• Hlavná
  • Herci
  • Kto je Julio Macias z „On My Block“? Vek, manželka, čistá hodnota

Kto je Julio Macias z „On My Block“? Vek, manželka, čistá hodnota

ObsahKto je Julio Macias?

Julio Luis Diego Macias sa narodil 20. marca 1990 v znamení Rýb v Mexico City v Mexiku a je to 30-ročný mexicko-americký producent, režisér, spisovateľ a herec, ktorý je pravdepodobne najznámejší vďaka hlavnej úlohe Poncha. v televíznom komediálnom miniseriáli La Vida Es Como El Cine (2014) a ako Oscar 'Spooky' Diaz v tínedžerskom komediálnom dramatickom seriáli On My Block (2018-2020) Netflix.

Aký bohatý je teraz? Julio Macias Čistá hodnota

V polovici roku 2020 sa čisté imanie Julia Maciasa blíži k 1 miliónu dolárov, ktoré získal vďaka svojej úspešnej angažovanosti vo filmovom priemysle, keď pracoval na viac ako 20 televíznych a filmových tituloch od začiatku svojej kariéry na začiatku roka 2010.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

• MEXICAN A HRDÝ •

Príspevok zdieľaný používateľom Július Macias (@ajuliomacias) dňa 10. októbra 2018 o 12:20 PDT

Raný život, národnosť, etnicita

Julio Macias strávil svoje rané roky vo svojom rodnom meste Mexico City, kde ho vychovávali jeho otec, ktorého meno nie je známe, a jeho matka menom Aida Lourdes Macias. Lásku k herectvu si vypestoval veľmi skoro, keďže jeho rodičia sú spolumajiteľmi dabingovej spoločnosti pre televízne seriály a filmy. Julio je podľa národnosti Mexičan a má kaukazské etnikum. Vo veku siedmich rokov sa presťahoval so svojou matkou do Spojených štátov a usadil sa v Miami na Floride.

Vzdelanie

Po imatrikulácii sa Julio zapísal na Kalifornskú univerzitu v Los Angeles (UCLA), ale zmenil názor a presťahoval sa do New Yorku, aby študoval herectvo na Circle in the Square Theatre School, ktorá je súčasťou divadla Broadway.

Potom sa vrátil do Los Angeles, aby pokračoval v kariére profesionálneho herca. Julio hovorí plynule španielsky aj anglicky.

Začiatky kariéry

Julio Macias začal svoju hereckú kariéru v roku 2011, keď sa objavil v dvoch krátkych komediálnych filmoch – Crazy Bastard a Hypermetropia – oba napísal a režíroval Naresh Kumar Kc. V tom istom roku získal malé úlohy v krátkej dráme Carla Ballauriho The Strange Case Of La Blanca Mujer, krátkom thrilleri Alfreda Ibarru The Show Must Go On a krátkom románe Santosa Paoletti-Boville Keep The Hate Forever.

V roku 2012 hral Julio ako John v krátkej rodinnej dráme Blind Alley, po ktorej nasledovali jeho postavy Luca v krátkej romancii The Universe Of The Little Things You Live In a Matta v krátkej dráme Tempo, obe v roku 2013.

Vzostup k sláve

Julio debutoval ako spisovateľ a výkonný producent krátkou komédiou Cupid Is Full Of Shit z roku 2013, po ktorej napísal, produkoval a hral ako Mikey v krátkom filme Blazed To The Future (2013) a jeho pokračovaní Blazed To The Future II (2014), na ktorom pôsobil aj ako režisér a strihač.

Potom napísal, produkoval a vystupoval ako Robbie Diaz v krátkej dramatickej romanci The Lonely Walk a v roku 2013 bol spoluautorom a producentom krátkeho hororového trileru Visit. Juliov veľký zlom nastal v nasledujúcom roku, keď vytvoril svoju televíziu debut, ktorý sa rozhodol stvárniť Poncho v minisérii televíznej komédie Život je ako vo filmoch . Po ňom nasledovala jeho práca ako spisovateľa a producenta na krátkej dráme Processing z roku 2014 a v tom istom roku napísal, produkoval a hral Chacha v krátkej komédii Baby Talk, potom vždy zaneprázdnený, napísal, produkoval a objavil sa v úlohe tvor v krátkom hororovom trileri Obsidian.

Pokračujúci úspech

Juliov ďalší projekt prišiel v roku 2016, keď sa objavil v krátkej dráme Jeffa Blanka No Summer For You, v ktorej pôsobil aj ako výkonný producent. V tom istom roku hosťoval ako Canz v epizóde The Diss Track komediálneho seriálu Nickelodeon Game Shakers a debutoval v celovečernom filme v úlohe Luisa v dráme Por Sofia, ktorú napísal a režíroval Alfredo Ibarra je tiež výkonným producentom filmu. V tom istom roku získal Julio rolu Billetina v komédii SinVerguenzas po boku Adana Allendeho a Fernanda Allendeho.

Svetové uznanie

Po hosťovaní ako študent v epizóde romantickej drámy a satirickej telenovele Jane The Virgin od stanice CW slúžil Julio ako koproducent krátkej drámy Yeniffer Behrens Mi Amor v roku 2018. Potom sa pridal k obsadeniu tínedžerskej komédie Netflix. - dramatický seriál Na mojom bloku (2018-2020) – rola Oscara ‚Spooky‘ Diaza mu získala uznanie po celom svete a vyslúžila mu nominácia na Cenu nadácie Imagen za najlepší mužský herecký výkon vo vedľajšej úlohe – televízia v roku 2019. Naposledy hosťoval ako Hector v epizóde Fallen z kriminálneho seriálu CBS S.W.A.T. v roku 2019.

Pripravované projekty

Julio Macias momentálne pracuje ako producent na pripravovanom krátkom komediálnom dramatickom filme Little Goose, v ktorom si zahrá aj Marca. Film je v postprodukcii. Je tiež oznámené, že Julio bude hrať ako Mike Silva v pripravovanom hororovom thrilleri Maria Peceho Posledná loď do Alcatrazu , vedľa Riley Bodenstab a Patrick Boll. Bol tiež vybraný, aby sa objavil ako Pete Astudillo v pripravovanej webovej sérii životopisnej drámy Selena: Séria , založený na živote slávnej hudobníčky Seleny Quintanilla-Pérez, známejšej ako Queen of Tejano music, ktorej premiéra na Netflixe je naplánovaná na rok 2020.

Vzhľad a vitálna štatistika

Julio Macias má krátke tmavohnedé vlasy a tmavohnedé oči. Stojí vo výške 6 stôp 1 palec (1,85 m), zatiaľ čo váži okolo 181 libier (82 kg), jeho vitálne štatistiky sú 42-32-40 a jeho veľkosť bicepsu 16 palcov. Jeho veľkosť topánok je 9 (US).

Osobný život a koníčky

Julio Macias sa romanticky zaplietol do vzťahu so Shannon Shodder, profesionálnou vizážistkou, už v roku 2015. Po trojročnom randení sa Julio a Shannon nakoniec 15. júna 2018 spojili. Ich súčasné bydlisko je v Los Angeles v Kalifornii . Vo svojom voľnom čase Julio rád cvičí, spieva, píše hudbu a hrá na gitare.