávislú školu Oak Park. sa nemohla zúčastniť slávnostnej imatrikulácie , no napriek tomu túto udalosť oslávila vďaka svojim spolupracovníkom zo Stuck in the Middle.

Kariéra

Prvé kroky

Kayla Maisonet začala hrať v rôznych školských hrách a nakoniec získala svoju prvú profesionálnu rolu vo filme New York University (NYU) s názvom A New York Fairy Tale, ktorý nakrútili študenti v roku 2010.

Ako povedala Kayla, jej prvé pracovné miesta v tomto odvetví boli výsledkom jej úsilia nájsť si agentúru Kniha o nás : „Rozhodol som sa to vyskúšať a poslal som fotky agentom a manažérom. O šesť mesiacov neskôr sa nám jeden manažér vrátil.“

Po presťahovaní sa do Los Angeles sa Kayla objavila v televíznej reklame Verizon v roku 2011. Nasledujúci rok bola obsadená ako TMC vo filme Shmagreggie Saves the World, televíznom filme režiséra Seana McNamaru s Tuckerom Albrizzim v hlavnej úlohe. Svoju prvú opakujúcu sa rolu však získala v seriáli Disney Channel Dog With A Blog v úlohe Lindsay.

Séria je zameraná na Stana, psa, ktorý má schopnosť hovoriť a písať. V roku 2013 sa Kayla objavila v prvých troch epizódach Nickelodeonovej série The Haunted Hathaways ako Lilly.

2015: Stuck in the Middle & More

Po skončení Dog With A Blog v roku 2015 hrala Kayla Maisonet vedľajšiu postavu v šou Mulaney, potom po roku, počas ktorého bola Kayla relatívne neaktívna, bola v roku 2016 obsadená do seriálu Stuck in the Middle v úlohe Goergie. Diaz. Počas prvej sezóny seriálu bola Kayla rozhovor s Teenplicita , a priznala, že so svojou postavou zdieľala mnoho osobnostných čŕt. Hovorila aj o Georgieho vývoji a uviedla: „V priebehu sezóny uvidíte veľa vrstiev Georgie, skvelým spôsobom. Ku koncu sezóny sa veľa naučí a veľa vyrastie.“

V tom istom rozhovore hovorila o svojej láske k herectvu a spomínala na to, koľko sa toho naučila napriek tomu, že v zábavnom priemysle pôsobila len niekoľko rokov: „Myslím, že najdôležitejšou vecou, ​​ktorú som sa naučila od herečky, je byť okolo toľkých ľudí. rôzne typy ľudí“.

Stuck in the Middle sa vysielal tri sezóny až do jeho zrušenia v roku 2018. Prehliadka však bola vysoko chválená za to, že ukázala obsiahly casting a príbeh, ako si Kayla pripomenula: „Myslím si, že mať show ako Stuck in the Middle bola skvelá vec pre latinskú komunitu,“ povedala, pričom spomenula Čarodejníkov z Waverly Place ako predstavenie s podobným zastúpením menšiny.

V rozhovore pokračovala slovami: ‚Mať novú Disney show, ktorá je rôznorodá a je to latino show pre deti a rodinná show je skvelá!‘.

Počas svojho pôsobenia v Stuck in the Middle sa Kayla objavila spolu s niekoľkými ďalšími Disneyovými hviezdami v oficiálnych videoklipoch k piesni Ducktales: Theme Song a vo feministickej hymne Disney Channel Stars: Legendary.

2018 – Bez slova

V roku 2018 sa Kayla Maisonet objavila ako Vanessa Rodriguez v prvej epizóde Crazy Ex-Girlfriend. Tento komediálny televízny seriál sa sústreďuje na Rebeccu Bunchovú, mladú ženu, ktorá opúšťa všetko v New Yorku, aby našla nový život v Kalifornii.

V roku 2019 bola Kayla obsadená ako Izzy v tretej sezóne seriálu Speechless, ktorý sa zameriava na život JJ Dimea, tínedžera so špeciálnymi potrebami. Hoci tento sitcom bol vysoko chválený pre realistický pohľad na dynamiku rodiny s postihnutým a neverbálnym členom bolo predstavenie v roku 2019 zrušené.

2020: súčasnosť

Kaylin najnovší projekt stvárňuje postavu Thelmy v seriáli Girl Room. Táto séria produkovaná Lenou Waithe a Dove sa sústreďuje na život skupiny priateľiek a skúma rôzne témy, ktoré sa považujú za dôležité pre mladé ženy, ako napríklad sebaúcta a imidž tela. Prehliadka mala premiéru 15. apríla 2020 a na filmovom festivale Tribeca vyhrala kategóriu Najlepší epizódny krátky seriál. Séria však čelila polemiky pokiaľ ide o jeho originalitu, ako zdôraznila scenáristka Lena Lee, Girls Room bola veľmi podobná sérii s rovnakým názvom, ktorú vytvorila a produkovala v roku 2017. Waithe však poprel, že by bola šou plagiát.

