• Hlavná
  • Hráči
  • Kto je JustaMinx? Odkiaľ pochádza? Vek, skutočné meno, Wiki

Kto je JustaMinx? Odkiaľ pochádza? Vek, skutočné meno, Wiki

ObsahKto je JustAMinx?

JustAMinx sa narodila v Írsku 3. novembra 1996 – jej znamenie zverokruhu je Škorpión a má írsku národnosť. Je to hráčka, hviezda Twitch a speváčka , ktorá je snáď najznámejšia pre svoj kanál Twitch, na ktorý zvyčajne streamuje počas spevu, pričom hrá psychologickú hororovú hru Phasmophobia. alebo len chatovať so svojimi fanúšikmi.

Aké je jej skutočné meno?

JustAMinx svojim fanúšikom neprezradila svoje skutočné meno, ale jedného z jej blízkych priateľov nedávno navrhol že jej skutočné meno je Michelle.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný používateľom 𝕁𝕦𝕤𝕥𝕒 𝕄𝕚𝕟𝕩 (@justaminxig)

Detstvo a vzdelanie

JustAMinx si svoje osobné záležitosti radšej necháva pre seba, ale je známe, že ju spolu so svojimi súrodencami vychovali v Írsku ich otec, ktorý je účtovník, a ich matka, ktorá učí angličtinu na miestnej strednej škole.

JustAMinx sa začala zaujímať o spev už vo veľmi ranom veku, a tak ju jej matka v siedmich rokoch prihlásila na umeleckú školu pre deti. Dospievanie, JustAMinx trávil viac času s chlapcami ako s dievčatami takto sa začala zaujímať o hranie videohier a stala sa v nich veľmi dobrá.

Po zápise na miestnu strednú školu sa stala fyzicky veľmi aktívnou, keďže hrala futbal za školský tím, ale po imatrikulácii v roku 2014 sa rozhodla nezapísať sa na vysokú školu, ale zamerať sa na svoju kariéru na internete.

Kariéra na internete

JustAMinx sa pripojila k Twitch 13. septembra 2016, ale aktívna sa stala až v roku 2018, keď začala takmer každý deň vysielať naživo, spievať niektoré z najpopulárnejších popových piesní a rozprávať sa so svojimi fanúšikmi. Odvtedy nazbierala takmer 400 000 sledovateľov a viac ako 3,5 milióna zhliadnutí všetkých svojich živých prenosov dokopy a stala sa tiež partnerom Twitch.

Zvyčajne streamuje viac ako 50 hodín týždenne a jej priame prenosy majú v priemere 3 500 jedinečných divákov – JustAMinx je 542. najsledovanejšia osoba na Twitchi , a patrí jej 88. miesto so ziskom nasledovníkov.

Je tiež youtuberkou, svoj kanál spustila 2. júla 2016 a odoberá ho viac ako 170 000 ľudí, pričom má viac ako 4,5 milióna zhliadnutí všetkých jej videí dokopy. Väčšinou nahráva vtipné videá a jej momentálne najobľúbenejšie video je PREČO BY STE NIKDY NEMALI SPAŤ NA STREAME!!, pretože si ho od 10. augusta 2020 pozrelo takmer 700 000 krát.

Aktívna je aj na Instagrame, na ktorom ju sleduje viac ako 160 000 ľudí, pričom nahrala okolo 45 obrázkov, na ktorých je väčšinou jej tvár – zvyčajne svoju tvár neukazuje, pokiaľ nie je úplne nalíčená.

JustAMinx je tiež veľmi aktívna na Twitteri a má tendenciu tweetovať aspoň raz za deň a má viac ako 375 000 sledovateľov, zatiaľ čo sleduje takmer 500 ľudí – svoj účet na Twitteri si otvorila vo februári 2016.

Milovať život a priateľa

JustAMinx je veľmi otvorená, pokiaľ ide o rozhovory o jej sexuálnej orientácii, a pri niekoľkých príležitostiach uviedla, že je lesba. Naposledy 4. júla 2020 opýtal sa používateľ Twitteru nazvala „aksually“, či je alebo nie je lesbička, na čo odpovedala, že je – podľa povestí JustAMinx priznala svoju sexualitu od svojich 12 rokov, ale tajila to a snažila sa chodiť s chlapcami, len aby sa uistila, že ona je naozaj lesba.

Nehovorila o žiadnych dievčatách, s ktorými by mohla byť, no pár jej fanúšikov tvrdilo, že ju videli kráčať ruka v ruke s tajomným dievčaťom s červenými vlasmi v uliciach Dublinu.

Svoj stav vzťahu nekomentovala, ale JustAMinx je od októbra 2020 slobodná, nevydala sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

JustAMinx je veľká fanúšička animákov, čo si možno ľahko všimnúť podľa toho, ako sa oblieka a farbí si vlasy.

Dva z jej obľúbených animákov sú Naruto a Cowboy Bebop a tiež rada sleduje filmy Studio Ghibli, pričom jej obľúbeným je Howl’s Moving Castle.

Je fyzicky veľmi aktívna, pretože má každý týždeň niekoľko tréningov v posilňovni, a tým aj jej fit telo, a JustAMinx tiež dodržiava trochu prísnu diétu, pretože sa vyhýba rýchlemu občerstveniu a všetkému, čo obsahuje cukor.

Väčšinu voľného času trávi hraním videohier s priateľmi, ale aj pitím kávy vo svojej obľúbenej miestnej kaviarni.

JustAMinx tiež rada sleduje akčné filmy a jej obľúbeným hercom a herečkou sú Keanu Reeves a Emma Watson, zatiaľ čo medzi jej obľúbené filmy patrí trilógia Matrix, franšíza Harry Potter a tínedžerská dráma The Perks of Being a Wallflower.

Vek

JustAMinx má 23 rokov. Má dlhé hnedé vlasy, ktoré si zafarbila na rôzne farby vrátane blond, ružovej a modrej, jej oči sú modré. Jej výška je 5 stôp 8 palcov (1,73 m), zatiaľ čo ona váži okolo 135 libier (62 kg).

Od októbra 2020 sa jej čistý majetok odhadoval na viac ako 100 000 dolárov.