Ocenenia a vystúpenia v televíznych reláciách

V roku 2014 vyhrala Kayla Maisonet v kategórii Young Artist Awards kategóriu Opakujúca sa mladá herečka. Niekoľkokrát sa objavila v rôznych televíznych reláciách, ako napríklad Alexis Joy VIP Access v roku 2013 a Teens Wanna Know v roku 2016. Tiež s ňou urobili rozhovory pre Red Carpet Report, Hollywood Today Live a TinaQ’s Celebrity Interviews.

Ako hviezda Disney kanála sa Kayla objavila v rôznych reláciách siete, vrátane The Oh My Disney Show a Be Your Best Snackdown.

Osobný život

Romantické vzťahy

V júni 2017 sa začali klebety týkajúce sa možného vzťahu medzi Kaylou a hviezdou MECH-X4 Nathanielom Potvinom, keď boli prichytení, keď spolu chodili po tom, čo sa zúčastnil jej narodeninovej oslavy.

Melrose.

pridané Kayla mezonet na Nedeľa 24. júla 2016

Nedlho potom sa dvojica zúčastnila červeného koberca filmu Descendants 2, ktorý potvrdil vzťah . Pár je odvtedy spolu a často zdieľajú spoločné fotografie na svojich účtoch na sociálnych sieťach.

Inšpirácie

Kayla Maisonet je veľmi zanietená pre svoju hereckú kariéru a niekoľkokrát poukazuje na to, ako veľmi miluje svoju prácu. Okrem bývalých hviezd Disney, ako sú Miley Cyrus a Selena Gomez, považuje Kayla za svoju najväčšiu hereckú inšpiráciu herečku Bates Motel Veru Farmigu: „Je neuveriteľná a naozaj si myslím, že je to skvelá herečka“. Kayla pokračovala a pochválila herečkinu schopnosť vyjadrovať rôzne emócie prostredníctvom svojich postáv: „Jednu minútu je šťastná, ďalšiu rozčuľuje a ďalšiu rozčuľuje spôsobom, ktorý je taký skutočný. Milovať ju'.

Maisonet tiež vyjadrila, aký konkurenčný je zábavný priemysel a ako môže porovnávanie neprávom ovplyvniť ľudí v ňom, čo je dôvod, prečo radí mladým hercom byť verní sebe a sústrediť sa na svoje osobné ciele: „Musíte si pamätať svoju cestu, môže byť iná ako ostatní, ale je vaša“.

Priznala sa však, že často má pocit, že svoje kariérne rozhodnutia „na druhom mieste háda“, ale nedovoľuje, aby sa tieto pocity stali negatívnymi, pretože ich považuje za normálne: „Chcem sa uistiť, že vždy robím to najlepšie, že moje rozhodnutia sú správne. , a že som uveriteľný. Myslím si, že tieto obavy má každý herec.“

Etnická príslušnosť

Kayla Maisonet, pochádzajúca od portorického otca a ruskej matky, je veľmi otvorená o svojom zmiešanom etniku a láske ku kultúre svojich rodičov.

V rozhovore s NY Daily News Kayla otvorila túto tému: „Mám dve kultúry, o ktorých sa musím učiť a osvojiť si ich. Ktoré milujem a myslím si, že je to super. Milujem byť biracial, pretože si myslím, že ma to robí jedinečným.

V tom istom rozhovore sa Kayla tiež priznala, že často dostáva negatívne komentáre, ktoré ju vyzývajú, aby zmenila svoj fyzický vzhľad. Tieto názory však vždy odmieta a svoj vzhľad považuje za súčasť svojej jedinečnosti: ‚Byť autentický môže znamenať toľko vecí, ale osobne to znamená byť tým, kým naozaj som!‘

Čistá hodnota

Kayla Maisonet má odhadovanú čistú hodnotu šatníka na 500 000 dolárov, čo je výsledkom jej práce ako herečky.

Fyzický vzhľad

Kayla Maisonet je nádherná žena s hnedými očami a vlasmi. Hoci jej váha nie je známa, je nápadne štíhlej postavy s výškou 5 stôp (1,55 m).

Zaujímavosti

  • Jej obľúbeným hercom je Nat Wolf.
  • Chce dovolenkovať v Londýne.
  • Kayla považuje Rihannu za svoju módnu ikonu: „Jej štýl je jedinečný a všetko, čo si oblečie, sa okamžite stane niečím, čo chce každý.“